Skocz do zawartości
stokrotka

Czy jestes w posiadaniu nagrywarki dvd?

Czy jestes w posiadaniu nagrywarki dvd?  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes w posiadaniu nagrywarki dvd?

    • Tak
      115
    • Nie, ale zamierzam kupic
      57
    • Nie, bo nie jest mi potrzebna
      17
    • Nie, bo nie mam kasy na jej zakup
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Ale tak szczerze to co mi po oprogramowaniu pisanym pod dana nagrywarke. Jak maja jakies byc to "uczciwe" pod kazda jedna.

 

A co do wypalania na wszystkim to szkoda ze nie moge wpakowac plyty chodnikowej do napedu. Moze tez bym cos wypalil :>

 

Powiem jedno jezeli chodzi o cene/jakosc najlepiej wypada NEC.

Ja mialem okazje to sobie kupilem 107D.

Teraz zapewne kupilbym mlodszego braciszka :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NEC 3500A

Za

- doskonała korekcja odczytu płyt DVD

- Pewność nagrania.

Podczas zapisu na bierząco sprawdza jakość wypalania i przy kiepskich nośnikach redukuje szybkość i moc lasera. Zaden inny napęd tego nie posiada.

Minus - Podobno kiepsko odczytuje CD, ale do tego w systemie mam Liteona CDRW, więc mnie to nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez chwilke myslalem ze plyta nagrala sie slicznie ,ale przy 60% byla zalamka i wysyp bledow :]

 

Dołączona grafika

 

 

wlasnie nagrywa sie blupop ale tym razem + ,teoretycznie powinno byc lepiej

 

 

UPDATE :

 

powiem tyle...nie tykac plyt marki blupop :]

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NEC 3500A

Podczas zapisu na bierząco sprawdza jakość wypalania i przy kiepskich nośnikach redukuje szybkość i moc lasera. Zaden inny napęd tego nie posiada.

To nie prawda inne nagrywarki DVD i CD tez to mają.

 

Ktoś wyżej pisał ze NEC 3500A/G jest gośny - moja jest całkiem cicha, napweno cichsza niz LG 52x24x52.

A i tacka otwiera się i zamyka duzo szybciej niz w LG 52x24x52 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tez tego nec'a - otwiera sie szybko - szybciej od liteona (nagrywareczka x48) czy dvd lg (jakas 16x)...

Generalnie irytuje mnie nagrywanie plytek cd x32 ale pozatym jest naprawde godna polecenia. Wszystkie plytki nagrane bez bledow... Lepiej jak nagrywarka cd lite-on... Co do dvd to poki co uzywam tylko nosnikow platinum x8 - sa swietne - z innymi nie wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vakoss +R 8x

 

Date : 2004-12-19 19:57:09

Model : 1-0-0-0 K:LITE-ON DVDRW SOHW-832S VS0A

Disc : DVD+R , PRODISCR03 [Prodisc Technology Inc.]

Speed : 4x

ECC blocks sum (PI/PIF) : 8/1

Scanned range : 0 - 2149901

Sampling count : 101322

Errors : 0

PI Max : 8

PI Average : 0,78

PI Total : 12112

PIF Max : 2

PIF Average : 0,02

PIF Total : 343

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vakoss +R x4 palony x4 czyli max ;]

 

Dołączona grafika

 

poprostu tragedia :]

 

 

a teraz najwieksza niespodzianka...

 

 

Hawk +R x4...,ale naped wykryl ze max dla tej plyty to x8 :D no i z taka predkoscia ja nagral :twisted:

 

no i prosze...

Dołączona grafika

 

1,99gr z pudelkiem...jak dla mnie rewelacja za ta cene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jurasjo

chcesz powiedziec, że jeżeli jedne z lepszych płyt jakimi są TDK kosztują 2.5 PLN to już są do kitu !! To nie te czsy że płyty kosztują krocie. Tak samo jak cena nagrywarek dvd spada na łeb na szyję. Ja swoją kupowałem miesiąc temu i kosztowała 279 PLN a teraz kosztuje 239 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz bedziemy sie scigali kto wypali na tanszej plycie?

Niech to potem odczyta stacjonarny odtwarzacz ktorego korekcja bledow jest duzo ubozsza :]

nie ma sie co scigac,bo i tak te wszystkie tanie nosniki maja bardzo slaba zywotnosc

 

ja kupilem te szitowe nosniki tylko i wylacznie do celow naukowych no i kumpel chcial zebym mu film nagral jakis :]]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonatan informuje Cie ze nowa esperanza +4 od AML jest lepsza od platiniuma +8 i porownywalna z verbatimem (jeżeli chodzi o odtwarzanie w stacjonarnym) - niestety nabylem cake50 platiniumow (są bardzo dobre do danych - kprobe piekny ale w stacjonarze zacina)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam te waże wypowidzi i muszę stwierdzić tylko dwie rzeczy: :)

1) chcaiłem kupieć nagryware i po przeczytaniu waszych ZA i PRZECIW nie mam pojęcia co mam kupieć :?

2) co do płyt to muszmę wam powiedzieć że esperanzy są dobre (chodzi mi o odczyt na stacjonarnych odtwarzaczach) o czym się przekonałem, mam filma na verbatimie i na 3 odtwarzacze tylko jeden go czyta a film na esperanzie każdy ... 8)

 

Jak se kupiem nagryware (co jest na dniach), to bedem umieszczał moje własne wnioski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VIP te testy KProbe to na czystej czy juz na nagranej robileś i co to jest to PI i PIF co to za rodzaje błędów i i kture są gorsze??

 

Chciałem przetestować TDK + i - ta sama predkość te same formalne parametry a jednak moze jest jakaś praktyczna różnica przecież DVD+R nie posiadaję PREPIT'ÓW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...