Skocz do zawartości
serwal4

Dobijający problem u kumpla - restart w jednej grze :(

Rekomendowane odpowiedzi

Zacytuje wypowiedzi mojego kumpla oraz moje(teksty z innego forum nie związanego z pc tylko z tą grą:

"Mam orginalny egzemplarz gry The Sims 2. Wszystko działa poprawnie, jednak jest jeden problem uniemożliwiający dłuższą grę – po jakiś dziesięciu minutach (czas tu nie gra roli) komputer nagle resetuje się (wygląda to jak nagła przerwa w dostawie prądu, jednak to nie to). Dodam, że zdarza się jedynie w trybie życia – podczas budowania czy kupowania nie pojawia się ten problem.

 

Mam dobry komputer, Pentium4, 2.666, 512MB, karta graficzna – Radeon 9600 Series. Mam 15 GB wolnego.

Wiem, że był taki temat, ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na mój probelm. Liczę na Waszą pomoc."

 

"Dwa dni temu przeinstalowałem całą grę, z nadzieją że to rozwiąże problem. Niestety, tak się nie stało - po jakiejś godzinie gry znowu nastąpił samoistny reset komputera :///

 

Zrobiłem defragmentację dysku, ScanDisc, przeszukałem system pod kątem wirusów (nic nie znalazł), z desperacji przeczyściłem płytkę specjalną szmatką do okularów.

Dodam, że podczas gry miałem wyłączone wszystkie programy pracujące w tle.

 

Gra działa naprawdę idealnie, nie mam żadnych błędów ani problemów, wszystko działa super płynnie na najwyższych detalach - i byłoby wspaniale gdyby nie to cholerne resetowanie się :///////

Występuje ono tylko podczas trybu życia, budowanie i kupowanie działa bez zarzutu.

 

 

 

Cytuj:

dzieje sie tak w innych grach? jak tak to komp sie przegrzewa i/lub zasilacz słaby

Nie, tylko w The Sims 2. Gothic, Warcraft, Colin, Silent Hill - w tych grach nigdy nie występował taki problem; tymbardziej jestem zaskoczony :///

 

 

 

Cytuj:

zmień stery karty graficznej na najnowsze, stery do płyty głównej na najnowsze i zobacz

Dzięki za radę, jednak i to już zrobiłem - od razu po zainstalowaniu Simsów pobrałem najnowsze sterowniki :///

 

 

 

Cytuj:

byc moze wyjdzie path do gry usuwajacy ten problem

Heh, mam nadzieję, bo ja już nie mam siły; zrobiłem wszystko co w mojej mocy a nic to nie dało :((((

 

 

Może jednak macie jeszcze jakieś rady ? Chętnie posłucham i z góry dziękuję..."

 

"Mam Windowsa 2000 Professional. System jak i komputer są właściwie młode, mają pół roku.

 

 

Przeinstalować całego Windowsa...? Stracić wszystkie dane...? Czy to naprawdę konieczne...? Wyobrażam sobie wrzask mojego brata 'przeinstalować system przez jakieś durne Simsy!? Chyba zwariowałeś !!!'...

 

Nie, naprawdę nie chcę tego robić - tym bardziej że nie wyskakują mi żadne błędy i wszystko z systemem jest ok...

 

Kurcze, naprawdę nie wiem co robić ;/"

 

"I mam jeszcze jedno pytanie - czy przypadkiem powodem tego resetowania mogą być programy zgrywające/przegrywające ? Bowiem mam ich parę, często ich używamy - zwykle do zgrywania muzyki na dysk i wypalania jej na cd.

Mam między innymi :

 

- Burn4Free

- iTunes (?)

- Clone DVD

 

...i pewnie brat bardzo by się zdenerwował, gdybym chciał je odinstalować ;/"

 

Jak myślicie co to może być??

dzieje się tak tylko w tej grze, gra chodzi na max detalach płynnie, zero błędów :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko pozycz jakas solidna zasilke i zobacz czy to cos pomoze . . .

jezeli bawiles sie w O/C karty to sprawdz czy masz sam radiator czy radiator+wentyl na niej i czy radiator jest goracy . . .

jak tak to "zamontuj" cos "mocniejszego" . . .

btw samo 9600 to padaka :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...