Skocz do zawartości
Kepons

Sagem Fast 800

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z modemem Sagem Fast 800. Mianowicie często po załączeniu windy zachowuje sie tak jakby nie był podłaczony do PC, a program DSL Monitor pokazuje ze modem jest odłączony (a nie jest :D ) I aby móc ustanowić połączenie musze go wypiąć i wpiąć.

Z góry thx za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki sam problem. Rozwiązałem go w bardzo prosty sposób: kupiłem nowego kompa:) Ale poważnie, to robiłem to tak, że ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>łem okienko sterownika tego modemu i resetowałem modem poprzez wyciąganie kabla i wkładanie go spowrotem, aż zaskoczył. Pomagało tak przy 5-10 resecie - w zależności od dnia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki sam problem. Rozwiązałem go w bardzo prosty sposób: kupiłem nowego kompa:) Ale poważnie, to robiłem to tak, że <font color=red>ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span></font>łem okienko sterownika tego modemu i resetowałem modem poprzez wyciąganie kabla i wkładanie go spowrotem, aż zaskoczył. Pomagało tak przy 5-10 resecie - w zależności od dnia:)

Właśnie napisałem że też tak robię :D Ale to dla mnie nie jest rozwiazaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kepons mam ten sam problem :)

ostatnio zauwazylem ze cos sie poprawilo bo zrobilem tak:

na 1szym kontrolerze usb mialem wlasnie modem od neostrady (400mA) oraz kamerke internetowa (500mA), jak widac oba te urzadzenia pobieraja razem 900mili Amperów pradu gdy dopuszczalna wartosc dla jednego kontrolera usb wynosi wlasnie 500 mA.

odlaczylem wiec kamerke i teraz przez 5 dni nic mi sie takiego nie podzialo :)

 

sprawdz wiec najlepiej w menazdzerze urzadzen w kontrolerze usb (zasilanie) ile pradu pobieraja ci urzadzenia i staraj sie nie przekraczac 500mA

nie gwarantuje ze bedzie to dzialalo po tym zabiegu prawidlowo ale u mnie jak narzie jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...