Skocz do zawartości
Vendeur

MPEG z tunera TV = problem

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Posiadam tuner TV Winfast XP 2000 Expert. Nagrywam sobie skwencje video z TV i pojawiają się pewne problemy. Czasami, podczas ładowania ich do programu VirtualDub ( w celu kompresji na DivX) pojawia się taki oto komunikat:

 

 

quote:

--------------------------------------------------------------------------------

MPEG: Anachronistic or discontinuous timestamp found in video stream 0 at byte position 7281108, from 1663174 to 1648773. This may indicate an improper join.

--------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Po kompresji dźwięk sobie a video sobie... :/

 

Nie wiem jak rozwiązać ten problem, ale chodzi mi o coś innego. Jakim programem mogę sobie poradzić z takimi plikami? Chciałbym po prostu naprawić pliki MPEG, nawet jeśli musiałbym usunąć te wadliwe klatki, albo jakoś przesunąć w nich dźwięk. Nie wiem czym i jak to zrobić.

 

Mój komp to Celeron 1 Ghz, 256 ram dimm, graf. GF2 mx 400. WIn XP SP2. Podczas nagrywania mam zazwyczaj włączone GG i eMule. Czy słaby komp może być przyczyną tych problemów, skoro stały bitrate nagrywania wynosi jedynie 3000 Kbps? Czy może mam jakąś uszkodzoną kartę TV? Choć nie chce mi się w to wierzyć.

 

PS. A może znacie jakieś forum maniaków video, gdzie mogą pomóc mi rozwiązać ten problem? Bo ja nie wiem już co robić.

 

Au secours!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...