Skocz do zawartości
niko2003

Top spin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

ja mam i gram juz od jakiegos czasu :)

 

Gra jest miodna... sega VT sie przy tym chowa...

Grafa piekna, dopracowane ruchy, i dosyc wysoki poziom rozgrywek, duzo zalezy od obranych umiejetnosci zawodnika itd.

 

Ale jakby nie bylo pisze tu w innym celu.

 

Otoz mam taki problem:

 

Do wczoraj wszystko bylo ok. Mam bardzo irytujacego buga/problem sprzetowy (?) ktory sprawia ze koles nie reaguje na moje polecenia a raczej reaguje z opoznieniem :/ nie wiem czy to cos z klawiatura (przeinstalowalem stery, wymienilem baterie - logitech delux) dalej to samo. Niedawno zainstalowalem najnowsze omegi i moze to przez to??

W innych grach sie tak nie dzieje - MOHAA, PRO EVO 5 demo.

 

Mial ktos podobny problem??

POMOCY!!

 

giera wciagnela mnie maksymalnie a teraz nie da sie grac ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wieczór_17

Witajcie, jestem po raz pierwszy na tym forum bo mam problem z zainstalowaniem TOP SPINA śćiągnołem z eDonkey'a (pirat) zajmuje 1,37GB ,ale nie moge po rozpakowaniu pliku go zainstalować .

Pomoże ktoś??????????

Moje GG 7391236 PISZCIE pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odezwali sie posiadacze oryginalnej wersji tej gry, wiele gier ciezko w Polsce dostac i wiele osob dzieli sie wrazeniami z grania, pewnie maja gre od wujka z ameryki lub od cioci z anglii, tak naprawde to wszyscy maja pirackie wersje takich gier tylko o tym glosno nie mowia bo regulamin tego zabrania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 'lekkim' poślizgiem dorwałem giere na PC - mam pytanie - czy ktoś wie w którym pliku możnaby wyłączyć publike? gra ewidentnie zwalnia mi gdy na ekranie pojawi się publiczność - irytuje to zwłaszcza na niektórych kortach :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...