Skocz do zawartości
Van Zan

Gry z trybem Cooperative

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre gry na Coopa to: Joint Operations; Battlefield 1942 (dodatki road to Rom, Secret weapons of ww2 + mod Desert Combat 0,7 -od tej wersji w górę + DCX Extended ); Serious Sam 1 & 2; Counter strike; Counter Strike Condition Zero; Star Wars Jedi Academy; unreal tournament 2004.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

miałem zakładać nowy temat ale widze że już taki powstał.

Temat jest już stary i pewnie nie jedna gra z trybem cooperative już wyszła.

Więc mam również pytanie. Jakie gry cooperative do zabawy po lanie? Głównie jakieś strzelanki gdzie trzeba pomyśleć. Grałem na razie tylko w Hidden And Dangerous 2 w cooperative i musze przyznać że gra się świetnie.

A Cy wy polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Operation Flashpoint (szczerze polecam) symulator, Red Alert 2 + Yuri Revenge (wiadomo strategia)

Przepraszam,ale gdzie tam jest cooperative ?? Chyba sie nie znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

tamten post ma ponad rok może lepiej odpowiedz na mojego wczorajszego posta :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

tamten post ma ponad rok może lepiej odpowiedz na mojego wczorajszego posta :razz:

OK - w takim razie gdzie w hiddenach masz cooperative :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

OK - w takim razie gdzie w hiddenach masz cooperative :)

H&D2 Sabre skład jest cooperative czyli gramy po lanie z kumplami na komputer ;] Dobra mów jakie inne gry z cooperative znasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Kiedys zalozylem taki temat.Dlaczego w dzisiejszych grach nie ma Cooperative i Split Screen.Teraz to sie potwierdza.Ogolnie starsze gry bardzo czesto maja ten tryb,ale w Twoim gatunku ciezko go znalezc.Ew przychodzi mi na mysl No One Lives Forever 2 i Splinter Cell 3 ale te gry nie maja czegos takiego,ze sie przechodzi gre w kilku wg fabuly.Taki multi bylby o 100% lepszy niz te biedne deathmatche,ble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...