Skocz do zawartości
Kaeres

Gra roku 2004

Gra roku 2004 wg mnie to:  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gra roku 2004 wg mnie to:

    • FIFA 2005, NBA 2005, NHL 2005
      0
    • PES 3 i PES 4
      12
    • NFS: Underground i NFS: Underground 2
      15
    • DooM 3
      12
    • Far Cry
      25
    • Unreal Tournament 2003, 2004
      3
    • Syberia 1 i 2
      2
    • CMR 05
      4
    • Richard Burns Rally
      8
    • Xpand Rally
      0
    • COD:United Offensive
      9
    • Silent Hill 4
      0
    • TOCA RACE DRIVER 2
      2
    • The Sims 2
      1
    • Half-Life 2
      1
    • Chronicles of Riddick
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Dużo zależy od gustów - bo np. choćby przygodówka była najlepsza, to i tak mi się nie spodoba... A znowu w niewszystkie gry każdy grał - ja też - może to nadrobię...

 

Na razie RBR - bo to spory krok naprzód w wyścigach - świetna grafa i zupełnie inne prowadzenie - choć na razie doprowadza mnie to do sząłu.

 

NFS-U -> kiedy wyszło to była naprawdę dobra i dobrze wyglądająca gra - jeden z nielicznych wyścigów, które przeszedłem w całości...

 

Doom 3 ma ładną grafikę, ale jeśli chodzi o mnie, to nudny jest jak flaki z olejem, a potworki dla utrudnienia pojaiwają się za plecami, albo znowu nic nie widać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica czy fifa, nhl, nba... są razem. I tak nic tu nie zdziałają. haha.

Ponieważ nie mam kierownicy nie głosuję tylko się wypowiem, bo coś czuję, że Richard Burns Rally to jest to :twisted:

A jeżeli zaczepiamy o 2003rok to N#1 jest oczywiście Midnight Club 2 (jeszcze kierownica sprawna była). Dla mnie gra do tej pory "wymiata" :!: :!:

A z ankiety nie licząc "RBR" to "Far Cry". Gra z klimatem.

 

aha. w strategie raczej nie gram. no może Heroes :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... dooma przeszedłem i zapomniałem, a demko Toca 2 to przez kilka

miesięcy magluję i ciągle mnie bawi (demo sieciowe oczywiscie)

No widzisz ty grasz "tylko" w demko a wyobraź sobie jak jest z pełną wersją w wakacje potrafiłem robić całodobowe maratony, oprócz gothica1/2 nigdy mi się to nie zdażało, coś czuję że TRD2 zostanie dłuuuuugo na moim twardzielu, w każdym razie do pojawienia się TRD3 :twisted: Co do Ryśka to może kiedyś mi się zpodoba na razie nie mam ani czasu ani kierownicy by się nim cieszyć :(

 

Ze strzelanek jak dla mnie króluje painkiller, może technicznie do pojawienia się ver1.35 był słabszy od DOOM3 lub FC ale lokacje i megatony zabawy jakie zapewnia wymiatają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie i tak nikt nie zaglosowal na kochane EA Sports ;)

Nawet ta ankieta sie przyda.. bo widac na co ludzie nie glosuja i przynajmniej sie nie bedzie taki gier wstawiac jak juz bedzie HL2,STALKER i inne ;) - bo napewno bedzie nowa ankieta nie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagłosowałem na PES 3, ale Silent Hill 4 też mnie poraził.

do tego Rysiek Burns i DOOM 3 za klimat - chociaż SH4 przebił go i zostawił tylko krwaiwiące truchło 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm...podczas ankiety DOOM 3 vs. FarCrya wybrałem DOOM'a, ale po długim giercowaniu w obie jeszcze raz, wyszło na to, ze to FC był lepszy :) I to na niego zagłosowałem.

Ale imo za wcześnie na taką ankietę. W końcu to pod koniec roku wychodzą najlepsze perełki(w tym roku chociażby HL2, NFS U2 i być może WoW), więc takie coś to pod koniec grudnia bym wypuścił ;) W końcu HL2 może(i pewnie tak będzie) zdeklasować FC i D3...dużo ludzi zaglosowałoby inaczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FARCRY

przesadzilo o tym zaawansowanie techniczne oraz wielka grywalnosc oraz innowacje roznego typu.

NFS: UNDEGROUND

na drugim miejscu

 

tak czy siak zgadzam sie z poprzednikami ze ta ta ankiete jeszcze za wczesnie. do konca roku ponad dwa miesiace a wszystko sie moze okazac, kto wie moze wtedy bym glosowal juz na HL2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można glosować na Far Cray przecie to nie ma nic oprócz grafiki!

 

P.S. - Varrol super avatarek z kąd go wynalazłeś. :wink:

A żebym pamiętał - gdzieś w necie oczywiście :lol: w każdym razie chyba nie na stronce z gifami, tylko jakimś forum, albo stronce z mangą... Tylko musiałem obciąć większośc klatek, żeby rozmiar był odpowiedni...

 

 

draak_2002 - nie wciąga, tylko dawno nie grałem i juz zapomniałem jak mnie wnerwiał :wink: pewnie w weekend znowu przysiądę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Oto 10 tytulow od najlepszych do najgorszych ostatnich czasow,az musialem odswierzyc ten temat,zeby zobaczyc Wasze zdanie :)

 

1. Half-life 2

2. Chronicles of Riddick

3. Shade : Warth of Angels

4. Prince of Persia Warrior Within

5. Far Cry/Doom 3

6. Need for Speed Underground 2

7. Medal of Honor Pacyfic Assault

8. Flat out

9. Armies of Exigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...