Skocz do zawartości
Camis

Prezent na 18 urodziny ;]

Rekomendowane odpowiedzi

heh z laskami jest zawsze problem - moja np nie nosi bizuterii

 

Kup to co jej sie podoba ale sobie nigdy nie kupi bo szkoda jej na to kasy np wypasione kosmetyki albo wypasiona woda toaletowa czy perfum lub mega wypasiona bielizna - nie chodzi mi o wypasiony wzor ale o wypasiona firme :) - tzn im drozej tym lepiej :)

Wszystko zalezy od funduszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkowałem temat żeby nie dostać od mechl!ka po głowie ;)

 

a teraz do rzeczy. kumpel i kumpela z klasy mają za miesiąc 18nastke.. robią razem impreze.

 

co można kupić jemu? dla niego będą dwa prezenty (od kumpli i od jego panny) a dla niej jeden.

więc co kupić jemu od kumpli a po panna powinna kupić jemu? (my i ona mamy po około 100zł)

 

proszę o jakieś poważne podpowiedzi

 

H3Lp plzzz !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kumplami ostatnio zrzuciliśmy się dla kolegi na taki oto prezent:

Dołączona grafika

 

Kosztował niecałe 300zł. W większych miastach nie będzie kłopotu z dostaniem tego. W środku skrzynki znajduje się jeszcze "pozwolenie na broń" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kumplami ostatnio zrzuciliśmy się dla kolegi na taki oto prezent:

....

 

Kosztował niecałe 300zł. W większych miastach nie będzie kłopotu z dostaniem tego. W środku skrzynki znajduje się jeszcze "pozwolenie na broń" :)

1387484[/snapback]

ja mam problem też z prezentem na 18stkę dla kumpla.. problem w tym że już to ta sobota

dużo osób polecało mi jakiś odświętny trunek... jakiegoś łyskacza albo coś w tym stylu... ten pistolecik też był polecany ;]

padały jeszcze propozycje o dmuchanej lali oraz nocniku ale to odpada

 

a więc co możecie polecić, cena ok 4 dyszek oprócz tego łyskacza oczywiscie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do pukawki to nie bardzo bo sie na imprezie posiniaczymi albo cos jeszcze innego... co do trunków.. :/ będzie ich pod dostatkiem więc to też odpada.

lala dmuchana? panne ma więc drugiej mu nie trzeba ;)

 

a panna z pieska by nie była zachwycona. odpada.

 

 

jakies jeszcze inne pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kolezanki z klasy dałem ostatnio z kumplem cos takiego:

 

Wiaderko ocynkowane NOWE, blyszczące z kokardką, a w nim pełno opakowań po kliszach (mamy znajomego w zakladnie foto, wiec byly za darmo), w tych pudełeczkach były pieniadze (czasem 50gr, czasem 20gr, czasem 1zł, w kilku ładnie wypisane życzonka zwiniete i do jednego napis BOMBA wyskakujący na sprężynce. Kasy razem było okolo 100zł, cały prezent wyniosł nas 110zł. Pieniadze kazdemu sie przydadzą, a ładnie podane to raczej fajny prezent, w kazdym razie byl najzabawniejszy i najoryginalniejszy.

 

Teraz na ta sobote dla kolegi wpadlismy na pomysł troche inny...

 

Dostanie muszle klozetową z zamurowanym wylotem a lekko nadbudowanym wlotem ze szkła, kibelek tez mamy po kosztach od mojego znajomego (NOWY, nie poremontowy). Do srodka nalejemy wody i wpuscimy kilka ładnych rybek, wsadzimy roslinek, nasypiemy zwirku, takie specyficzne akwarium. Ten prezent wyniosł nas okolo 150 złotych (składały sie dwie osoby). Musimy juz tylko urzadzic to akwarium, bo wszystko juz mamy. Mamy nadzieje ze sie spodoba...

 

Dla innego kolegi kupilismy z dziewczyna nagrywarke, bo wiedzielismy, ze jemu sie przyda, zreszta mowil o tym, ze chce sobie kupic. Ładny pakunek itd, ale zanim dalismy ten naped, wreczylismy mu butelke taniego wina "Uśmiech Traktorzysty". Trzeba było widziec jego mine - pełna zaskoczenia, zdziwienia, usmiechu (czesto pijalismy to na roznych imprezach). Dopiero po kilku minutach otrzymał nagrywarke, w tym czasie wypilismy trunek.

 

Wszystkie pomysły sa moim wymysłem, w gronie znajomych słyne własnie z takich idiotycznych pomysłow, przy których realizacji jest czesto masa uciechy.

 

Kilka tygodni temu przeszulałem siec w poszukowaniu pomysłu na prezent i powiem szczerze, ze brakuje jakiegos takiego opracowania, spisu fajnych, nietypowych pomysłow, bo odpowiedzi typu: perfumy, bielizna, łancuszek to jest masa. Czuje, ze ten wątek nie wniesie takze wiele nowego, ale zawsze to coś.

Edytowane przez fipa15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli dla kumpla to ile by nie było trunków ja zawsze przychodze z flaszką 3/4 maximusa ;]

 

a dla kolezanki to nie wiem zawsze jakas skladka jest to daje ile trzeba i kupuja tam jakies pie.rdolety - nie wnikam :C

Edytowane przez gib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli dla kumpla to ile by nie było trunków ja zawsze przychodze z flaszką 3/4 maximusa ;]

 

a dla kolezanki to nie wiem zawsze jakas skladka jest to daje ile trzeba i kupuja tam jakies pie.rdolety - nie wnikam :C

1388044[/snapback]

 

Ale zaszpanowałeś, o stary....

 

Co to za podejscie do prezentów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli dla kumpla to ile by nie było trunków ja zawsze przychodze z flaszką 3/4 maximusa ;]

 

a dla kolezanki to nie wiem zawsze jakas skladka jest to daje ile trzeba i kupuja tam jakies pie.rdolety - nie wnikam :C

1388044[/snapback]

Ehh ta młodziez.. :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zaszpanowałeś, o stary....

 

Co to za podejscie do prezentów??

1388067[/snapback]

 

:blink: :blink: Czym niby zaszpanowal ? :lol:

 

 

Flaszka (dobra :wink: ) to IMHO bardzo dobry prezent :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze wypisywanie na forum o alkoholu, ile to kto wypije, itd to jest wlasnie pewnego rodzaju szpan. Tak samo pozostawianie telefonów czy puszki po piwach na zdjeciach stanowisk... Na forum jest bardzo wiele takiego zachowania - mnie to bardzo irytuje, jestem wrazliwy na tym punkcie, bo mam kilku znajomych, z ktorymi da sie rozmawiac tylko o pieniadzach, ile co kosztowalo, albo co zamierzaja sobie kupic. Nie podoba mi sie takze wielkie podniecanie sie alkoholem i jego piciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem gdzies na allegro zegar który chodzi do tyłu :) jak nic lepszego nie znajde to mu kupie właśnie takie coś :)

 

a dla niej ? koleżanka powiedziała że można by jej jakąś torebke fajną kupić. co Wy na to ?

1392851[/snapback]

Albo Superową koszulke z jakims wlasnym napisem z spreadshirt

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel jaksi czss temu dostal taki oto prezent (w cyckach mialem 2 cytryny, co by pasowalo :>)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

EDIT:

 

a dla niej ? koleżanka powiedziała że można by jej jakąś torebke fajną kupić. co Wy na to ?

1392851[/snapback]

yyyy

imho prezent na 18 nie ma sie przydac, tylko ma byc pamiatka!

 

pamietaj o tym, ze wasze drogi sie kiedys rozejda, a tak prezent w momencie spojrzenai nan ma przywrocic wspomnienai z dawnych lat.....

 

teraz kumplowi kupujemy np puchar

Edytowane przez bruce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze wypisywanie na forum o alkoholu, ile to kto wypije, itd to jest wlasnie pewnego rodzaju szpan. Tak samo pozostawianie telefonów czy puszki po piwach na zdjeciach stanowisk... Na forum jest bardzo wiele takiego zachowania - mnie to bardzo irytuje, jestem wrazliwy na tym punkcie, bo mam kilku znajomych, z ktorymi da sie rozmawiac tylko o pieniadzach, ile co kosztowalo, albo co zamierzaja sobie kupic. Nie podoba mi sie takze wielkie podniecanie sie alkoholem i jego piciem.

1392101[/snapback]

to co mam sciemniać ? mam napisac ,ze kupuje co innego ? oczywiscie,ze moge tylko po co...

 

ok z mojej strony koniec tematu jak cos to na pw .pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam  :D

Mam maly problem  :?  Niewiem dokladnie co kupic mojej ukochaniej dziewczynie na 18 urodziny  :?  Co proponujecie ? Ona jest dla mnie wyjatkowa osoba  :oops:

:twisted:

Tylko bez zadnych perwersow  :twisted:  :twisted:  :wink:

1101950[/snapback]

Paczkę fajów :D. Albo ćwiartkę :D. Oczywiście ja nie palę ani nie piję (a chodzę i żyję).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bruce widze ze rajcuje cie noszenie damskich ciuszkow (juz gdzies widzialem brusie :P ) ;]

 

a co do tematu to cmx jak chcesz moge wyslac tobie/jej zaproszenie do gmail ^_^

1396724[/snapback]

przyznaj ze neizla laska ze mnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...