Skocz do zawartości
tatutek

Co oznacza ten error w prime95 POMOCY Rounding was 0.5, Exp

Rekomendowane odpowiedzi

ten blad wyskoczyl po 5 minutach :) a ja teraaz mam 1.65 (wedlug everesta) to zmieniac co 0.25 czy 0.5?? a jak dam za duze napiecie na proca to cos sie moze stac?? mysle tu o bledzie 0.5 ~ 0.75 ???

Edytowane przez Hora_Faza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze tak powiem w to nie wierze jak nie zmierzysz to sie nie dowiesz jakie masz real vcore pomimotego jak bedzie skakac real to znaczy ze mobo albo zasilacz slaby albo to i to .... mierzy sie tylko miernikiem w dobrej skali ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zmienilem swojego epoxa z podpisu na abita an7, skrecilem procka 11x200 i postawilem nowy system... zainstalowalem Prime95, odpalam go i niby jest wszystko ok, ale kiedy chce rozpoczac test wyskakuje blad ze prime.exe wygenerowal blad i program bedzie zamkniety i pozostaje mi tylko kliknac w OK i okno znika ;/

 

sprawdzalem rozne wersje prime i problem sie ponawia, dla pewnosci nawet ustawilem 11x166 i tak samo :(

 

ma ktos jakies pomysly czemu tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobawic poszukac, myslisz ze tego nie robilem?

 

troszke dziwnie sie to wszystko przejasnilo.

kiedy wywalalilem przez dodaj usun stery od nforca chcial sie przeladowac kompik, pozwolilem, pozniej zaczynam instalowac najnowsze stery nforca i zonk: co chwile pytal sie mnie czy zastapic juz posiadane pliki na dysku, a przeciez je wywalalem przed chwila i zostalem zmuszony do resetu.

ok zastapilem wszystki pliki i resetnalem sie. niby prime sie juz odpala ale jest maly zonk torture test wyala nastepujacy komunikat (* zalacznik) i nie wiem co sie dzieje znowu, a benchmark trwa max minute i nie wiem jak go wydluzyc.

 

jakies rady?

post-96-1108205337_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam podobny problem, po podkreceniu procka, po niecalej minucie testowania(zonk)prime95'em wyskakuje taki blad:

FATAL ERROR: rounding was 0.4999...., expected less than 0.4

 

dane sprzetowe:

sepron 2800+ przetaktowany na 2325MHz(orginalnie 1600MHz)(8 x 290.6MHz)

ram: 512mb + 256mb + 256mb(DDR SDRAM wszystkie)

taktowanie ram: 194MHz(133MHz normalnie)

ramy ustawione na(kolejnosc wdl. mojego biosu :P):

12

15

3

3

9

3

3

2

4

timing:2T

HT frequency: 2x

gigabyte GA-K8NE

chlodzenie - normalnie, z tym ze mam sciagnieta obudowe

zasilacz 400W

 

 

 

W czym moze byc problem??

pozdrawiam,

Szymon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...