Skocz do zawartości
Muskacik

Ktorą klawiature bardziej polecicie :

Rekomendowane odpowiedzi

druga lepsza (lzejsza, mniejsza i ladniejsza) ale ja bym poszukal jakiejs normalnej, bo w obudwu tutaj jest ukad klawiszy troche 'ten tego'...

 

co do czarnej od tracera, to mam taka i mi sie na strzalkach (lewej i w dol) starla troche farba a pod spodem jest kremowy kolor - srednio to wyglada.. ale to chyba od farby zalezy, bo ja nie mam matowej tylko taka polyskujaca (sliska bardzo - wyglada jak kisiel z dodatkiem cementu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam zainwestowac w porządną klawiaturę np Logitech.

 

Miałem tego Tracera (właściwie to jeszcze mam ale leży na szafie :P ) i powiem jedno - klawisze które były rzadziej używane (albo wogóle) zacierały się albo cuś i nie chciały się wciskać - musiałem używać dużej siły żeby zaskoczyły - czasem nawet pięści :D

 

Ale gdyby nie ten mały szkopuł korzystałbym z niej nadał bo ma przydatne klawisze multimedialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z graniem na tego typu klawiaturach ? http://sklep.tweak.pl/index2.php?id2=menu_...LATX&kat=&pkat= bo duzo pisze ale czasem sie zdarza pograc w jakies gry:) no i te klawisze multimedialne w tych dwoch pierwszych co pisalem na poczatku tez napewno sie bardzo by przydaly tylko ta scieralnosc klawiszy odpada:( nie wiem na co sie w koncu zdecydowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...