Skocz do zawartości
Doopan

ATI Radeon 9550 XT GECUBE

Rekomendowane odpowiedzi

podkrecilem 9550 XT 2.1 pamieci samsunga 3,3 do 475 zegar a pamieci do 600 ( standart - 400/500) 3DMark03 - 3681 :D

to nie ma czym sie zachwycac mi sie udalo na 480/670 rev.2.1 446/580to nie ma czym sie zachwycac mi sie udalo na 480/670 rev.2.1 446/580 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale standardowo miales wyzsze czestotliwosci =] podkrecalem atitool, mam ta karte tydzien i wole nie przecholowac :D kupie lepszy radiator bo na w tym miedzy koscmi pamieci a radiatorem sa gabeczki :/ zonk ? tez nie wiem o co chodzi =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe właśnie kupiłem w esc.pl GeCube'a z zegarami 445/580 - zobaczymy czy przyślą co chcę, bo niektórzy ponoć jakieś problemy mieli :D

te karty sie dobrze kreca i nie robia problemow;)

Pisz ile wyciagnoles :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe właśnie kupiłem w esc.pl GeCube'a z zegarami 445/580 - zobaczymy czy przyślą co chcę, bo niektórzy ponoć jakieś problemy mieli :D

wlasnie te karte sie dobrze kreca i nie robia problemow;)

Pisz ile wyciagnoles :wink:

Ofkors napiszę, ale dopiero we wtorek, bo dopiero wtedy karta do mnie przybędzie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, w ati tool jak podkrecam pamieci to z 250 podkrecaja mi sie do 262 :o a jak wlacze ikonke "Show 3D view" - ta na dole to mi kreci do 300. O co chodzi ? A te "gabeczki" maja za zadanie polepszyc przeplyw ciepla ? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma karte taktowana 432/552 (nie podkrecana) i wystepuje u mnie taki problem ze jesli gram np. w warcrafta 3 lub farcrya to po pewnym czasie komp mi sie zawiesza w innych takich jak rome total war lub warhammer 40000 po pewnym czasie obraz sie wylancza a po pewnym czsie sie pojawia jak ustawilem taktowanie na 400/500 to wszystko dobrze dzialalo ale co dziwne na taktowaniu 432/552 w half life 2 nic sie nie dzieje i moge caly czas grac i nic sie nie zawiesza dodam jescze ze jak zanioslem karte do kumpla dzialo sie to samo Czy ktos mial cos takiego ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma karte taktowana 432/552 (nie podkrecana) i wystepuje u mnie taki problem ze jesli gram np. w warcrafta 3 lub farcrya to po pewnym czasie komp mi sie zawiesza w innych takich jak rome total war lub warhammer 40000 po pewnym czasie obraz sie wylancza a po pewnym czsie sie pojawia jak ustawilem taktowanie na 400/500 to wszystko dobrze dzialalo ale co dziwne na taktowaniu 432/552 w half life 2 nic sie nie dzieje i moge caly czas grac i nic sie nie zawiesza dodam jescze ze jak zanioslem karte do kumpla dzialo sie to samo Czy ktos mial cos takiego ????

 

Jesli sie nie myle to masz ten sam problem co ja !! Chodzi tutaj VPU Rocover !! Rozne rzeczy prubowalem np. wylaczalem fast write, wylaczalem VPU Recover ale to nic nie pomagalo !! Dopiero gdy zmniejszylem z AGP8X na 4X to dopiero wtedy puscilo !! Wiec sprubuj zrobic tak jak ja, a na pewno juz takiego problemu nie bedziesz mial !! Co do wydajnosci to po zmiejszeniu na 4X nie widze zadnej roznicy !! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się zastanawiam dlaczego na mojej karcie tak słabo kręcą się pamięci. Mam wersje 2.1 tą z pamięciami 2,8ns myślałem, że pujdą ok. 700 a tymczasem 625 to byl max.

 

Mam takie przemyślenie, że jest to spowodowane tym iż pamięci są po obu stronach karty, a chłodzone są tylko z jednej. Ta wersja 445/580 kręci tak fantastycznie chyba dlatego , że ma pamieci tylko z jednej strony właśnie tam gdzie chłodzenie.

 

??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko.

Mam trochi słaby zasialcz (350 W jakiejś słabej firmy) Czy ta karta mi będzie dobrze chodziła i dobrze się podkręcała ??

 

Z góry dzięki

Jakby nie bylo to zasilacz podstawa nie wiem jaki masz sprzet i jaka plyte glowna. Ja swojego czasu mialem megabaja 350 i mialem problemy ale na podkreconym sprzecie ,ale jak nie podkrecalem to bylo all oki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się zastanawiam dlaczego na mojej karcie tak słabo kręcą się pamięci. Mam wersje 2.1 tą z pamięciami 2,8ns myślałem, że pujdą ok. 700 a tymczasem 625 to byl max.

 

Mam takie przemyślenie, że jest to spowodowane tym iż pamięci są po obu stronach karty, a chłodzone są tylko z jednej. Ta wersja 445/580 kręci tak fantastycznie chyba dlatego , że ma pamieci tylko z jednej strony właśnie tam gdzie chłodzenie.

 

??

Nie wiem ale mysle ze to nei jest wina tego ja mam rev 2.0 i tez mialem po jedenj stronie z chlodzeniem a po drugiej stronie nic jak ty ale mi hynix 2.8 na 680 bez artow szly czyli prawie jak specyfikacja wiec mysle ze w czym innym problem zreszta mozesz sprobowac zalozyc radiatorki na ta jedna strone i obadac co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję 2.1 i pamięci mam tylko z jednej strony,od strony GPU ,kręci się tak:

normal:400500-3DMark 2001-11300

max :440680-3DMark 2001-12800

sterowniki orginalne

mam pytanie ?czym różnią się wersje z pamięciami z 1 i 2 stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienilem AGP z 8 na 4 ale nic to nie dalo caly czas sie mi tak samo zawiesza Nie wiem czy dac do reklamacji czy nie ? A jescze dodam ze karta normalnei przechodzi 3 dmarka 03 bez problemu W obudowie mam 3 wiatraki wiec to raczej nie jest wina slabego chlodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie przemyślenie, że jest to spowodowane tym iż pamięci są po obu stronach karty, a chłodzone są tylko z jednej. Ta wersja 445/580 kręci tak fantastycznie chyba dlatego , że ma pamieci tylko z jednej strony właśnie tam gdzie chłodzenie.

oj chyba nie :) Te chodznie jest do ... bo te gumeczki prawie nie przewodza Ciepla, ale pewnie w jakims stopiu masz racje ;)

Problem jest ze masz poprostu pechowe pamiatki :?

 

Guuma --> wydajnosciowo niczym :)

areox --> chlopie nie spij, 5 razy juz omawiane bylo :P

KrawatPL ---> jaki zasilacz ?

Law ---> czytaj temat ...

nom, to natyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...