Skocz do zawartości
Doopan

ATI Radeon 9550 XT GECUBE

Rekomendowane odpowiedzi

no chyba wersji 1.2 nie da rady juz zalatwic co ?

co prawda posiadam taka ale szukam dla brata ciotecznego .

sam mam troche zaskurniakow i zamierzam sprzedac mojego gecube'a i kuipc 9800se.

jesli ktos jest zainteresowany i zaproponuje odpowiednia cene to moze bym ja sprzedal .

karta oczywiscie 400/600 2.8ns Hynixy jest to pelny 9550xt na r360 (ten sam co 9600xt) a nie jak te nowe 2.1 na r350 .

karta sie kreci srednio (moim zdaniem) 475/702 .karta jest moim zdaniem niedowoltowana bo przy tych ustawieniach slabo sie nie grzeje .powyzej tych wartosci 3dsmarki zawieszaja sie .

sam rdzen moge dac na 505 stabilnie a sama pamiec na 735 wiec jest tu potrzebny v-mod zeby wyciagnac ponad 500/800 .

karta na standardowym chlodzeniu .jesli jej nie sprzedam to sciagam chlodzenie ,smaruje lepsza pasta i zakladam dodatkowe radiatorki .

karta ma wszystko co miala oryginalnie oprocz CS'a ktorego juz pchenel :P.posiadam ja z tydzien moze wiecej .jest kupiona z esc.pl i ma tam 24 m-ce gwarancji .

 

gg8955342 lub smut-night@wp.pl

sorki ze tak offtopic ale moze jednak ktos chce zakupic te grafe z tweakerow .

mozna ja oderbac osobiscie .jestem z ostródy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm trudno, najwyżej strace, jak nie znajde 1.2 to biore 2.1, teraz szukam kupca na mojego pocziwego gf3 ti200 (jak dostane za niego 150-180zł to się będe cieszył)

 

UPDATE:

Heh mam szczęście :D

W sklepie komputerowym(nie internetowym), w którym firma też tworzy sieci(stałe łącza, od nich mam)

ma w ofercie GigaCube r9550XT :D

za 436zł, wysłałem teraz maila żeby mi dokładnie napisali o niej.

Ja to mam szczęście....... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta oczywiscie 400/600 2.8ns Hynixy jest to pelny 9550xt na r360 (ten sam co 9600xt) a nie jak te nowe 2.1 na r350 .

2.1 jest na r360 - co i tak malo zmienia ... Dzisiaj dostalem tą karte kurierem ze sklepu esc.pl za 395zl (rev. 2.1).Zdazylem ja troche potestowac.Zainstalowalem ja bez wczesniejszego formata,na win XP,sterowniki poszly narazie podstawowe (te z plyty) :P Directx 9.0a tez podstawowy ;),wszystko na Athlonie XP 1700+ ktorego w ogole NIE podkrecalem,z powodu pamieci ktorych mam tylko - 256 (266mhz) kingstony :P,plyta Asus A7N8X-X.Oczywiscie karty tez nie podkrecalem jak narazie.Sprawdzilem jedynie taktowanie i zgadza sie (tak jak w opisie).Wszystkie programy automatycznie wykrywaja ją jako 9600 series.Karta cichutka.

 

3d2001 - 10300 pkt.

3d2003 - 3500 pkt. (tu przy ostatnim sound tescie wystapil jakis blad ale to nie wynik karty ;)

wszystko w przyblizeniu.

 

Tak wiec jak narazie to byly WSTEPNE testy na bardzo slabym kompie,jutro postaram sie dokupic 512 ramu na 400mhz szynie.Pozniej bedzie juz tylko instalowanie sterow i podkrecanie proca i grafy :]

Nie bawem zapodam wyniki nowych testow mojej karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Catalyst 4.10 będziesz miał wzrost wydajności do 5%, jeżeli na płytce masz te co w rev. 1.2 tj. Catalyst 4.3 :roll:

Rozumiem że te nowe catalysty też nie pozwalają na kręcenie radków 9550? Właśnie dziś odbieram gecube rev. 2.1 i tak sie zastanawiam.Wczesniej miałem gecube'a 2.0 i używałem omeg 2.5.58.

A swoją drogą jestem po półtoramiesięcznej batalii z Media Markt, w którym we wrześniu kupiłem rev. 2.0 (wziąłem ostatnią sztukę). Może to nie taki obszerny temat jak kogoś tutaj na forum (walki z Siriusem) ale nerwów też się najadłem.Dośc powiedzieć że karta była spoko ale od początku miała niesprawny tv-out.Przez dwa tygodnie zwodzili mnie wymianą na nową, która przychodzi w następnej dostawie.Potem pani z zerwisu z usmiechem na ustach twierdzi że "dla pana takiego zamówienia nigdy nie składaliśmy i karty nie będzie".Jak chce mieć kartę to musze oddać do serwisu.Miesiąc w serwisie po drodze obietnice że karta zostanie wymieniona na wyzszy model, będę zadowolony itp. Dwa dni temu telefon z Media - "pana karty nie ma i nie będzie".Na miejscu nikt nie potrafi odpowiedzieć dlaczego nie wróci z serwisu. Oczywiście w tej sytuacji chcę gotówkę a gość mówi że najlepiej będzie jak wymienię na coś co mają na sklepie - bezczelność (oczywiście jak się bieże tańszą rzecz to nie regulują różnicy a jedyny radek 9550 to był abit 128Mb/64b).Koniec końców kasę odzyskałem i kupiłem w atrakcyjnej cenie rev. 2.1 - w końcu, 1,5 miesiąca na tym potworze graficznym z podpisu (filmy chodzą spoko :D ).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomylka - 395 :D

295 kosztuje wersja zwykla gecuba.

295 mi napisali w mailu,oczywiscie za dwa dni sie kapneli,ze znowu sie pomylili. Poprosilem o zwrot kasy. Mam nadzieje ze jutro mi ja odeslą :/

Ceny maja extra, ale obsluga jest taka, ze do kiosku bym ich nie wyslal....

 

Takie zycie.

 

Czy ktos z was wie,czym sie różni 2.1 od 2.0 ?

Cyz jest jakas roznica w chlodzeniu pomiedzy 1.2 a pozniejszymi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie gdzie lepiej kupic grafe ta samo tutaj:

 

http://canyon.istore.pl/sklep,921,9513233,...n,110820,0.html

 

czy lepiej tutaj:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34449385

 

i czy te parametry na allegro sa prawdziwe wedlug was

lepiej tutaj:

http://www.esc.pl/

to samo za 395zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura,zamowilem u nich,poczytaj sobei wyzej.....

Zamowilem w zeszly poneidizlek, po 10 dniach zworcili mi pieniadze, ciagle cos im sie myliło...

ja odradzam,przez nich jestem bez grafy :(

zdaża się...

też kiedyś miałem problemy z pewnym sklepem internetowym....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli warto kupic ATI RADEON 9550EXTREME , czy lepiej dolozyc i kupic 9600pro np.sapphire ???

PS:440@580 to prawdziwe taktowania tej karty??? czy da sie z niej cos jeszcze wycisnac??

jak chcesz dokładać to tylko do 9500pro ,9600pro to ta sama wydajność co 9550xt

 

taktowanie jest prawdziwe,a czy wciśniesz to zależy,przy tych pamięciach to chyba nie wiele więcej (450/600 chyba bez problemu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale ja niechcę zwrotu chyba że w ostateczności a pozatym napisałem im i dzwoniłem zeby mi te karte wymienili na sapphire r9600pro z dopłata i powiedzili że jest taka opcja wiec czekam

aha i jeszcze jedno na necie sie spotkałem ze sa 2 wersje sapphirka 9600pro z taktowaniem 400/600 i 400/500 czy to prawda??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...