Skocz do zawartości
Doopan

ATI Radeon 9550 XT GECUBE

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez cos musialem zainstalowac po formacie i wynik spadl mi o ponad 200 PKt tylko nie wiem co, stery probowalem chyba juz wszystkie po kolei, a cs s dalej sie wiesza :/ mial ktos problemy z cs s ?? Poczekam az bedzie jakis porzadny opis do vmoda na 2.1 :) bo niestety 4 ns :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany (rev2.1) mam w 3DMark03 przy 432/554 ~3700pkt. a przy 432/640 ~4000pkt. więc szybkośc pamięci ma znaczenie. A na sterownikach Omega to coś u mnie nie tak, chodzą dużo wolniej niż Catalyst-y.

 

BajDeŁej: robił już ktoś ołówek-moda na rev2.1?

 

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. ile Pkt da jeszcze jedna kosc ramu 256 MB

 

2. jezeli komp staje  3DM03 w CPU test (samoloty) czego to jest wina ?? CPU ??

1416017[/snapback]

1.zalezy w ktorym marku w 2001 da ale juz w 2003 i 2005 nic ci to nie da

2.to nie jest wina kompa tylko marka mialem taki sam blad ze na samolotach mi sie wylaczal

Edytowane przez kyloza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ostatnio zapodalem z ciekawosci 3DMarka 2003 v. 3.60, zeby zobaczyc ile moj Gecube 9550 XT rev. 2.1 (432@550) - nie podkrecony, wyciagnie. I co sie okazalo? Wyszlo mi 1646 smarkow!!! Pelna konsternacja. Test byl robiony na ustawieniach defaultowych w rozdzielczosci 1024x768. Co jest nie tak? Uzywacie jakis patch'y do tego testera? Bo ja juz nie wiem co jest grane. Zamieszczam ponizej screen'a.

 

post-103088-1114815171_thumb.jpg

Edytowane przez JaYmZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj sprzet: AMD Athlon XP 2000+ (nie krecony), mobo: MSI KT4AV, pamiatki 256 MB DDR 400 (Elixir), zasilka: CODEGEN 300 W (niestety). Stery do grafiki tak jak widac na zalaczonym przeze mnie screenie 2 posty wczesniej: Omega 2.6.05a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WMV wlaczone ?? stery 5.2 ?? AGP 8, 4 ??sukales max core i mem ??jestes pewny ze masz XT ^^ ;)??sprawdz na innym kompie u kumpla. A gry ?? chodza normalnie ?? robiles wczesniej 3dmarki ??

1419616[/snapback]

Stery do grafy mam, tak jak juz pisalem Omega ver. 2.6.05a, szyna AGP x8. Moj model grafy to GeCube 9550 XT C3P (432@550), w dodatku nie podkrecony z uwagi na bardzo slaba zasilke. Co do gier: chodza normalnie, nie ma rzadnych zwiech, ani restartow kompa. W DOOM'ie 3 na 'timedemo1' karta wyciaga ok. 29 klatek/s. Te 1646 smarkow to wyciagalem spokojnie na poprzedniej grafie GeForce FX 5200, a tu na ATI taki zonk. Mialem nadzieje, ze na defaultowych ustawieniach wyciagnie cos kolo 3100 marks, tym czasem... Co prawda system WIN 2K nie jest pierwszej 'swiezosci', ale zeby tylko tyle uzyskac na 3DMark'u 2003, to jest przegiecie. Nie wiem co jest grane. Chyba sie wybiore z grafika do kumpla i przetestuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinnienes meic ok 3k. czy chociaz usunales stery po GF?? przydal by sie formacik. :D

1419725[/snapback]

Stery po GeForce oczywiscie usunalem poprzez format partycji. Dziwne, ze w Doom'ie grafa wyciaga ok. 29 fps, a w 3DMark'u '03 nawet nie osiaga tych 3k smarkow. Macie moze jeszcze jakies inne sugestie?

Edytowane przez JaYmZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tę nieszczęsną kartę ver. 2.1 400/500. Rdzeń nie chce się kręcić wyżej niż 407. Co więcej w Collinie Mcrae 5 zawiesza mi się wszystko, powodem jat karta. Efekt jest taki, że tracę sygnał do monitora. Pomaga bardzo odkręcenie na 390 rdzenia. Wtedy jest ok. Ciekawe, bo jak mam rdzeń na 390, to mogę dać więcej na pamięci (570).Czy ktoś się spotkał z czymś takim?

Czy pojedyńczy artefakt w Ati Tray tools jest powodem do niepokoju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja tez mam 2.1 400/500 i mi sie rdzen kreci 465 i chodzi stabil, chyba ci zasilka nawala, albo masz problem z tempertura. bo jak narazie wszytkim sie karta krecila conajmniej te 30 Mhz, oddaj karte jak na standardach niechodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie sie wieszalo na NFSU nawet jak zjechalem do 300/400 tez byl zwis i mi karte wymienili. masz aida ?? potem musisz tam na sensor

 

widze ze masz chyba FSB asynchro ??

1424390[/snapback]

napięcia: 12,091

5,12

3,344

1,344

 

Mam asynchro. A co to zmienia? Apropo NFSU - dali się namówić że to wina karty???? U mnie chcą całego kompa.... A i tak powiedzą że to wina pirackiej gry, sterów lub czegoś innego.

A co ciekawe 3dmark nic nie zawiesza....

Edytowane przez piohal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...