Skocz do zawartości
Doopan

ATI Radeon 9550 XT GECUBE

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie nie ekscytuje tylko mowie ze fajnie by bylo gdyby jakos cos potwierdzic albo dac wynik z 3dmarka. a moja karta to na bank nie rewelka i mi na tym nie zalezy bo i tak niedlugo ja zmienie pewnie :D :D obym ja zmienil heh :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dostalem 2.1 CP3 standart 400/ 500

OC Core max 475 Memmory 603

zjechalem do 462/590, bez OC 3Dmark 3100 Pkt z OC 3566. nawet raz sie nie zawiesila, jak bede mial nowy zasialacz i MoBo to bede dalej krecil, jak narazie jestem zadowolony chociaz z pamieciamy chyba troche poprobuje. Obudowy jeszcze niesciagalem ale podejrzewam ze beda to samsungi 4 ns;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he :D w kącu po grubo po nad roku postawiłem na nowo system wywaliłem wszystko co daje windows drive cleaner-em ,wgrałem najnowsze stery Catalisty 5.4, stery do live Live New Year itd. no i podkręciłem kartę na 530/800 no i uzyskałem w kąńcu super wynik w smarku 2003 - 4720 :D tu link do orba http://service.futuremark.com/compare?2k3=3897335 :D :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW :lol: :lol: wielkie gratulacje. tylko pozazdrosoc takiego wyniku. wynik godny kart drozszych o polowe. ale szkoda ze tylko nieliczne egzemplazerz esie tak podkrecaja :) moze gdybys mial lepszego procka bylo by ok 5k :D :D :D

Edytowane przez Myszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam troche przecieram oczy ze zdumienia wczesniej miałem max 4440 kurka nie wiem co sprawiło aż taki dobry wynik ale nic ciesze się pozostaje mi podniesienie napiecia na GPU do 1.55V i może rdzeń wykręce na 570 to i te 5000 pkt uzyskam :-P :wink:

Edytowane przez Piotr_the

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podniesc napiecie na rdzeniu olowkiem? Czy rozwale karte jak cos zle zrobie?

Nie chce lutowac niczego bo nie mam ani lutownicy porzadnej ani lutowac nie potrafie :>

Aha... nie mam miernika do mierzenia napieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez srubokret i se podkrec :D ;P

 

 

dziwne gram w Evil Genius i niewazne jak nicko z taktowaniami zjade mam zajebiste artefakty w niektorych oknach, ale nie wzsystkich :/ moze to stery albo gra

 

 

 

YEA: na starym systemie zasypanym jakimis programami :) po wylaczeniu chyba wszystkiego co mozliwe, tzn uwolnienia ramu uzyskalem wynik 3840 PKt :D :D,

mysle jak bym postwil wszystko na nowo i zmienil zasialcz uzyskal bym wynik okolo 4000 ---->Pkt BEZ rzadnych MODOW :D<-----

Edytowane przez Spunch_pl_d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie 3,3. ja dzis odpalilem 3dmarka na max zasyfionym windowsie przy ustawieniach 465/630 i wynik cos ponad 3800. komp nie byl wylaczany od 3 dni i proc tez w tej chwili nie krecony. wiec mysle ze na swiezym windowsie i podkreconym procu byloby ze 4k. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omegi na catalystach 5.2 :) nic nadzwyczajnego

1403010[/snapback]

Muszę powiedzieć, że po zmianie na stery omegi na karcie rev 2.1 podkreconym z 432/553 na 445/680 mam 4100 w 3dmarku03:)

troche sie zdziwiłem bo na ciut lepszych ustawieniach na sterach ati miałem 3700.

Edytowane przez pablo192

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że po zmianie na stery omegi na karcie rev 2.1 podkreconym z 432/553 na 445/680 mam 4100 w 3dmarku03:)

troche sie zdziwiłem bo na ciut lepszych ustawieniach na sterach ati miałem 3700.

1404068[/snapback]

cos nie wierze w ten wynik tym bardziej iz pamieci nie daja duzo punktow w markach, a rdzen tak, rdzen masz nisko ustawiony
Edytowane przez kyloza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam że ostanio jak nigdy wcześniej wyskoczyły mi artefakty myślałem że coś padło zrobiłem test na arty i musiałem zjechac z 530 do 515 i na dotadek nagle spadł mi wynik straśnie w 3dsmarkum 2003 do 4000 z ponad 4700 :mur: załamałem się próbowałem sobie przypomnieć co inatalowałem ostatnio ale nie mogłem dojść co to spowodowało napewno instalowałem najnowszy ati tray tools i wiele innych programików ale nie sterów?? :oops: , ale nic postanowiłem zrobić przywróc system do daty gdy osiagnełem ten super wynik w 3dsmarku i znowu mam jak ustawie 530/800 4700 :D i zero artów :D :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...