Skocz do zawartości
SR-71

Alternatywa dla IE i Outlooka

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie również Firefox jest najlepszą przeglądarką.

Link do 0.9 ? 8O

Najnowsza wersja 1.0RC1 - http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/fir...eleases/1.0rc1/

Świetnymi przeglądarkami są również Opera i Mozilla Suite.

 

Program pocztowy - Thunderbird.

Przetestuj też np. The Bat. Opera i Mozilla Suite mają "wbudowane" programy pocztowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przejście z IE do Opery było dobrym rozwiązaniem, różnica pomiędzy tymi przeglądarkami jest ogromna, oczywiście na korzyść tego drugiego. Ale nie ma róży bez kolców. Opera źle wyświetla dużo stron, nie wczytuje wszystkich obrazków (albo źle wczytuje), ładuje strony dłużej od IE. Lecz swoją funkcjonalnością wręcz miażdzy IE. Dlatego używam Opere, a IE czasami gdy to jest konieczne (skanery on-line, te strony, który źle sie wczytują w Operze). Co do Outlooka to narazie siedze na nim i nie zamierzam przesiadki. 8) POLECAM OPERE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opera źle wyświetla dużo stron, nie wczytuje wszystkich obrazków (albo źle wczytuje), ładuje strony dłużej od IE.

Opera (i inne dobre przeglądarki) wyświetla strony tak jak są napisane - czyli skopane www nie będą wyświetlane tak jak w IE, który zresztą robi co mu się podoba.

Najczęściej odpowiedź na pytanie 'czemu Opera "źle" wyświetla tą stronę' znajdziesz tutaj - http://validator.w3.org/ .

A co do prędkości wczytywania stron, to chyba zależy to od konfiguracji przeglądarki. U mnie pod względem szybkości IE zdecydowanie przegrywa.

... z którym mam wnerwiajaćy problem, po kliknieciu na link napisany w java script'cie, przeglądarka sie wylancza. :evil:

Daj jakiegoś linka, na którym przeglądarka ci się wyłącza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opera żadko wyświetla źle strony, chodź najczęściej ma u mnie problem ze stronami PHP i skryptami Java. Obrazki mi wyśietla za duże albo wcale.

Najczęściej odpowiedź na pytanie 'czemu Opera "źle" wyświetla tą stronę' znajdziesz tutaj - http://validator.w3.org/ .

Co do źle wyświetlanych stron, to ten validator (czy jak to sie nazywa) morzesz sobie wsadzić w ... Podam na przykładzie - poddałem validacji moją strone (dopiero się ucze HTML), Opera i IE wyświetlają ją dobrze i nie ma żadnych błędów, a ten validator stwierdził 49 błędów, których nie ma. W kodzie są np:

<HTML>...<A HREF="news.html">
A pisze mi tak w tym validatorze:

HTML>...<A HREF="news.html>
Czyli to sa błędy których nie ma sam sie zdziwiłem 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opera żadko wyświetla źle strony, chodź najczęściej ma u mnie problem ze stronami PHP i skryptami Java. Obrazki mi wyśietla za duże albo wcale.

Najczęściej odpowiedź na pytanie 'czemu Opera "źle" wyświetla tą stronę' znajdziesz tutaj - http://validator.w3.org/ .

Co do źle wyświetlanych stron, to ten validator (czy jak to sie nazywa) morzesz sobie wsadzić w ... Podam na przykładzie - poddałem validacji moją strone (dopiero się ucze HTML), Opera i IE wyświetlają ją dobrze i nie ma żadnych błędów, a ten validator stwierdził 49 błędów, których nie ma. W kodzie są np:

<HTML>...<A HREF="news.html">
A pisze mi tak w tym validatorze:

HTML>...<A HREF="news.html>
Czyli to sa błędy których nie ma, sam sie zdziwiłem 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat uzywam Opery dla Linuxa i musze stwierdzic, ze wyswietla strony lepiej niz Firefox. Nie ma zadnych problemow ze zbyt malymi lub zbyt duzymi czcionkami. W zasadzie wszystko wyglada jak na IE, czyli poprawnie. Jedyny problem to Flash, niektore stronki nie chca dzialac (za to na Mozilli/Firefoxie ruszaja :)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...