Skocz do zawartości
Bull_Byk

Grzanie sie bartona 3000+

Rekomendowane odpowiedzi

standard:  

moze zbyt maly przewiew w budzie,  

moze mobo przekłamuje,  

moze radiator nie docisniety,  

moze brak lub kiepska pasta na procku.

obudowa dosc przewiewna radioato jest docisniety i psty odpowiednio. chyba ze czujnik robi przeklamania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotykałeś radiatora? Jak parzy, to chyba jest to prawdziwa temp i trzeba szukac przyczyny gdzie indziej. Radiator parzy okolo 70 stopni. Powiedz jeszcze jak buda jest przewiewana.  

 

 

Hmmm dotykalem jest dosc goracy lekko parzy ale mozna mozna wytrzymac dotykajac. Obudowa ma wiele otworow wentylacyjnych(dziur itp itd.) nie ma zadnych webtylatorow. Zreszta u mnie pokoju jest ok 25-26 stopni moze tez dlatego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz zadnych wentylatorów w obudowie to czego się spodziewasz? To ze ma otwory niewiele daje. A w pokoju to masz dosc cieplo, wiec to tez pewnie na to wplywa. Zamontuj chociaz dwa zeby wymusic przeciąg (jeden zasysający nisko na przedzie obudowy, a drugi wysysający coieple powietrze na zewnątrz z tyłu pod zasilaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co panowie wyżej napisali + pare groszy moje, miałem go kiedyś, skusiła mnie niska cena i cisza, jednak temperatury nie były za dobre, ponieważ czujnik tego coolera, jest jakby źle skalibrowany (przynajmiej w moim odczuciu), ponieważ radiator byl już ciepły, a wentyl i tak se pyrkał poniżej 2000rpm, jesli nie zależy ci aż tak bardzo na ciszy to polecam wyciągniejcie czujnika, odcięcie go, połaczenia tych dwóch kabelkow co ci zostaną po tej operacji i zaizolowania całości. Sam tak zrobiłem i musze przyznać, że cooler stał się dużo wydajniejszy, jednak sporo głośniejszy, czyli coś za coś, swoją drogą to troche niemądrze zrobiłeś kupując taki procek i oszczędzając pieniędzy, już lepiej można było zakupić Bartka 2500+ (zwykłego czy Mobile), ma 3000+ by poszedł lekko, a kase zaoszczędzoną przeznaczyć na jakieś porządne chłodzenie, no i kasa by ci została :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...