Skocz do zawartości
Michał_Szulkin

UD - czy ktos sie w to jeszcze bawi?

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie mialem tak duzej jak alexsus.[PL] "111 h 2903 ptk" ale nie byla tez taka mała bo 97h i 2,103 pkt. :D niestety przez okolo tydzien ja liczylem bo nie jest 24 wlaczony ;/

1340418[/snapback]

Hmm... mam taki kalkulator i według niego po 111h powiniem dostać niecałe 3600pkt :D :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... mam taki kalkulator i według niego po 111h powiniem dostać niecałe 3600pkt :D :angry:

1341746[/snapback]

A skąd takie cudo można skombinować??

I jaki jest system liczenia tych punków, bo czasami komp liczy próbke przez 8 godzin w nocy obciążony tylko emułem i dostaję za to 170 pkt. A czasami przez 3 dni z długimi sesjami growymi, emułem i czymś tam jeszcze uruchomionym w tle i mam za to około 2000 pkt :blink:

Nie mogę się w tym połapać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój komp i tak chodzi 24h na dobę, z małymi przerwami na dłubanie raz na parę dni :D

Chciałbym tylko, żeby za to liczenie było jak najwięcej punktów, bo nic tak nie motywuje jak dobre efetkty... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie od bylego uzytkownika/czlonka projektu UD:

Kiedys zdarzalo mi sie ze soft tracil gdzies dane do liczenia i np przy 99% zaczynal od nowa liczyc jednostke. Zdarzalo mi sie to czesto i z tego powodu porzucilem projekt i przesiadlem sie na SETI. Czy teraz zdarzaja sie tez jakies problemsy?

Zastanawiam sie nad powrotem do UD bo jakies bardziej pozyteczne mi sie to zdaje, choc w rzeczywistosci nie wiem co naprawde moj komp liczy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie od bylego uzytkownika/czlonka projektu UD:

Kiedys zdarzalo mi sie ze soft tracil gdzies dane do liczenia i np przy 99% zaczynal od nowa liczyc jednostke. Zdarzalo mi sie to czesto i z tego powodu porzucilem projekt i przesiadlem sie na SETI. Czy teraz zdarzaja sie tez jakies problemsy?

Zastanawiam sie nad powrotem do UD bo jakies bardziej pozyteczne mi sie to zdaje, choc w rzeczywistosci nie wiem co naprawde moj komp liczy :-)

1355768[/snapback]

Nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Miałem jedynie problem z Rosettą, bo miałem wyłączony plik wymiany, a RAM'u tylko 512MB. Liczę już od pewnego czasu i nie zauważyłem takich problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to bylo generalnie troszke po rozpoczeciu dzialania UD. Moze rzeczywiscie teraz duzo sie zmienilo, sprobuje zaczac jeszcze raz pracowac przy tym, ciekawe czy mi jeszcze konta nie skasowali :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja kiedyś liczyłęm SETI dla Tweak.pl , ale potem poszedłem po rozum do głowy (tanio sprzedawali) i zacząłem liczyć UD, co prawda nie dla Tweak.pl, ale czy to ma jakieś znaczenie ?

 

Jeatem teraz w scisłej czołówce w Polsce. I to się liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki :) :

Czy u was też jest różnica w ilości punktów w agencie UD i na statystykach na stronce? U mnie jest to koło 1 tyś. i nie mam za bardzo pojęcia czym to może być spowodowane... :blink:

No i jak są liczone punkty za sieć??? U mnie na stałce z kablówki (co prawda z eMulem) mam 35 góra 40 pkt, a u mojej laski jest 100 choć łączy się przez ISDN... Czy są przyznawane za połączenie z netem czy za rodzaj karty sieciowej (100Mb vs. 1Gb)?

Bo może lepiej podać że ma się modem 56k i wtedy będzie ponad 100 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rożnica wynika stąd, że statystyki na serwerze UD są robione raz dziennie, a w kliencie widać na bieżąco ile ma się punktów.

 

Co do sieci to nie mam pojęcia o co chodzi. W firmie na łączu CIR 2Mbit/2Mbit na którym przez pewein czas podłączony był tylko mój komputer kartą 1gbit, dostawałem 60 - 70 punktów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie od bylego uzytkownika/czlonka projektu UD:

Kiedys zdarzalo mi sie ze soft tracil gdzies dane do liczenia i np przy 99% zaczynal od nowa liczyc jednostke. Zdarzalo mi sie to czesto i z tego powodu porzucilem projekt i przesiadlem sie na SETI. Czy teraz zdarzaja sie tez jakies problemsy?

Zastanawiam sie nad powrotem do UD bo jakies bardziej pozyteczne mi sie to zdaje, choc w rzeczywistosci nie wiem co naprawde moj komp liczy :-)

1355768[/snapback]

zawsze4 mozesz zainstalowa ud monitor

ktory zabezpiecza cie przed takimi niespodziankami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie tez nie dziala, ani nie laczy sie ze strona. Pewnie jakies klopoty techniczne, albo juz znalezli rozwiazanie :)

1489691[/snapback]

Pewnie muszą wyniki skopiować do eksperymentów i stąd to całe zamieszanie :)

To nie jest SETI żeby po jednym obiecującym wyniku wszystko stanęło :D

Przynajmniej komp troche ostygnie w tej przerwie :) oby nie trzeba było liczyć wszystkiego od początku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiem tyle ze bawilem sie w to 3 miesiace i zaczelo mnie cos zastanawiac.. dlaczego moj rachunek za prad wzrosl 3 krotnie ? proste komp 24 na 100% zuzycia procesora no i 1 kilowatogodzina to 30 groszy komp bieze 300W to sobie policzcie ile na miechu mozna zaoszczendzic a potem cos kupic do maszyny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0,30kW x 24godz = 7,2kW x 0,30zł = 2,16zł x 31dni = około 67zł

 

Jeżeli rachunek wzrósł Ci o 300% to oznacza, że przed liczeniem UD płaciłeś 22zł miesięcznie. Mało cosik :D

 

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...