Skocz do zawartości
Trendzik

Płyta główna do 400zł, jaka...?? PILNE

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanie, jaką kupić płyte główną do 400zł. Chodzi mi głównie o stabilność, solidność, aby dobrze można było na niej kręcić (ale bez przesady). Płyta będzie pod procesor Athlon 2200+ ! Troche odstraszają mnie wady płyty Abit NF7-SL :( .. więc ją pominołem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, czytałem forum bardzo długo....i chyba zmienie decyzje ... coś czytałem o jakimś DFI...że to niby dobre...warto wogóle... ?? czy lepiej zostać przy abicie ?? wadą tego abita są te nieprawidłowe temperatury, co raczej na pewno będzie mnie denerwować :x

 

Abit NF7 - SL ( odpada )

 

 

tak się zastanawiam nad AN7 lub DFI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie tansza wersja tej plyty DFI Infinity

. Duzo gorsza jest ta plyta od DFI LP???? chodzi o OC i stabilnosc!

dzieki i pozdr

Płyty różnią się wyglądem i wyposażeniem, jeśli chodzi o stabilnoś, podkręcanie to są identyczne, a co do płyty którą <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> to brałbym Dfi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DFI infinity ewentualnie LP jesli potrzebujesz swiecacych w ultrafiolecie portow PCI, szelek do noszenia kompa i innych gadżetów a jesli chodzi o mozliwosci plyty to jest to praktycznie to samo. zreszta popatrz tutaj na ranking najwyzszego stablinego fsb i popatrz na jakich płytach bije sie rokordy i wszytko bedzie jasne i dla Twojej pewności poczytaj sobie jeszczcze tematy "wszytko o lanparty" cos takiego jest i w szukajce wpisz cos o infinity i Twoje wątpilowosci zostana rozwiane jak i moja kiedy stałem miesiąc temu przed takim samym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu odpada? Przeciez wsrod kazdej marki zdazaja sie raz na jakis czas jakeis trefne egzemplarze. Przeciz nawet zakup DFI LP Ci nie gwarantuje, ze bedzie ona 100%, bo nigdy nie masz takiej pewnosci. Zreszta moj kumpel wlasnie oddawal LP do serwisu ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...