Skocz do zawartości
CriXu

Sieć Wi-Fi na D-Linku - pomocy !!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

a wiec tak, mam od 8 miesiecy siec , i wszystko w miare dobrze dzialalo az dozeszlego tygodnia.... nagle nie wiadomo skad u 3 osob znikł zasiek (kompletnie z okolo 85-90% do 0) i nie wiem czym to jest spowodowane, a po 2 dniach nastepnym osobom.... w ustawieniach nic nie bylo zmianieane ale sprawdzalem na roznych konfiguracjach i nic nie pomoglo....... jedynie zmiana kanalu np z 6 na 1 pokaze sie kilka osob (zalorzmy pierwsza czesc osob z 3 czesci) a jesli zminie na 12 czy 13 to druga czesc osob sie pokazuje a pierwsza czesc wiary znika......

 

Bardzo dziwny przypadek bynajmniej dla mnie.... Dprzet jaki mamy to D-Link DI-614+ oraz k. seciowe DWL-520+, antena glowna o dokolna 19DBI z 7 metrowym kablem a anteny klienckie to panelowe 12 DBI na 8 metrowych kablach. Odleglosc od anteny glownej do osoby ktora jest najdalej to okolo 200m ....

 

I prosze jakas osobe ktora tez miala podobny problem jak ja lub poprostu wie co sie dzieje to prosze o pomoc....

 

hmmm.... ja natomiast mam jeszcze przypuszczenia zemoze antena glowna jest poprostu za mocna bo ma az 19dbi poniewarz nigdy nie bylo super z polaczeniami..... a druga moja teza byc morze jest to ze ostatnio popadalo i morze woda sie dostala do mojej anteny i takie numery odchodza oczywiscie moge sie mylic i dlatego prosze o pomoc.....

 

 

Pozdrawiam

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...