Skocz do zawartości
narcyz

Co w zime? Snowboard czy narty?

Ktora odpowiedz z ponizszych?  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktora odpowiedz z ponizszych?

    • Snowboard
      23
    • Narty
      26
    • Nie bawia mnie te sporty
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Ciekaw jestem jaka czesc forumowiczow uprawia zimowe sporty. Mam tu na mysli narty i snowboard. Łyzwy mnie raczej nie interesuja :P Ogolnie to sam nie jestem do konca przekonany na co sie zdecydowac, na nartach jezdze od chyba 5 lat, a ze snowboardem mialem tylko stycznosc zeszlej zimy. Wzialem kilka lekcji, niesamowicie mi sie spodobalo. Ale teraz zastanawiam sie co bym wybral przy ewentualnym zakupie nowego sprzetu. Wymianie nart lub kupnie deski. Jak to jest u Was? Co byscie wybrali? A mzoe wogole Was to nei kreci... :)

A juz bedac przy temacie zimowych szalenstw, to czy ktos z Was ma jakies propozycje co do wyjazdu na Słowacje, tzn. zakwaterowanie, stoki, mile widziane jakies www. Oczywiscie znalalzlem troche, ale porostu jesli ktos byl i moze cos polecic, to chetnie zobacze. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CARVING RULEZ no kiedyś ja były zwykłe proste narty to snowbord mógł być czymś ciekawym ale carvingi na świerzym śniegu i bardzo ostrym zboczu góry nie mają sobie równych

ostatniej zimy pogoda nie była najlepsza ale dwa lata temu 360 były na pożądku dziennym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha i nie jezdzij na tych naszych rodzimych pagorkach tylko w alpy go go go :twiste

No tak, tylko na to trzeba kasy :( A Jaworzyna czy Kotelnica w Białce ze swoimi czarnymi trasami mi odpowiadaja :)

 

I tak łyżwy rządzą Czemu Cię nie interesują? Urazy z przeszłości?

Tez... :) Od kad wyroslem z moich hokejowek jakos nigdy nie zdecydowalem sie an zakup nowych, bo nie bylo jakiejs wiekzej ekipy zeby pograc w hoka, a sama jazda na dluzsza mete nei sprawiala mi takiej frajdy. A urazy, to tak jak w kazdym sporcie... Bylo ich troche...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! a gdzie opcja: rower :? ja poginam w zime na rowerze :mrgreen:

Sorki, ale to jest naprawde rzadkoscia jesli chodzi o te stokowe sporty. Chociaz musze przyznac, ze widzialem jak jezdzili na rowerkach ejszcze przed otwarciem stoku- wygladalo swietnie :)

Czyli nikt nie ma zadnych propozycji co do Slowacji?

Widze tu narazie przewage jednej dechy nad dwoma... Czy rzeczywiscie sadzicie ze snowboard to taka moda i przejdzie kiedys? Wg mnie nie, sprobowalem spodobalo mi sie bardzo i to, ze ktos mowi ze to moda wcale mnie jakos nie zraza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to mialem na mysli mowiac ze to mdoa. Poprostu teraz wszyscy chca jezdzic na desce bo to modniejsze niz narty :P Tez probowalem ale doszedlem do wniosku ze zamiast trzy sezony obijac sobie dupe i kolana wole jezdzic na nartach skoro jezdze juz na nich ponad 10 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proximo napisał:

aha i nie jezdzij na tych naszych rodzimych pagorkach tylko w alpy go go go :twiste

No tak, tylko na to trzeba kasy A Jaworzyna czy Kotelnica w Białce ze swoimi czarnymi trasami mi odpowiadaja

Wbrew pozorom wcale nie ma wielkich roznic. Tylko ze trzeba dojechac. Na miejsce i znalezc tani pensjonacik na miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm

na snowboardzie duzo latwiej nauczyc sie jezdzic ale powiem ci ze jesli osiagniesz dobry poziom w nartach to nigdy ich nie zastapisz

 

tak jak juz ktos powiedzial wczesniej carvingi poprostu wymiataja mozna takie rzeczy robic ze glowa boli:)

 

ja narazie mam klasyczne narty ale musze w tym roku wymienic na jakies carvingi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm

na snowboardzie duzo latwiej nauczyc sie jezdzic ale powiem ci ze jesli osiagniesz dobry poziom w nartach to nigdy ich nie zastapisz

 

tak jak juz ktos powiedzial wczesniej carvingi poprostu wymiataja mozna takie rzeczy robic ze glowa boli:)

 

ja narazie mam klasyczne narty ale musze w tym roku wymienic na jakies carvingi...

Jakims wielkim mistrzem nie jestem, no ale na nartach jezdze dosc dobrze, tak na stoku to chyba ok 5 lat, bo nie mowie tu o tym jak jezdzilem na jakichs polsportach po gorkach z kolegami jako gowniarz :)

Wlasnei zastanawiam sie tez nad wyborem przy ewentualnej zmianie sprzetu. Coprawda nie planuje, ale moze cos sie kiedys uda. Bo moje narty niby sa taliowane ale carvingami takimi jak teraz sa to bym ich nie nazwal raczej.

 

A co do latwej nauki jazdy na desce, to zdazylem to zauwazyc, dosc szybko sie lapie, na poczatku tylko masakrycznie pupcia boli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nartkach można cuda robić :twisted: oczywiscie z pewną wprawą... jeżdze od dziecka na nartach, na desce zaczalem w zeszlym roku...

Ale nartki, to jest jednak wieksza adrenalinka, szczegolnie przy lesnych trasach, szy wyjątkowo czarnych trasach :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nartki i tylko nartki (carving rzadzi :P) juz 9 rok ...

W tym roku --> Słowacja raczej : )

Pozdrawiam

to moze jakiś Tweakowy Ski-Zjazd w Słowacji :P (joke0

A moze i nie joke? :) Ja sie wybieram w gory w pierwszy dzien swiat a zamierzam wrocic jakos 1 lub 2stycznia. I wlasnie podobno w Polskich gorach ma nie byc raczej sniegu, a po stronie Słowackiej Tatr snieg jest prawie zawsze w tym okresie. Mowa tu o Tatrach Wysokich raczej. Ale moze jakies propozycje konkretniejsze co do Slowacji, co polecacie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien, ze zaraz bedzie wojna.

Czemu ??

Haha, tylko czytajcie.

 

Jazda na drzwiach jest swietna tylko jak widze takiego stolarza to mnie krew zalewa jak RYJE snieg do golej trawy lub ew. robi lod z pieknie zalegajacego sniegu.

Naprawde ciezko mi spotkac snowboardziste z prawdziwego zdazenia.

Jezdza i psuja stoki. Uczas sie jezdzic slizgaja sie po prostu bokiem zdzierajac co sie da.

To jest jedyne co mam im do zarzucenia. Sama jazda mi sie bardzo podoba ale jezeli jezdzi jakis wypasiony koles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...