Skocz do zawartości
narcyz

Co w zime? Snowboard czy narty?

Ktora odpowiedz z ponizszych?  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktora odpowiedz z ponizszych?

    • Snowboard
      23
    • Narty
      26
    • Nie bawia mnie te sporty
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pewien, ze zaraz bedzie wojna.

Czemu ??

Haha, tylko czytajcie.

 

Jazda na drzwiach jest swietna tylko jak widze takiego stolarza to mnie krew zalewa jak RYJE snieg do golej trawy lub ew. robi lod z pieknie zalegajacego sniegu.

Naprawde ciezko mi spotkac snowboardziste z prawdziwego zdazenia.

Jezdza i psuja stoki. Uczas sie jezdzic slizgaja sie po prostu bokiem zdzierajac co sie da.

To jest jedyne co mam im do zarzucenia. Sama jazda mi sie bardzo podoba ale jezeli jezdzi jakis wypasiony koles.

Rowniez mnie to denerwuje gdy widze na sotku pelno lodu lub zdarte nawet do trawy. Ale prawda jest taka ze w momencie gdy to ja na tej desce jezdzilem, to juz sie jakos tym nie przejmowalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, draak_2002 co masz na mysli? Rozwin swoja wypowiedz...

Ktos wczesniej pytal gdzie sie wybieram, sam jeszcze niewiem, bo poprostu jestem na etapie rozgladania sie, poza tym tak naprawde ja moge doradzic lub wplynac na decyzje rodzicow jakos, ale i tak ostateczna decyzja jest ich :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie Słowacja --> Zuberec/Habovka ... Takie fajne wioski :P I nie ma tak daleko od granicy. A jesli o Polske chodzi to kiedys jezdzilem do Korbielowa, calkiem fajnie jest.

Pozdrawiam

Czy da sie tam fajnie pojezdzic? Lepsze warunki niz w Polsce? Bo niestety zapowiadaja brak sniegu w Polsce. A jesli to nie jest daleko, to moze by sie udalo tam pojechac nawet. Bo rozumiem, ze skoro o tym mowisz, to warto tam zajrzec, i nie bedzie sie smigac na oslich :)

 

pytanie retoryczne, pewnie że snowboard!

Oj nie dla wszystkich jest to takie oczywiste :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! a gdzie opcja: rower :? ja poginam w zime na rowerze :mrgreen:

 

taa... nie ma jak drift na trekingu z łysymi oponami po świeżo odśnierzonej śliskiej, nieposypanej kamieniami wiejskiej drodze, albo BMX'sie mojego brachola z łysą nabitą powietrzem do granic możliwości tylną oponą :D to dopiero jest prawdziwa zabawa :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...