Skocz do zawartości
Przemo

Pytanie o D-Link DSL504T

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytań i watpliwości odnośnie tego routera, a więc zaczynamy:

 

Mam neo i modem SpeedTouch330 na USB, chciałbym kupić ten routerek do udostępniania neo na dwa kompy, z tego co zdążyłem się dowiedzieć bardzo dobrze nadaje się on do tego celu lecz z drugiej strony jest trochę złych opini jako by router często się wieszał, miaproblemy z udostępnianiem netu itp.

Chciałbym tylko: udostępnić internet dla dwuch komputerów, przypisać im adresy ip najpeliej po adresie MAC, nie zalezy mi na podziale prędkości, firewal to raczej jako dodatek, możliwość przekierowania portów w ten sposób by mój komputer był widziany w internecie (zakładanie serwera dla gier, ew jakies FTP, torrent), czy ww router po skonfigurowaniu połączenia będzie je trzymał tak długo aż tepsa nie zresetuje poaczenia i czy po tym sam od razu zainicjuje je ponownie ?

 

Ponieważ 350zł to dość spora kwota czy warto tyle wydać na ten router i czy spełni on moje oczekiwania, ew czy są jakieś tańsze, dobre jakościowo routery i podobnych mozliwościach ? Mile widziane linki do sklepów internetowych.

 

Proszę najlepiej o opinie użytkowników jak spisuje się ten router i czy nie ma z nim problemów wymienionych powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...