Skocz do zawartości
miecz

problem z karta sieciowa

Rekomendowane odpowiedzi

czesc mam problem

a mianowicie , gdy zamontowalem karte sieciowa(VIA) i podlaczylem ja do macintosha nie moge grac w rzadne gry!! np. gdy uruchomie farcry to po kilku chwilach zwiecha i restart tak samo z innymi grami ktore maja opcje gry przez siec. Problem znika gdy wylacze modem, ale wtedy nie moge grac przez siec. cZY TO JEST WADA KART SIECIOWYCH czy jest jakies rozwiazanie tego problemu???

PROSZE O POMOC!!! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najbadziej moze to byc przyczyna karty sieciowej, sterownikow, plyty...

mialem taki problem kiedys ze komputer podczas uruchamiania zawieszal sie ... karta sieciowa zainstalowana w kompie okazała sie walnieta i byla przyczyna tych zwiechow, chociaz dzialal na niej net, siec , gry i wszystko :D

najlepiej bedzie jak sprawdzisz karte u kogos innego albo poprostu pozycz inna karte ...

sproboj tez zainstalowac nowe sterwoniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plyty ani k.graf to nie jest problem bo wszystko wczesniej bylo ok.

dodam ze mam zainstalowanego service packa 2 wiec juz nie wiem czy to wina k.sieciowej czy tego kiczowego gowna. Zrobileem tak ze najpierw instalłem SP2 a pozniej odrazu k.sieciowa i ine wiem z czym jest problem?

PROSZE O POMOC :evil: :twisted: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...