Skocz do zawartości
Gość

dobry program do defragmentacji HDD

Rekomendowane odpowiedzi

Yo

 

Z racji tego że usunołem nLitem standardowy defragmentator dysków, poszukuje jakiegoś dobrego i darmowego defragmentatora i żeby było to coś innego niż diskepper.

 

Z góry thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PerfectDisk, tylko on chyba nie jest darmowy, O&O Defrag tez darmowy nie jest, tak w ogóle jest jakis darmowy defragmentaor?

 

Ciekawe czy nLite usunął calkiem defragmentator. Możesz wpisac w wierszu poleceń defrag c:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo

poszukuje jakiegoś dobrego i darmowego defragmentatora i żeby było to coś innego niż diskepper.

Z góry thx.

Executive Software Diskeeper

http://www.executive.com/coverpage.asp

W Xp jest jego okrojona wersja :lol:

Ktoś ma problemy z czytaniem?

 

Looz , grypa robi swoje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj znajdziesz:

http://www.frazpc.pl/artykuly_wyswietl/209.

Polecam cały artykuł - warto - tym bardziej, że jest ciągle aktualny. Mam nadzieję, że link tam podany jeszcze działa.

Sam używałem tego programu (O&O Defrag 2000 Freeware) i byłem zadowolony.

Ciekawe czy administrator doda linka do tutejszego darmowego oprogramowania... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzialem, jak dzialaja te wymienione przez Was progs, ale wg mnie najlepszy defragmentator plikow ma Win98/SE - wprawdzie wydajnosci nie sprawdzalem, ale sposob w jaki robi defragmentacjie wzbudza zaufanie i jest banalnie prosty do pojecia na czym to wogole polega..

 

Przesuwa on wszystkie plik na poczatek dysku/partycji skladajac je przy okazji w calosc - w xp np juz jest do d*** bo zostawia niektore pliki na srodku dysku, i po wrzuceniu wiekszego pliku na dysk (wiekszego niz ta dziura) plik zostaje podzielony i wracamy do punktu wyjscia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...