Skocz do zawartości
TovoT

Co sądzicie o tym sprzęcie ???

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi co sądzicie o tym sprzęcie??

 

Procesor AMD Athlon XP 2500+ @ 3200+

Płyta główna Epox 8RDA3+ (nVidia nForce Ultra 400)

Wentylator Spire WhisperRock IV SPA04B4

Pamięć RAM Kingston DDR 2 x 256MB PC-400 (KVR400X64C3AK2/512DC) CL3

Karta graficzna GeForceFX 5900XT Gigabyte GV-N59X128D 128MB tv & DVI (256-bit)390/430 @ 680/750

Dysk twardy IDE/SATAMaxtor DiamondMax +9 120 GB (8MB) 6Y0120M0 SATA1

Nagrywarka Samsung DVD+/-RW TS-H552B white bulk

ObudowaTracer TRO-909 Quake Gamming

Zasilacz Chieftec 360W (HPC-360-302DF)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ci co sie wypowiadaja po to aby zbluzgac kogoś sprzęt to są nienormalni powinni być wypierdalani z forum sprzęt bardzo dobry zmień chłodzenie i kup ram np. Hynix D 43 bardzo dobre do kręcenie. A karta jak najbardziej fajna jak byś miał więcej kasy to bierz 6800 Asusa sam takiego biore za 2 miech.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest komp mojego kumpla ktory nie wierzyl mi jak mu mowilem ze mogl kupic lepszy za te niewiele większe pieniądze !!!

 

PS

Karta graficzna, bleee !! Chłodzenie procka Blee !! Chwalisz się komputerem ?? myślałeś że masz najlepszy ??  a tu kicha !

Jak coś ci przeszkadza to pochwal sie twoim 286 z karta grafiki z Pegasusa

 

Ahja i co do karty to moj kumpel ja kupil za 300 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest komp mojego kumpla ktory nie wierzyl mi jak mu mowilem ze mogl kupic lepszy za te niewiele większe pieniądze !!!

 

PS

Karta graficzna, bleee !! Chłodzenie procka Blee !! Chwalisz się komputerem ?? myślałeś że masz najlepszy ??  a tu kicha !

Jak coś ci przeszkadza to pochwal sie twoim 286 z karta grafiki ze Speca

 

Ahja i co do karty to moj kumpel ja kupil za 300 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmieszą mnie niektóre texty. wentyl do [gluteus maximus]. słaba pamięc itd :)

 

przeciez kolo wyraźnie pisze, bartka chce podkręcić tylko na 3200XP więc Spire WhisperRock IV spokojnie wystarczy!

 

tak samo jest z pamięciami.

 

spokojnie na cl 2.5 i fsb 200 poleca!

 

 

AMD55>>

 

EpoX nie za bardzo lubi te Hynix wieć dla pewności brał bym te kingstony.

 

 

TovoT>

 

z tego co wymieniles wymienil bym karte grafiki na radka 9800 PRO lepsza od tego fX

nad nvidia z seri 6X bym się zastanawiał

poczytaj..

 

http://newsroom.chip.pl/news_116931.html

 

 

najgorsza z tych wszystkich rzeczy jest obudowa tracer!!! miałem taką . wykonanie tragedia. ostra jak brzytew, słaba cyrkulacja powietrza, o mało co palca sobie nie uciełem o blaszke!

ciach!łem ją przez okno! powaga!

 

pozatym zestaw spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest komp mojego kumpla ktory nie wierzyl mi jak mu mowilem ze mogl kupic lepszy za te niewiele większe pieniądze !!!

 

PS

Karta graficzna, bleee !! Chłodzenie procka Blee !! Chwalisz się komputerem ?? myślałeś że masz najlepszy ??  a tu kicha !

Jak coś ci przeszkadza to pochwal sie twoim 286 z karta grafiki ze Speca

 

Ahja i co do karty to moj kumpel ja kupil za 300 zł

Jak za 300zł to RESPECT !! (gdzie on to kupił ?? Może GeForce 6800 za 600zł może załatwić ?? :twisted:

 

Jak chcesz zobaczyć mojego kompa to zobacz w podpisie. Mam chwilowo laptopa.

 

A chwalić się moim nie będę...bo się nie lubie chwalić :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja kożystając z tego topicu pochwale sie moim kompem 8) 286@34MHz :!: :!: :!: 1Mb ramu na szpilkach i do tego dysk 80Mb :!: :!: Karta graf... Nie znam firmy ale ma ona 512 Kb i jest na magiczne złącze ISA które wydajnościowo jest lepsze od AGP... Zapomniałem dodać że zasilacz mam z chin (AT) o niewyobrażalnej mocy 200W napędy zainstalowane w nim to 5 1/4 napęd FDD... I uwaga to działa :) Tu jest czym się chwalić a nie wyjeżdżasz z jakimś tam kompem bublem składanym niedawno i zjeżdżasz nas niewinnych :!: Założyłeś mega suchar topic... Jak chcesz się kompem chwalić to do przedszkola :!: Ja zostaje przy moim komputerowym guru jakim jest berkut :!: To że posiadasz zestaw nie znaczy że wiesz jak z nigo wyciągnąć max mocy... Nazwe Cię lolem i zakończe ten jakże nierówny pojedynek :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...