Skocz do zawartości
Lethspell

Gooka: Mystery of Janatris

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimi czasy glosno sie zrobilo wookol gry czeskiej produkcji Gooka 2....

Gra jest bardzo podobna wg wielu dla Gothica 2, dla wielu to cos nawet lepszego. Dlaczego?

Gre skonczylem daje jej ocene mierna i to za co sam nei wiem. Ma tyle bugow, ze szok. Srednio co pol godziny sie wysypuje, autosave sie robi fakt, ale w momencie np po ktorym trzeba przebiec pol mapy, zeby sie cos zaczelo dziac. Graficznie gra nie ma tez czym sie chwalic np drzewa sa w wiekszosci jedna tekstura! To jak za czasow wyscigowek na 486 :)

 

Ogolnie porofanacja gatunku kazdego z ktorego choc troszke zrzyna Gooka ....

Omijac z daleka .... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Gra nazywa sie Gooka - tajemnica Janatris a screeny mamy na http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=sli...315,-1,-1,-1,19

Po screenach mi sie podoba bo lubie takie gierki.Co sadzicie o tej gierce ??Odswierzylem temat bo dopiero niedawno widzialem pudelko z gra w empiku a dzis sobie o niej przypomnialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo podobna wg wielu dla Gothica 2, dla wielu to cos nawet lepszego.

1111242[/snapback]

 

powiedzcie mi ze to sa zarty. TO COS porownujesz do Gothica i mowisz ze to jest nawet lepsze?? To jak porownac Nine:Tunele Afganistanu do Half-Liva 2. Widac ze nigdy czlowieku w Gothica nie grales. To jest zniewaga dla kazdego fana Gothica i gatunku rpg!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...