Skocz do zawartości
R.i.P.

Eminem - Encore

Rekomendowane odpowiedzi

IMO swietna plyta... łajt raper znowu experymentuje roznymi efekciorami. mocne teksty atakujace i osmieszajace ludzi calego swiata czy to osame, busza, czy to nawet spajdermana - naprawde super teksty. BiTY zajeb*ste.

polecam w sumie wszystkie piosenki bo sie mi tak b. podobaja :twisted:

w Puke emynem zastosowal ciekawe efekty wymiotne. przy "My 1st Single" myslalem ze spadne z dywanu na podloge. goscie na plycie tez niczego sobie (obie trice, 50cent, drdre). jak dla mnie LP MUROWANY HIT :!: :!: FULL WYPAS

 

tracklista:

"Curtains Up - Encore Version"

"Evil Deeds"

"Never Enough"

"Yellow Brick Road"

"Like Toy Soldiers"

"Mosh"

"Puke"

"My 1st Single"

"Paul"

"Rain Man"

"Big Weenie"

"Em Calls Paul"

"Just Lose It"

"Ass Like That"

"Spend Some Time"

"Mockingbird"

"Crazy In Love"

"One Shot 2 Shot"

"Final Thought"

"Encore/Curtains Down"

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w nim takiego zalosnego? Nie slucham zadnych 50 cent itp, raczej takich skladow ktore w pl sa malo znane, znaczy dla wiekszosci, ale jego akurat lubie.

To zalosnego ze sie TROCHE sprzedaje, daj spoqj chlop jest na plakatach w bravo LOL haha komedia... to samo cent pff.. bravo popcorn i wszystkei gimnazjalistki sie zajawiaja na to grubo, ja sie nie znizam do tego poziomu pseudo gangsta rapu ^_^' btw dobry diss wyszedl ostatnio Scarface na 50 Centa pt. "Snitch Nigga" polecam...

:arrow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet z ciekaweości nie przesłucham nowego albumu EMINEMA.

TO jest rap dla 11 latek, czytających Popcorn itp.

Posłuchajcie jakiś ambitniejszych wykonawców.

Moze bys napisal czego sam sluchasz bo narazie to powtarzasz po mnie i deczklav'ie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO jest rap dla 11 latek, czytających Popcorn itp.

Posłuchajcie jakiś ambitniejszych wykonawców.

czyli skoro lubie taki rap to jestem dla ciebie 11latkiem czytajacym bravo czy popcorn? wez sie qrw* chlopie zastanow i uszanuj wlasnie czyjis gust. dla Ciebie mam za to bardzo ambitny utwor

Turbo_Soldiers-Pi_i_Sigma_Z_Matplanety.mp3 :)))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eminem ogolnie nagrywa juz nieciekawie , , ale jego starsze niektore utwory sa niezle, wlasnie zabieram sie do sluchania Encore... 50cent jesli pominac nieco pozerski image to ma sporo naprawde ciekawych muzycznie nagran... Swoja droga to teraz hip hop juz nie jest taki jakis kiedys :D Czasy Easy E , nwa to byly klimaty :D

ps.teledysk do tej nowej piosenki krytykujacej Busha robi wrazenie wizualnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie, nie wcale zeby tu był sam OT, i wogóle... Ale zacznijcie gadać na temat, bo to nie jest topic pt."Którego rapera najpardziej nie lubisz"

tu nie o to chodzi. Co do nowej płytki, ja ogólnie hh nie słucham tylko metalu i to jest dla mnie załamujące, żenujące i bardzo mnie to martwi... ze mnie ta płytka sie po prostu podoba :lol: ale nei za muzyke tylko za styl ma u mnie punkty, bo przyznaj sie bez bicia ze keidys tego sluchalem, ale nowa płyta jest dobra, wiec tym którzy takiej muzyki słuchają moge ją spokojnie polecić, ode mnie jak narazie wyleciał z dysku zeby zrobic miejsce na relacje z koncertu Mushroomhead :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw dobry diss wyszedl ostatnio Scarface na 50 Centa pt. "Snitch Nigga" polecam...

:arrow:

niom,sycacy kawalek

 

 

co do eminem'a....w wiekszosci jego kawalki sa malo ambitne i nie ma co tu sie oszukiwac..komercha na calej linii (co widac tez na deledyskach),ale jest kilka utworkow (jak i te z D12)ktore mozna posluchac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniam plyty ale Eminem....

...dajcie spokoj z takim klientem.

[gluteus maximus] nie raper. Popgwiazda, ktora klnie.

Jest smieszny i udaje gangstera. Do tego te featuringi - jeszcze wieksze du.pki (50 cent lamuch ze hej - smieja sie z niego).

Prowokujace teksty to kazdy potrafi wymyslac. Ale niech sprobuje nauczac jak KRS-ONE albo walic metafory jak Rakim to sie wylozy na pierwszym disie od byle jakiego truschloolowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to moze zaczniemy gadac o nowym albumie Necro? ;]

Co do Necro mnie znisczyl teledysk zatytulowany I need drugs LOOOL :'DD

Tylko to powiem  

 

Thug Life

"...Thug Life baby

Don't believe everything you read

Alazay and weed..." :'D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet z ciekaweości nie przesłucham nowego albumu EMINEMA.

TO jest rap dla 11 latek, czytających Popcorn itp.

Posłuchajcie jakiś ambitniejszych wykonawców.

Moze bys napisal czego sam sluchasz bo narazie to powtarzasz po mnie i deczklav'ie ^^
Gangstarr, 2PAC, Xzibit, Drag-On i jeszcze troche innych wykonawców

W każdym razie baardzo nie lubie Eminema 50Centa, i Snoop Dog-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie zalozylem ten topic aby pogadac o nowej plycie a nie o waszych gustach muzycznych, skoro chcecie gadac o innych bandach i gatunkach muzyki to sobie zalozcie nowy topic i tam prowadzcie konwersacje.

sorry ale ja nie wpieprzam sie np w topicu o DOOM 3 ze "wyszlo ostatnio swietne demo (przyp.) wormsow 3, gral ktos? LOL demo"

 

jednym slowem :troll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie rozmawia a ci co tak strasznie krytykują niech sami spróbują coś zrobić prawda jest taka panowie że wielkie G. zrobiliście a krytykujecie kogoś co coś osiągnął.

A co do popcornów bravo i innych szmatławych pisemek to nie jest to zależne od eminema czy będzie na plakatach czy nie bo listów na pewno do siebie nie piszą to jest wszystko komercja a wszystkie te polskie fiuty udające raperów typu mezo lajner /nawet nie wiem jak się to pisze/ mówiący ze komercja ich nie dotyczy mnie do łez ze śmiechu doprowadzają jak by jeden z drugim troszkę więcej kasy zobaczyli to by już przestali pierdzielić o tym ze ich to nie kręci… tak jak tede robi komercje jak ch…. I dobrze mu z tym.

 

A co do płytki mi się osobiście podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie rozmawia a ci co tak strasznie krytykują niech sami spróbują coś zrobić prawda jest taka panowie że wielkie G. zrobiliście a krytykujecie kogoś co coś osiągnął.

A co do popcornów bravo i innych szmatławych pisemek to nie jest to zależne od eminema czy będzie na plakatach czy nie bo listów na pewno do siebie nie piszą to jest wszystko komercja a wszystkie te polskie fiuty udające raperów typu mezo lajner /nawet nie wiem jak się to pisze/ mówiący ze komercja ich nie dotyczy mnie do łez ze śmiechu doprowadzają jak by jeden z drugim troszkę więcej kasy zobaczyli to by już przestali pierdzielić o tym ze ich to nie kręci… tak jak tede robi komercje jak ch…. I dobrze mu z tym.

 

A co do płytki mi się osobiście podoba.

Jezeli juz tak rozumujesz to Ci cos powiem.

Jezeli klient sie przymierza do robienia rapu (bo tak sie kolo deklaruje) to niech to robi na powaznie).

Jest popgwiazda wiec jest poddany recenzji. Z recenzji zawsze wychodzi, ze cos jest dobre a cos kiepskie.

Nigdy nie powiesz, ze Moda na sukces jest zaj***** filmem bo inny Ci powie "to zrob cos a nie opowiadaj glupot"

Najwieksza glupota tak mowic.

Eminem robi kiepski rap dla bab i niech przynajmniej sie nie deklaruje jako najlepszy bialy raper.

Daleko mu do Funkdubiest, House of Pain, czy chociazby Beastie Boys (moze nie graja czystego rapu ale maja wiecej zajawki niz ten biedak).

 

Aha, jeszcze jedno. Zeby trafic do bravo to trzeba sobie jakos zasluzyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nabije sobie posta co tam eminem a co to k jest? To ten biały real nigga z 50 centami w kieszeni? Co się stało z hip-hopem mam już dośc oglądania czarnuchów(sami się tak nazywają) co się wożą ile to złota i dziwek nie mają(ble) a już najlepsze to są efekty jak podświetlają sobie brylanty żeby było bling-bling. Po za tym sorry jak oni się ubierają i nie mówię tu o luźnych ciuchach ale już jakieś skarpety na głowie itp wyglądają jak na odpuście ble kicz i tandeta zachowują się jak nowobogaccy co koniecznie chcą pokazać ile to hajsu nie maja jacy to oni twardzi street thugi kupa dziwek a w domu żona i dwójka dzieci żałosne. Moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie rozmawia a ci co tak strasznie krytykują niech sami spróbują coś zrobić prawda jest taka panowie że wielkie G. zrobiliście a krytykujecie kogoś co coś osiągnął.

A co do popcornów bravo i innych szmatławych pisemek to nie jest to zależne od eminema czy będzie na plakatach czy nie bo listów na pewno do siebie nie piszą to jest wszystko komercja a wszystkie te polskie fiuty udające raperów typu mezo lajner /nawet nie wiem jak się to pisze/ mówiący ze komercja ich nie dotyczy mnie do łez ze śmiechu doprowadzają jak by jeden z drugim troszkę więcej kasy zobaczyli to by już przestali pierdzielić o tym ze ich to nie kręci… tak jak tede robi komercje jak ch…. I dobrze mu z tym.

 

A co do płytki mi się osobiście podoba.

Prubuja robic nie martw sie ale o tym wiedziec nie bedziesz bo do gazetki sprzedawac sie nie bede, pff... dla mnie on niczego nie osiagnal, to tak samo mozna powiedziec ze laureaci drogi do gwiazd albo idola cos osiagneli... jest wielu raperow ktorzy sami do czegos doszli a zaloze sie ze wiekszosci nawet nie znacie, no ale po co o tym ZNOWU pisac, sluchajcie sobie nadal swoich super cool trendy gwiazd... ^_^'

:arrow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...