Skocz do zawartości
R.i.P.

Eminem - Encore

Rekomendowane odpowiedzi

R.i.P bedziesz sie przejmowac taki dzieciakami jak miachalak ...

Dla mnie utworek Mockingbird jest najlepszy :) Jest to cos w stylu sing for the moment z plyty The Eminem Show [2002] Płyta ogolnie bardzo fajna :P

Sam jesteś dzieciak. Ja poprostu nie słucham Eminema i wypowiedziałem o nim swoje zdanie w typ topicu. A jeżeli Ciebie on rajcuje to już zależy od Twojego gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie sobie nadal swoich super cool trendy gwiazd... ^_^'

Czy ja powiedziałem że słucham eminema, powiedziałem tylko że mi się podoba płytka a nie że jestem jego wielbicielem i obklejam sobie kwatere jego plakatami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R.i.P bedziesz sie przejmowac taki dzieciakami jak miachalak ...

Dla mnie utworek Mockingbird jest najlepszy :) Jest to cos w stylu sing for the moment z plyty The Eminem Show [2002] Płyta ogolnie bardzo fajna :P

Sam jesteś dzieciak. Ja poprostu nie słucham Eminema i wypowiedziałem o nim swoje zdanie w typ topicu. A jeżeli Ciebie on rajcuje to już zależy od Twojego gustu.
ło jezu nie bij :lol: jak nie slychasz to jak do ciach!a mozesz wiedziec ze jest to rap dla 11 latek ? :lol: :lol: smieszny jestes koles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze popadacie z jednej skrajności w drugą, owszem Eminem kreuje sie na białego rapera, jego sprawa, dla mnie to tylko jeden koleś co robi fajne do posłuchania nawet co niektóre ;) kawałki. Kto powiedział ze rap odrazu musi być czarny i smętny jak flaki z olejem :?:

 

Ma taką wizje to tworzy na pograniczu rapu i czegoś tam, wkońcu bierze za to cięzkie pieniądze, a skoro jest popyt na to, to robi tego więcej i ma więcej kasiory :?

 

Po co się odrazu tak bulwersowac :?: czy on zmusza was do słuchania swoich tworów :?: ktoś coś klepie o ambitnych artystach, widac są bardzo ambitni skoro mało kto o nich słyszał bo widac nie są rozumiani przez konsumentów muzyki.

 

Jak dla mnie to płytka całkiem, ale jednak nie ma to jak Real Slim Shady :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze popadacie z jednej skrajności w drugą, owszem Eminem kreuje sie na białego rapera, jego sprawa, dla mnie to tylko jeden koleś co robi fajne do posłuchania nawet co niektóre ;) kawałki. Kto powiedział ze rap odrazu musi być czarny i smętny jak flaki z olejem :?:

 

Ma taką wizje to tworzy na pograniczu rapu i czegoś tam, wkońcu bierze za to cięzkie pieniądze, a skoro jest popyt na to, to robi tego więcej i ma więcej kasiory :?

 

Po co się odrazu tak bulwersowac :?: czy on zmusza was do słuchania swoich tworów :?: ktoś coś klepie o ambitnych artystach, widac są bardzo ambitni skoro mało kto o nich słyszał bo widac nie są rozumiani przez konsumentów muzyki.

 

Jak dla mnie to płytka całkiem, ale jednak nie ma to jak Real Slim Shady :D

NIkt nie powiedzial ze rap musi byc bialy, jest wielu bialych raperoow ktoorych cenie i slucham, a to ze nie zna ich 90% spoleczenstwa to zasluga tylko i wylacznie tego ze sie nie lansuja gdzie popadnie tylko robia co do nich nalezy. "...na pograniczu rapu i czegoś tam" <- popu. :'D . O ambitnych artystach malo kto slyszal, bo tak dziala system ze daremne spoleczenstwo zna tylko to co leci w radiu, tv i co jest walkowane non stop... niestety kolejny post prawie taki sam, czyzby nie trafialo do ludzi? ;'( to juz nie moja wina...

:arrow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh :? Eminem - komercha,pop - kazda plyta taka sama ---> słaba

tej plyty nie poslucham, tak jak kazdej innej Eminem

w 100% michalak ma racje ze to rap dla 11 latek :? :? :?

Nastepny co nie sluchal, a sie wypowiada i na dodatek nie zna tresci piosenek :/ Sory Tomek ale taka prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh :? Eminem - komercha,pop - kazda plyta taka sama ---> słaba

tej plyty nie poslucham, tak jak kazdej innej Eminem

w 100% michalak ma racje ze to rap dla 11 latek :? :? :?

Nastepny co nie sluchal, a sie wypowiada i na dodatek nie zna tresci piosenek :/ Sory Tomek ale taka prawda

wiec moze uwazasz ze to nie jest komercyjne ani nie jest to pop ?? :lol: :lol: :lol:

i ze Eminem nie pojawia sie wszedzie gdzie daloby mu to jakakolwiek popularnosc do ktorej tak usilnie dązy ?? :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co do matki, to skoro traktowala go jak qpa (on tak twierdzi, jak bylo nie wiem) to co ma mowic, ze ja kocha?

ale chyba nie musi jej wyzywac tak ostro z tego powodu ?? to tez nie uwazam ze ma ja kochac, ale troche szacunku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co do matki, to skoro traktowala go jak qpa (on tak twierdzi, jak bylo nie wiem) to co ma mowic, ze ja kocha?

ale chyba nie musi jej wyzywac tak ostro z tego powodu ?? to tez nie uwazam ze ma ja kochac, ale troche szacunku ...

Ciesz sie ze masz takich rodzicow jakich masz ;) Dokladnie wiemy o co chodzi. Ciekawe co bys mowil na temat swoich rodzicow jakby traktowali cie jak szmate etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszym bialym raperem imo jest R.A The Rugged Man hmmm a Funkdoobiest biali ? przeciez Oni sa latino ... jezeli ich wliczamy to jeszcze P.R Terrorist.

No niech bedzie. Ale blizej im do stylu bialych niz negrow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze odswierzyłem.... Nawet nie wiedziałem ze taki topiq był

 

OT: Słucham m.in Ema ( i reszty tej komercyjnej śmietanki - a komercja jest bleee :P ) i jak czytam Wasze wypociny to mi się żal niektorych osób robi....

Wyczuwam zazdrość, zawiść i inne rzeczy płynące z postów....

Nie lubie Go? OKa wasz gust, Wasza sprawa..

 

Ale dlaczego na siłe miażdzycie osoby ktore mają inne zdanie? He?

Jemu on się podoa - to trzeba zdeptać z ziemią.... bo takich "komercyjnych" i "popowych" artystów się nie słucha.... :blink: :mur:

Brednie - ze był w Bravo to popowy? A kto nie był (oprócz ludzi z "łudergrałndu")? Byli: 2 Pac, B.I.G., Dre, Krs One, Metdod & Wu Tang, Busta, DMX, LL Cool J, Snoop, Fab, Ice Cube, Nate, Jay-Z... itd

Nie.. ale oni nie są komercyjni....

 

Facet jest ustawiony na całe życie więc nie ukrywa tego - i tu jest własnie inna mentalnosc USA niż w Polsce....

 

Koniec OT

 

IMHO płytka jest zajedwabista - taka jest moja opinia... wiec darujcie sobie teksty....

 

Peace....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...