Skocz do zawartości
millor

która komórka ma najlepszy zasięg?

Rekomendowane odpowiedzi

przede wszystkim trzeba ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> kryterium sieci w ktorej chcesz miec telefon, co do modelu telefonu to ci nie doradze. a co do anten zewnetrznych to istnieja takowe, znajomy takiej uzywal swego czasu jak nie lapalo mu zasiegu w mieszkaniu. nie sa drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzies ktoś widział test komórek oparty na kryterium zasiegu.

Zależy mi na zasiegu w srodku starej kamienicy.

Ps. czy jest użadzenie (zew. antena) którą można podłaczyć z komórka

Nie widzialem takiego testu.

ciezko powiedziec ktory telefon sobie poradzi. Ostatnio sprawdzalem telefony do ktorych mialem dostep (mieszkam na "zadu.piu", znaczy w dolinie i ciezko jest z zasiegiem), i okazalo sie ze niezaleznie od tego co pokazuje telefon (nokia 6100 40%, N6610 60% siemens M55 25%-50%), to i tak jednakowo ciezko sie gada z BOK- sa trzaski, zaniki, itp.

Innymi slowy- jak masz slaby zasieg, to niewazne jaki telefon masz, i tak bedzie kiepsko.

Co do zewnetrznych anten- tak. Sa takie urzadzenia. Nie wiem ile daja, bo nie sprawdzalem. Najczesciej sa uzywane w samochodach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszy zasięg? stare alcatele - na swoim one touch pocket gadałem siedząc w pociągu w środku puszczy kurpiowskiej, posiadacze nokii siedzący obok nie mieli w ogóle zasięgu, o gadaniu nie mówiąc (im nawet *3370# nie pomagało)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...