Skocz do zawartości
Karuzo

Kobiety...

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej róża :)) taka dłuuuuga :)

na tym etapie w jakim jesteście nie powinieneś nic wiecej kupować

 

 

a co do takiego wielgachnego potsu GOTHICA :) to owszem miłosc czasem boli... ale nie powinnismy dać sie uczuciom, bo inaczej byśmy zwariowali.. przyjmowac wszytsko na loozie , wiem łatwo sie pisze ale co Ci innego pozostało ?? siedzieć i dołowac sie, rozmyślać i wspominać ... jeśli Twoja byla dziewczyna miala taki tupet zeby Cie zdradzić , wykorzytywać i kopnąc w dupe to powinienes zrobic to samo, chyba ze ona wyraża skruche i żałuje swojego postepowania ( w takim wypadku to inna sprawa, kazdy popełnia błedy, ktore musimy nauczyć sie wybaczać )

trzymam kciuki za Ciebie i mam nadzieje ze albo wyjdziesz z tego bez szwanku albo ułozy sie między Wami :))

 

jeszcze pokusze sie na odp. postu HEATHENA ;)

 

piszesz że Twoja dzieczyna sie boi ? mimo ze nie dajesz jej powodów ? hmm a moze dalejsz tylko nie wiesz o tym - nie zdajesz sobie sprawy z tego :) moze kiedys ktos jej zrobił krzywde i teraz przedkala to na Wasz związek ?? moze Ty jej zrobiłeś krzywde, nawet sobie z tego nie zdając sprawy ( faceci inaczaj odierają niektore zachowania niz laski) i teraz ciagle sie tego boi ? a moze poprostu ma taki charakter :P strachliwy ... co wg mnie nie oznacza jej wady a zalete :) bo przez to widac ze jest wrazliwa i uczuciowa, zdolna do miłosci na amen ;) tak jak ja hehe

Edytowane przez Polly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie maskotka ( szczyt tandety :| )

po pierwsze zalezy ile macie lat

po druie roza ( koniecznie dluga ) ewentualnie tuzin mercedesow

1634888[/snapback]

czytaj dokladnie..mają po 15 lat..i dlaczego niby nie maskotka?? szczyt tandety?? chyba sobie zartujesz..dziewczyny lubia maskotki..szczegolnie takie milusie (jeszcze wstawisz jakis tekscik aby sie do niego przytulala jak jej bedzie smutno itp. i pomyslala o Tobie, ze jestes i ja lubisz/kochasz itp)..to dzieciom tez nie bedziesz kupowal maskotek????? bo to szczyt tandety??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytaj dokladnie..mają po 15 lat..i dlaczego niby nie maskotka?? szczyt tandety?? chyba sobie zartujesz..dziewczyny lubia maskotki..szczegolnie takie milusie (jeszcze wstawisz jakis tekscik aby sie do niego przytulala jak jej bedzie smutno itp. i pomyslala o Tobie, ze jestes i ja lubisz/kochasz itp)..to dzieciom tez nie bedziesz kupowal maskotek????? bo to szczyt tandety??

1634914[/snapback]

Hm ja tez uwazam, ze maskotki to tandeta, no chyba, ze Ty lubisz z 15-latkami chodzic, ale uwazaj, bo ponizej 15 jest prokurator :wink:. Sam sie spytales czy dzieciom nie bedzie kupowal maskotek, czyli kupujesz te pluszaki dla dzieci, bo 15 lat to nie wiem, czy to jest dojrzala kobieta, no chyba, ze naprawde lubi maskotki. Ale kobiecie w wieku 18-21 nie kupisz maskotki :blink:, nie?! Bo dla mnie to by byla siara, taki prezent dac, wole juz symbolicznie roze, a nie jakies pluszaki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm ja tez uwazam, ze maskotki to tandeta, no chyba, ze Ty lubisz z 15-latkami chodzic, ale uwazaj, bo ponizej 15 jest prokurator :wink:. Sam sie spytales czy dzieciom nie bedzie kupowal maskotek, czyli kupujesz te pluszaki dla dzieci, bo 15 lat to nie wiem, czy to jest dojrzala kobieta, no chyba, ze naprawde lubi maskotki. Ale kobiecie w wieku 18-21 nie kupisz maskotki :blink:, nie?! Bo dla mnie to by byla siara, taki prezent dac, wole juz symbolicznie roze, a nie jakies pluszaki...

1634921[/snapback]

siara dac 21 letniej dziewczynie maskotke???????????????/ no to bardzo dziwne bo moja dziewczyna ma z 8 maskotek ode mnie i nigdy nie narzekala i sie cieszyla..i nie uwazala ze to siara..no moze nie jestem kul i trendi w takim razie...ja (i moja dziewczyna rowniez woli) wole dac maskotke niz kwiatka ktory padnie na drugi dzien (a ile mozna miec ususzonych kwiatkow??)..oczywiscie kwiatki tez sie "przewijaja"..ale maskotki tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siara dac 21 letniej dziewczynie maskotke???????????????/ no to bardzo dziwne bo moja dziewczyna ma z 8 maskotek ode mnie i nigdy nie narzekala i sie cieszyla..i nie uwazala ze to siara..no moze nie jestem kul i trendi w takim razie...ja (i moja dziewczyna rowniez woli) wole dac maskotke niz kwiatka ktory padnie na drugi dzien (a ile mozna miec ususzonych kwiatkow??)..oczywiscie kwiatki tez sie "przewijaja"..ale maskotki tez

1634939[/snapback]

 

 

ja też lubie maskotki :)) a mam 20 lat :)

 

 

moze ktos móglby mi pomóc ? http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=152401

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mylisz pojecia

nie twierdze zenie cieszylaby sie z maskotki , ale nie z tego powodu dla ktorego myslisz tylko z tego ze to Ty jej to dales , ze nie zapomniales

 

moja ex najbardziej cieszyla sie z zegara ( kompletnie nieprzydatnego nic nei robiacego ) ale wiedziala ze ten zegar byl/jest dla mnie wazny i bezcenny ( wartosc sentymentalna . ostatnia rzecz jaka zostala po moim dziadku ) pozatym zegar byl w naprawde oplakanym stanie i ona to widziala , a ja na jej urodziny go odrestaurowalem ( czyszczenie rdzy , wymiana mechanizmu i wogole kupa babraniny ) ...

 

natomiast ogolnie kobiety z ktorymi sie umawialem uwazaly to za tandete i prezent dla rozowej panienki ( takie byly jej slowa ) , wolala dostac plyte , tomik poezji , dobra ksiazke ( nawet z antykwariatu , byleby byla wartosciowa )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maskotka to tandeta ?? To wspolczuje ci ze masz taka kobiete.

 

Jak dziewczyna sie nie cieszy z maskotki tylko z kwiatka, bizuteri itd to strasznie dretwa musi byc.

1634959[/snapback]

popieram..moja się zawsze cieszyła :)

 

a wogóle to przed chwilą az wykonałem telefon do mojej panny i sie zapytałem czy maskotki sa tandetne i czy się z nich nie cieszyła jak je dostawała ode mnie (bo juz zacząłem wątpić w siebie. :blink: .może rzeczywiście to obciach dać maskotke :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: - dobra chciałem ją przede wszystkim rozbawić jakie EWENEMENTY są na Tweaku z jakimis chorymi opiniami :lol: )..i odpowiedź była wręcz odwrotna..MASKOTKI ROXXX :D

 

(pewnie zazdrośnicy :wink: :wink: :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe - moze maskotki trzeba umiec wybrac ;)

A co do rozowej panieny to wlasnie z taka mi sie kojarzy panna ktora uwaza ze maskotka jest tandeta.

 

Tomik wierszy ok, plyta ok, ale maskotka ma wyrazac uczucie, nie ma byc tylko prezentem tak jak wymienione przez ciebie.

 

Co do zegara zgodze sie - ja mojej dalem mojego misia (nie smiac sie) ktorego mialem od 2 roku zycia i mam z nim zdjecie jak go trzymam za lapke a mialem wtedy jakies 3 latka - dalem jej moje zdjecie w ramce z tym misiem i samego misia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co klocic czy maskotki to tandeta czy nie ;-)

wazne ze jednej sie podoba drugiej nie

 

aa i tak uwazam ze najlepszym prezentem jest :

zabrac kobiete najpierw na plac zabaw , pozniej na polane zdala od ludzi ( gdzie juz wszystko jest przyszykowane < tutaj jest najwieksze ryzyko bo ktos moze nam zajebac nasz piknik ;-) > , dac jej kwiat ( roza lub taki ktory ona uwielbia ) i wogole pozniej to juz niech sie dzieje co ma dziac ( wino , tort ) , a pozniej jak robi sie juz ciemnawo sex ... i takiego prezentu nie zapomni ...

 

ale najwazniejsze sa dla kobiety 2 rzeczy

 

zeby owe prezenty nie byly dawane tylko z jakiejs okazji

a po 2 zeby ni zapominac o waznych rocznicach ( moja wiedziala ze nei mam pamieci do dat dlatego zawsze na poczatku roku przynosila kalendarz z zaznaczonymi datami ;-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co klocic czy maskotki to tandeta czy nie ;-)

wazne ze jednej sie podoba drugiej nie

 

aa i tak uwazam ze najlepszym prezentem jest :

zabrac kobiete najpierw na plac zabaw , pozniej na polane zdala od ludzi ( gdzie juz wszystko jest przyszykowane < tutaj jest najwieksze ryzyko bo ktos moze nam zajebac nasz piknik ;-) > , dac jej kwiat ( roza lub taki ktory ona uwielbia ) i wogole pozniej to juz niech sie dzieje co ma dziac ( wino , tort ) , a pozniej jak robi sie juz ciemnawo sex ... i takiego prezentu nie zapomni ...

 

ale najwazniejsze sa dla kobiety 2 rzeczy

 

zeby owe prezenty nie byly dawane tylko z jakiejs okazji

a po 2 zeby ni zapominac o waznych rocznicach ( moja wiedziala ze nei mam pamieci do dat dlatego  zawsze na poczatku roku przynosila kalendarz z zaznaczonymi datami ;-) )

1635023[/snapback]

fakt że jednej się podoba drugiej nie, nie oznacza że jest odrazu tandeta...

naprawde wystarczy looknac glupi film, czy tez jakieś zachowanie podpatrzeć w wesołym miasteczku gdzie wygrywa facet jakaś maskotke. Jak się laska cieszy....

OWszem może maskotka byłaby dziwnym prezentem (nie znaczy tandetnym) na rocznice ślubu, itd chociaż jak ktoś ma miejsce w domu to taki metrowy miś na bank będzie w sam raz:) ale na poczatku warto dawać maskotki jakieś pluszaki... i naprawde chciałbym poznać dziewczyne która nie lubi maskotek( spytałem 4 w tym swoja, wszystkie by się cieszyły) i jeśli piszesz że twoja woli odrestaurowany zegar, książkę (BYLEBY BYŁA WARTOŚĆIOWA ) to fajnie :? ... no ale tak jak mowisz jedna się cieszy z miśka, a druga woli biżuterię, i żeby jej poł domu umeblować....;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociaż jak ktoś ma miejsce w domu to taki metrowy miś na bank będzie w sam raz:)

1636451[/snapback]

to właśnie jest moje "marzenie"..tzn nie dosłownie moje tylko marzenie aby dziewczynie kupic takiego wielkieeeeeego miśka..ale drogie są :? :? i właśnie w tym przypadku wygrywa zdrowy rozsądek że szkoda kasy na miśka..ale może kiedyś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja sie chyba umawialem z bardzo dziwnymi kobietami , no coz mi one pasowaly

 

a co do tego oslawionego misia to powtorze jeszcze raz : dla kobiety nie liczy sie czy to mis czy kwiat , wazne ze jest on od osoby ktora ona kocha

nie liczy sie co liczy sie od kogo

 

i dlatego np mogla Ci powiedziec ze lubi misie ( qa co miala Ci powiedziec ze nei podoba sie jej , przeciez zrobilaby Ci przykrosc ) , no ale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze : nie liczy się co tylko pamięć i to od kogo dostanie ten prezent.

 

po drugie : jeśli z daną osobą (kobietą) spędzamy dużo czasu, rozmawiamy, spacery po mieście, sklepach itd. trzeba zwrócić uwagę na to za czym się ogląda i co jej sie podoba, tak najłatwiej wybrać odpowiedni prezent...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to właśnie jest moje "marzenie"..tzn nie dosłownie moje tylko marzenie aby dziewczynie kupic takiego wielkieeeeeego miśka..ale drogie są :?  :? i właśnie w tym przypadku wygrywa zdrowy rozsądek że szkoda kasy na miśka..ale może kiedyś :D

1636460[/snapback]

Hehe, na sprzet z sig'a $$ byly, a na miska dla dziewczyny nie?? :P ;)

 

To mi przypomnialo ze musze zakupic cos mojej lejdi :) (dawno juz nic nie kupowalem, dobrze ze sie nie rzuca o to...).

Edytowane przez lukecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze : nie liczy się co tylko pamięć i to od kogo dostanie ten prezent.

 

po drugie : jeśli z daną osobą (kobietą) spędzamy dużo czasu, rozmawiamy, spacery po mieście, sklepach itd. trzeba zwrócić uwagę na to za czym się ogląda i co jej sie podoba, tak najłatwiej wybrać odpowiedni prezent...

1636833[/snapback]

 

Dokladnie :)

 

No jak ja z moja chodze na zakupy to oglada maskotki ;) A do rozowej panienki jej daleko - slucha ostrej muzy (jak i ja) i studiuje informe (ma stypendium) i anglistyke :)

(Ale sie pochwalilem :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boziu... tenm topik jeszcze żyje :D

 

Fajnie tak spojrzeć na ten temat z perspektywy czasu.

 

A co do problemu kolegi The_night to pozwolę zacytować:

 

"Wspominałem też w moich postach to co mi mówiła, że całowała się z kimś od tego zasu gdy mówiła mi , że mnie kocha i ja połączyłem te fakty to było w Styczniu (tak mówiła) czyli właśnie wtedy gdy nie miałem 2 tyg. kontaktu z Nią bo byłem w Niemczech. Fajna z Niej laska, nie miała ze mną kilka dni kontaktu i już się lizała z kimś - obrzydzenie mnie bierze"

 

...hmm, nie wiem jak mógłbym to delikatnie napisać, ale stary ty się poważnie zastanów - pokaż mi zdrową kobietę w wieku 20 lat która przez pół roku nie uprawia seksu. Ja rozumiem miesiąc... góra dwa, ale nie będąc w stałym związku kobieta uprawia seks średnio raz na tydzień, jak bardzo słaby popęd spowodowany niskim pozomem hormonów to raz na dwa tygodnie ........a ty kolego myślałeś że ona tylko się z kimś całowała ...raz ?

 

Trzymaj się brachu w tych ciężkich dla Ciebie chwilach i postaraj się zacząć myśleć racjonalnie, spójrz ile jest kobiet dookoła Ciebie, pomyśl że wiele z nich czeka na wielką miłość ....nie pozwól im żyć w samotności.

 

-----

O... ale cukiereczek się trafił ! Ho ho! ...mniam mniam :

 

QUOTE(glo @ Aug 5 2005, 19:05)

Zapamietajcie sobie- To zawsze kobieta decyduje o poczatku i zakonczeniu zwiazku i nic z tym nie zrobicie.

Ale oczywiscie musi w was siedziec ta meska duma i musicie walczyc...

 

Prawda koledzy że lubimy słuchać takie baj... mądrości przy piwku ;) bezalkocholowym ?

 

Hmm.... urodę mam przeciętną, zarabiam tyle że starcza mi na życie i niewiele nad to, więc reprezentuję w tym względzie dużą część facetów i.... hm... no nie zdażyło się aby to kobieta mnie rzuciła, oczywiście bywało że to kobieta mnie poderwała i rozpoczęła znajomość, ale nigdy mnie żadna nie rzuciła.

tyle o mnie.... ale u moich kumpli jest podobnie, raczej wychodzi po połowie jeżeli idzie o to czy zerwała 'ona' czy 'on'.

 

-----

 

Co do zwiazków to polecam póki jest się młodym, raczej nie angażować się zbyt mocno, pamiętajcie że w tym wieku każdy chce się bawić, a że kobietu lubią bawić się w róźny sposób to nie wymagajcie od nich lojalności jak od kobiety dojrzałej.

Faktem jest, że dziewczyna która idzie sama na balety ....raczej nie wraca z nich sama. Znaczy mam wiele koleżanek które mają chłopaków i chodzą na dyskoteki, ale przeważnie chodzą w grupie i pilnują się nawzajem, bo same zdają sobie z tego sprawę że jak się popije........ to się dzieje. Inna sprawa to to że kobieta raczej nie ma w tych czasach wiele do gadania jak wpadnie w oko chłopakowi, tyle różnych wynalazków chemicznych jest dostępnych od ręki na miejscu w klubie że jedno jest pewne , jeśli chłopak upatrzy sobie samątną (bądź nawet nie) kobietę a nie ma w tym względzie skrupułów to raczej napewno ją 'zaliczy'. Ja pozbyłem się wszelkich złudzeń co do kobiet w momencie kiedy wbiłem się w klubie do toalety a tam jakiś typ pociskał dziewczynę znajomego ....a ileż to wcześniej było rozmów we wspólnym gronie o tym jak to głupie małolaty puszczają się po klubach, że one takie głupie i kochająca kobieta nie zdradzi. No coż począć, każd a kobieta ma swoje 'halo' z którym ciężko wytrzymać, ale warto się cieszyć jeśli jest to coś jedynie irytującego dal nas....... nie rujnującego związek i życie........

 

-end-

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedna metoda, bądz szczery. nie owijaj w bawełne.. Z doswiadczenia wiem ze ta laska ktora uslyszy słowa "ze zwiazek jest naprawdę powazny dla ciebie" "ze sie zaangazowales" albo sie przestraszy , albo NIGDY cie nie opusci. Gdy dziewczyna szuka kogos dla zabawy , to to ją przestraszy, a gdy szuka kogos na stałę... w swiecie facetów dzieci, ktorzy boją się jakiejkolwiek odpowiedzialnosci - słowa takie z ust faceta... :lol:

 

Gierki i podchody nie działają. Ja byłem zawsze w tych sprawach szczery az do bulu.. oplacilo sie . Naprawde sie oplacilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rozstałem się z dziewczyną po prawie 3 latach... Teraz mam wyrzuty sumienia i chcę do Niej wrócić... Wszystko zaczęło się, gdy poszedłem do pracy... Mniej czasu, czasami zły humor, zmęczenie... Teraz tak bardzo mi Jej brakuje, że na prawdę nie wiem co mam ze sobą zrobić... Kocham Ją nad życie...! KWiaty to podstawa... Co mogę Jej kupić, żeby móc Ją za to wszystko przeprosić..? Macie jakieś pomysły...? Dzięki z góry za rady... Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Jej przekupic Kaerasie... Najbardziej boję się, ze mnie odrzuci... Chociaż wiem, ze mnie Kocha... To jest wszystko tak poplątane, że nie mam siły już o tym pisać... Masz rację, źle by to wyglądało, gdybym Jej coś kupił... Jeśli mnie Kocha, to wystarczy rozmowa... Dzięki wielkie za radę...

Edytowane przez CH3RRY-JU!C3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do was pytanie. Czy można mieć dziewczyne jak się nie ma pieniędzy ? Bo wiecie, kino , wypady na imprezy itp. to kosztuje, ale jak się nie ma pieniędzy, to chyba i dziewczyny nie da rady znaleźć, bo co jej po takim typie który nawet do kina jej nie zabierze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, ze nie masz pieniedzy i w zwiazku z tym nie bedziesz mogl zabierac jej czesto do kina czy restauracji. Jesli bedzie to stanowilo jakis problem (np. sie obrazi czy cos w tych klimatach) to sobie odpusc - predzej czy poźniej stanie sie to powodem rozstania (oczywiscie pretekst bedzie jakis inny). Jesli Twoje pytanie bylo czysto teoretyczne, to odpowiedź brzmi jak najbardziej TAK (ale sa tez takie, dla ktorych kasa jest wazna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RAZOR

 

Wiesz, jak komuś zależy to i rok powstrzyma się od seksu :wink:

Gdyby wszyscy tacy ludzie na świecie byli to po co byłyby małżeństwa, z sąsiadką miałbym jedno dziecko z drugą 2 jeszcze z inną 3 itd. Zależy kto jak na to patrzy :)

 

Jeśli chodzi o post kolegi g0thic to przeczytałem w całości i rozumiem go. Czasem krótki związek a rozstanie potrafi być bardzo bolesne. Każdy ma swoje problemy i problemiki. Dla kogoś może byc katastrofą rozstanie po 4 miesiącach a dla kogoś innego po 4 latach.

 

Największy problem to zrozumieć to wszystko, zachować dobre wspomnienia w sercu a o złych aspektach zapomnieć i żyć dalej. Najgorsza jest jednak świadomość, że trzeba odejść i odsunąć się na bok mimo tego że kogoś tak się kocha i szanuje, bo to jedyne wyjście z sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a jak myślicie jak ktoś ma pryszcze to ma jakieś szanse u kobiet ? Wiecie, nie ma kasy, ale ma pryszcze  :)  ? Co wy o tym sądzicie ?

1642350[/snapback]

ale Ty masz pytania :blink: :lol2:

 

zalezy co rozumiesz przez pryszcze..jesli Ci wyskoczy jeden na tydzień po goleniu to na pewno ma szanse..ale jesli masz cały pysk pryszczaty to raczej nie..przynajmniej ja bym takiej dziewczyny nie chciał..i pewnie vice versa..

 

a wogole co maja pieniadze do pryszczy?? sądze iż pryszcze są wyleczalne po stałym bywaniu u dermatologa etc..no chyba że komus sie nie chce smarować pyska jakimiś kremami itp (nie wiem co się stosuje bo nie miałem takiego problemu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety... Nic nie pomogło... Wyapliła się w środku, ma pustkę... Zostałem sam... :sad: Jeszcze raz dziękuję Kaerasowi za słowa otuchy...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...