Skocz do zawartości
detleph

Plyta glowna nie widzi ani myszy ani klawiatury

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega wlasnie przyniosl mi komputer do sprawdzenia bo ma pewien problem - komputer nie widzi ani myszki, ani klawiatury podpietej do komputera, nie wyswietla takze komuniaktu ze jest ona nie podlaczona(obojetne czy rzeczywiscie jest podpieta, czy tez nie).

Zastanawiam sie teraz czy to juz kaplica, i sie cos z portami popsulo i plyta do wymiany(ECS P6VAP-A+ Rev 1) czy moze da sie jeszcze cos zrobic, moze np. z biosem sie cos powalilo, i pomoglo by np. wgranie nowego? (tylko kurcze jak, skoro nawet nie mozna go zabootowac z floopa i klepnac Enter chociazby...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za odpowiedzi :)

 

Dopiero po napisaniu posta zorientowalem sie o co chodzi :|

Do tego komputera podpialem moja stara klawiature, ktora lezala dluzszy czas u mnie w pokoju rozebrana na czesci, w pospiechu ja skladajac zapomnialem o gumce ktora dociskala folie do ukladu scalonego - stad bledny wniosek ze u mnie tez nie dziala. Poprawilem to, podlaczylem mysz i klawiature, doinstalowalem sterowniki do grafiki i soundblastera - wszystko dziala...o co chodzi? Wczoraj kumpel odbiera pc, mowie mu ze wszystko smiga, nie rozumiem w czym problem, a ten po pietnastu minutach dzwoni i mowi ze nie dziala! W koncu, wychodzi na to ze problem sprawia najprawdopodobniej jego myszka, bo klawiatura dziala do momentu kiedy uruchomi sie windows. Jeszcze tego nie sprawdzal (chyba) ale wszystko na to wskazuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...