Skocz do zawartości
Zoltar

Tymbark... Napisy = Śmieszne sytuacje :)

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj spotkałem się z koleżankami z grupy... Mieliśmy załatwić książki... Co się nie powiodło

 

Po odwiedzeniu biblioteki... Poszliśmy do Madisona... Pochodziliśmy po sklepach, nawet takich z ubrankami dla dzieci :lol: Poklepaliśmy się po tyłkach :lol: :wink:

 

I w końcu na końcu odwiedziliśmy ten market w podziemiu

 

Pytanie... Co kupujemy ? :idea:

 

Odp: Po Tymbarku... :lol:

 

Ok... Był pomysł cherry, za 2.4... Ale takich specjałów nie wypatrzyłem :wink:

 

 

Usiedliśmy na krzesłach obok babki z gorącymi psami :lol:

 

Otwieramy Tymbarki... Koleżanka pierwsza... Pod wieczkiem/kapslem "Spotkasz go" (Na marginesie szuka ostro chłopaka) :lol:

 

Już jest wesoło... Otwieram ja... Co widzę ?

 

"Uda się !" :lol:

 

Została Magda (Dziewczyna, która mi się podoba...)

 

Sprawa się komplikuje

 

Urwała zaczep... Walczę z nim, Ona walczy... Ja walczę :twisted:

 

Nawet się skaleczyła :cry:

 

Po reanimacji :wink:

 

Ukazaje Nam się napis "Góry, doliny, Tyś jedyny" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Dziewczyny w szoku, ja beka :lol:

 

 

Już drugi raz spotkałem się z takim fartem... Kumpel opowiadał o podobnej sytuacji... Tymbark... Chyba zacznę go regularnie pić :lol:

 

 

Macie jakieś wesołe historie ? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel opowiadal, ze jak pisal mature (z polskiego) to kolezanka siedzaca za nim poprosila go o otworzenie butelki z sokiem (nie wiem czy to byla taka z kapslem czy z odkrecanym wieczkiem).

Otworzyl i od razu jej oddal.

Po chwili uslyszal jak dziewczyna szlocha/placze/smieje sie. Odwrocil sie i pyta sie "Co sie stalo ?" itp. Ona bez slowa podala mu kapsel/wieczko. Odwraca, a tam napis "Moze za rok..." :D :lol:

Potem podeszla jakas nauczycielka pilnujaca piszacych (gosc sie odwracal na maturze, wiec musiala sprawdzic o co chodzi...). Zobaczyla napis, usmiechnela sie i poszla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, moze w Twoich oczach jest to fajna historia ale gdy ja opowiedziales to teraz juz taka nie jest ;)

Mówisz o mojej ? :wink:

 

Ta, która mi się podoba... Wie co ja sobie o niej myślę ;)

 

Więc sytuacja była jasna :)

 

 

Torwald... Dobre :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sobie w sklepiku szkolnym mocując się z Tymbarkiem. Ale cham nie chciał się dać otworzyć, więc w końcu urwałem te kółeczko :lol: W końcu przy pomocy zębów i krawędzi stolika udało mi się otworzyć chama (jabłkowo-miętowy)... Napis?

 

Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaDołączona grafika buhehehehe, ja też miałem takiego lol'a z kapslem tymbarka :]]] było to podczasz wakacji, w taki dziwny dzień i praktycznie się w tym dniu nie odzywałem, otwieram tymbarka, patrze... a pod kapslem "Dlaczego nic nie mówisz?" Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika buheahehaeheha jak to zobaczyłem i pokazałem znajomym to nieźle się uśmialiśmy :]]]

 

oczywiście zostawiłem se kapsel na pamiątkę :] Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel opowiadal, ze jak pisal mature (z polskiego) to kolezanka siedzaca za nim poprosila go o otworzenie butelki z sokiem (nie wiem czy to byla taka z kapslem czy z odkrecanym wieczkiem).

Otworzyl i od razu jej oddal.

Po chwili uslyszal jak dziewczyna szlocha/placze/smieje sie. Odwrocil sie i pyta sie "Co sie stalo ?" itp. Ona bez slowa podala mu kapsel/wieczko. Odwraca, a tam napis "Moze za rok..." :D :lol:

Potem podeszla jakas nauczycielka pilnujaca piszacych (gosc sie odwracal na maturze, wiec musiala sprawdzic o co chodzi...). Zobaczyla napis, usmiechnela sie i poszla :D

Czy ta cala akcja miala miejsce w Skarzysku Kamiennej? Bo kolega mi opowiadal o takiej akcji wlasnie, tylko niewiem kto mial ten kapsel czy panan czy jakis gosc, ale w tym roku na maturze taki zonk byl :) Oczywiscie puscili potem po sali calej, nauczyciele mysleli ze to jakas sciaga, wszyscy mieli beke, pol sali sie smialo, a w pewnym momencie wreszcie nauczyciele zabrali ten kapsel i podobno dzieki temu mieli juz wiekszy luz, nauczyciele bardziej przymykali oczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pewnego razu z waznej klasowki w liceum dostalem 1 i bylem troche zdolowany

na przerwie po lekcji poszedlem do sklepiku napic sie

kupilem tymbarka, na kapslu pisalo: "LEPIEJ BYC NIE MOGLO"

rozesmialem sie i nie przejmowalem sie wiecej feralną oceną ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pewnego razu z waznej klasowki w liceum dostalem 1 i bylem troche zdolowany

na przerwie po lekcji poszedlem do sklepiku napic sie

kupilem tymbarka, na kapslu pisalo: "LEPIEJ BYC NIE MOGLO"

rozesmialem sie i nie przejmowalem sie wiecej feralną oceną ;]

co jak co ale porządnie schłodzony napój podnosi na duchu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobnego lol'a mialem ze tyg. temu. Wróciłem do szkoły po chorobie i nagle okazuje sie ze ma byc spr. z historii. Babka z histy nigdy nie zwraca uwagi na to ze ktos byl chory czy gdzies wyjechała wioec ja qpa momentalnie. Siedząc w sklepiku zastanawiałem sie czy iść na laby czy nie na historii i kupiłem tymbarka. Pod kapslem napis "Spróbuj..."

Poszedłem i dostałem 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz w szkole wkurzyłem sie i nawyzywałem nauczycielke<lol> No i wychowawczyni powiedziala ze na przerwie pojdzie zemna do dyry! Zaczela sie przerwa to ja odrazu uciekłem na drugi koniec do sklepiku kupuje sobie tymbaraka a tam KTOS CIE SZUKA!

 

Ostra polewe z tego miałem, ale u dyry i tak byłem;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech to ja właśnie ucząc się fizyki której nic nie kapuję otworzyłem tymbarka który się zależał w lodówce (zależał bo leży tam od wakacji chyba) i co widzę (siedząc nad książką) "TO TAKIE PROSTE" hehe lol i kuję dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na kebebie z kolegą zamówiliśmy jeszcze po tymbarku ja otworzyłem swojego napis: Witaj a kolega ślamazara wyrwał okrągły wichajster i nie było jak otworzyć. Mecze sie i męcze no wreście otworzyłem 2 palce mi lekko krawią a npis na kapslu:

"Cięzko było"..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ludzie :D bylo przeczytac co jest napisane na etykietce. jest jak byk napisane że NAJPIERW POCIĄGNĄĆ DO PRZODU, A PÓŹNIEJ DO GÓRY !!! Ani razu nic sobie nie zrobilem otwierajac butelke ale jeszcze nie mialem zadnej smiesznej historii ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sobie w sklepiku szkolnym mocując się z Tymbarkiem. Ale cham nie chciał się dać otworzyć, więc w końcu urwałem te kółeczko :lol: W końcu przy pomocy zębów i krawędzi stolika udało mi się otworzyć chama (jabłkowo-miętowy)... Napis?

 

Gratulacje!

 

:))))) dobre

 

 

ja niestety nie pamietam zadnych smiesznych sytuacji.. no moze poza ost..

kolega kupil, otworzyl i wyobracal kapsel na wszytskie strony w poszukiwaniu napisu.. napis byl .. ale strasznie niewyrazny i kazdy kto probowal odczytac podawal swoja interpretacje im dalej w las tym smieszniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...