Skocz do zawartości
pentliczek

Hitman: Blood Money

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JestemNoobem

huh mam teraz misję w białym domu :] any sugestions?

Graj i znajdź swój własny sposób na przechodzenie misji i pokombinuj grając a nie na forum się pytasz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

To demo mnie wciągneło bardziej niż nie jedna pełna gra :wink:

 

A są na koniec misji statystyki tak jak w Contraktach, że pokazują ilość alarmów, zabitych wrogów itd no i na jaki poziom przeszliśmy misje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To demo mnie wciągneło bardziej niż nie jedna pełna gra :wink:

 

A są na koniec misji statystyki tak jak w Contraktach, że pokazują ilość alarmów, zabitych wrogów itd no i na jaki poziom przeszliśmy misje?

Krótka odpowiedź SĄ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To demo mnie wciągneło bardziej niż nie jedna pełna gra :wink:

 

A są na koniec misji statystyki tak jak w Contraktach, że pokazują ilość alarmów, zabitych wrogów itd no i na jaki poziom przeszliśmy misje?

Jest jeszcze gazetka (jeżeli zabijasz in. niż SA to są w niej rysy Twojej twarzy), jeżeli grasz na wyższym poziomie niż rookie to masz takie coś jak Notowania jeżeli wzrosną (przykład: jeżeli zabijesz np. cywila/policję i ktoś to widział itd.) możesz wtedy przekupywać policję, tworzyć nową identyfikację Twojej osoby, przekupywać cywili.

 

Pełna wersja wciągnie Cię bardziej niż demko ;) Polecam.

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
U mnie po zabiciu aktora (w jego pokoju) ten drugi wciąż siedział na balkonie. No nic, spróbuję upozorować wypadek w trakcie odgrywania scenki, może wtedy ten drugi zlezie na dół. W każdym razie dzieki za radę ;)

A tego aktora zabiliscie u niego w pokoju czy na scenie ? bo mi to nie wychodzi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja na scenie,

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
sciagnelem go sniperka na rusztowaniu, a na drugiego spuscilem zyrandol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszy sposób na przejście tej misji:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
po wejsciu przez drzwi idziesz w lewo do portiera bierzesz bron, potem na dol i usypiasz/nokaltujesz tego co maluje sciane szybko biegniesz przez piwnice potem musisz wyjsc przez garderobe dwoch zolnierzy wychodzisz na gore podkladasz bombe (sa 2 miejsca najlepiej to 1 - na 2 trzeba wyczuc moment), schodzisz na dol chowasz sie w garderobie zolnierza, czekasz na niego on pojdzie do wc podmieniasz bron, wracasz do punktu wejscia przebierasz sie z powrotem w swoje ubranie, czekasz az zolnierz zabije cel i koles zbiegnie na dol i zacznie plakac, wtedy detonujesz i misja complete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skad mam ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> ta bron ktora mam mu podniemic ? bo wiem ze zostawia na stole swoj pistolet, i co mam z nim zrobic ?

 

a i powiedzcie mi czy Contract Killer to jakis w miare dobry poziom przejscia czy najgorszy <lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

AceSkubi

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
na samym poczatku na lewo od wejscia do opery jest recepcja, pogadaj z recepcjonistka;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest poprostu cudowna :) dawno mnie nic tak nie wciagnelo, majstersztyk. gram na poziomie profesional i powiem ze momentami trzeba sie nameczyc zeby cos wyszlo :) ale jak widze w statystykach ze zrobilem to jak profesionalista to wszystkie moje trudy sa wynagrodzone. swietna gra, i do tego mozna ja przechodzic pare razy, kazda misje inaczej. to mi sie podoba. seria hitmana jest dlamnie zaraz obok serii splinter cella najlepsza gra tego typu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AceSkubi

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Koleś jest w medical wing (w celi), jak wstrzykniesz mu antidotum to wyjdź stamtąd i idź zabij tamte cele (banalne i bardzo ciekawe sposoby na ich zabicie:)), agenta przeniosą na sam początek misji drzwi od prawej, wchodzisz podajesz serum i exit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ODPALIłEM łYSEGO

fast writes on patch on board :D hmm w sumie niezaleznie od detali i ustawienia grafiki chodzi podobnie w sumie dosyć dobrze aczkolwiek deczko leniwie przy czym nie wyglada źle, widać gdzieniegdzie niedopracowania ekmh raczej ciężko byłoby to przejść na hura jakdawało się to zrobić np w 2 czy 3 :D ale generalnie rzekłbym że to stary łysek dobrze że jest w co grać :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie jako stareog wyjadacza malo gier rusza ale nowy hitmanik , to jest to

Gierka miazdzy.gdyby wszyscy sie tak przykladali do tworzenia gier jak to mialo miejsce w tym wypadku.

narazie jestem chyba w 10 misji(czesc sie dzieje w takiej dyskotece co rekinek plywa) :lol:

Mam pytanie- czy mozna wejsc na ta 2 imprezke co jest na gorze jakos 'oficjalnie' zeby nikt sie nie burzyl badz inaczej niz tym murkiem nad winda? - ale jak ktos wie to prosze tylko o odpowiedz tak lub nie bo nie wiem czy jest sens dalej glowkowac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem w temacie nie było takiego przypadku jak u mnie występuje. Po kończeniu pierwszej misji widzę gazetę, naciskam Enter i wychodzi mi na pulpit. Myślę, że to nic. Pobrałem save z Internetu. Tym razem zaczałem od misji drugiej co trzeba kolesi z winnicy załatwić. Wybieram bronie, przechodzę odprawę, misja się ładuje, gdy pasek doszedł do jakiejś 1/3 swej długości znowu wywala na pulpit...

 

Mam patcha 1.1

Ja nie wiem co robić :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra mimo ze chodzi dobrze ( przyzwoicie :P ) to nie ma super elo silnika, np. zupełnie nie trawi oc mojego radka- poprostu w pewnych konkretnych momentach sie bezpowrotnie wywala :D ani na max ani na połowe mozliwości oc nie chce chodzić a na domiar ( złego/ śmiesznego ) wcale nie chodzi szybciej po oc :):) nie zwisa tylko robi sie sieczka na ekranie :] nie wspomne ze poziom detali też ma marginalny wpływ na framrate :blink: cóż gram bez oc 800*600 2*AA :] i chyba wszystko ( cos tam z tym blurem na med) na high

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem dziś po raz pierwszy... qfa ale czad z tym "Ave Maria" w menu... normalnie mnie rozwaliło :)

Z Hitmanów ukończyłem tylko dwójkę (Silent Assasin chyba?), w inne dużo nie grałem, ale teraz Bloodmoney dopisuję do listy gier oczekujących na przejście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto dokladnie spiewa ten utwor Ave Maria, szukalem w necie ale jest sporo wykonawcow,a chodzi mi o ta pania z hitmana. piekny utwor

Muzyka jest rzeczywiscie rewelacyjna. Nie gralem we wczesniejsze czesci oprocz codename 47 i jestem tą grą zachwycony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem jak Xanagaz.Moim zdaniem to wina patcha bo jak odpalam gre bez niego wszystko jest ok.Tyle ze jestem troche zly bo po zpatchowaniu gra chodzi duzo lepiej.Ktos poradzil sobie z tym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...