Skocz do zawartości
pentliczek

Hitman: Blood Money

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

 

Od niedawna posiadam H4 i jestem właśnie w misji z kasynem. Czytając solucję do tej misji i próbując przejść ja według niej utknołem w pewnym miejscu, a mianowicie przy spotkaniu z tym arabem gdzie oddaje mu się DNA. Przechodząc misję wg solucji nie da się jej ukończyć, gdyż eliminując 2 pierwsze cele nie możemy dokończyć wymiany DNA na brylanty, gdyż nie ma kto sprawdzić DNA :P Więc postanowiłem napisać w jaki sposób ja ukończyłem tą misję na PRO z rangą SA...:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Na początku idziemy do recepcji po kartę do naszego pokoju a potem do windy tej po prawo i wchodzimy na jej dach. Czekamy tam około 2 minut aż przyjdzie nasz cel (ten bez walizki) i dusimy go garotą. Przebieramy się w jego ciuchy i zabieramy kartę do jego pokoju do którego się udajemy i zabieramy walizkę. Z walizką idziemy na spotkanie z arabem, tam czekamy aż jego goryl przyniesie brylanty i zabierze walizkę z DNA, wtedy arab otrzyma telefon z potwierdzeniem czy DNA jest dobre, lecz będzie miał zakłócenia i pójdzie na dach. Bierzemy więc walizkę z brylantami i udajemy się za nim (nie przejmujcie się jak podskoczy Wam pasek podejżenia :P ) Gdy tylko arab się zatrzyma i zacznie rozmawiać przez telefon dusimy go garotą lub otruwamy. Teraz udajemy się z brylantami do wyjścia i zostawiamy walizkę gdzieś nieopodal. Został nam już tylko jeden cel. Wracamy do budynku i jedziemy windą na 7 piętro. Wchodzimy do naszego apartamentu (701) i wychodzimy na balkon a następnie na parapet i idziemy "przytuleni" do ściany tak aby stać między oknem od naszego apartamentu a tym od korytarza. W ten sposób gdy nasz cel będący piętro wyżej podejdzie do okna zauważy nas i zacznie coś podejrzewać w z wiązku z czym przybiegnie do naszego apartamentu zobaczyć co się dzieje. Gdy tylko nie będzie patrzył ubijamy pacjenta i chowamy na wszelki do łazienki. idziemy do wyjścia i zabieramy po drodze walizkę. MISSION COMLETE! :D

 

PEACE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

pentliczka nie ma, on pisal solucje, ja mu jedynie pomagalem - jakis moderator musi to zamiescic w pierwszym poscie bo ja nie moge edytowac nie swoich postow : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wejde do opcji bo gra mi sie wyłącza zaraz po drugim filmiku :)

Najpierw jest znaczek nVidia a potem lecą jakies tam listki i ptak siedzi

i pyk koniec

a pliku z konfiguracja nie ma w demówce, no trudno w sumie czas na upgrade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wylaczysz w opcjach szadery (nie low)........ to gra jako tako chodzila na moim podkreconym 9550 :)

Nie to żebym nie wierzył ,ale ta gra mi cięła na tym co mam w podpisie. Wszystko na LOW. u gościa co ma 9800 SE @ PRO i A 2400+ to samo. Tylko przez to nie pograłem w tą grę jeszcze :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym nie wierzył ,ale ta gra mi cięła na tym co mam w podpisie. Wszystko na LOW. u gościa co ma 9800 SE @ PRO i A 2400+ to samo. Tylko przez to nie pograłem w tą grę jeszcze :|

mozesz mi wierzyc ;) bajek nie opowiadam. wlaczenie fastwrites w biosie dawalo sporego kopa grze, do tego patch i dalo sie grac u mnie. napisalem ze gra chodzila jako-tako wiec nie mialem na mysli 50fps na moim "sprzecie" :D

----

a no i wylaczenie "szaderow" (chyba posteffects w menu gry, nie pamietam bo dawno nie wlaczalem gry) dawalo tez znacznego kopa, chociaz grafa juz nie byla taka miodna ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Na 9800 to chodzi lipnie tym co maja wylaczone fastrites i nie instalowali patchy.

Na 5700 kumpel gral i ogolnie gra nie byla stabilna. Czesto sie wysypywala i chodzila jak krew z nosa.

Devil - to nawet w FAQ masz napisane,..

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od niedawna jestem posiadaczem tej gry. Ściągnałem patcha v. 1.2 i niestety po filmiku gra wychodzi mi do windowsa. Moja karta graf to GF4200 Ti, AMD Sempron 2400+, 512mb ramu. Czym to może być spowodowane i czy jest szansa, że uda mi się uruchomić grę?

Pozdrawiam

PS. Znalazłem również patcha no intro fix, jednak teraz gra mi wychodzi do windy po zaladowaniu sie czerwonego paska. Co robić? :(

Edytowane przez Raffels

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście gry nie kupiłem a dostałem od kogoś, oczywiście, że jakbym kupował to bym dokładnie sprawdził wymagania sprzętowe, głupi nie jestem. Przewertowałem troche to forum:

http://nforce.nl/forum/viewforum.php?f=6

I teraz wiem, że dzieje się tak na kompach z kartą graficzną, która nie obsługuje pixel/vertex shaderow, a niestety ja takową posiadam. Więc nie pozostaje nic innego jak zupgra'dować sprzęt...

Edytowane przez Raffels

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm ciekawe forum. Strona nforce z informacja jakie piraty właśnie sie ukazały na necie ;) Zainstalowałem patcha 1.2 ,włączyłem FW i normalnie cud ;) Nie tnie już tak. Dalej czuję ,że spada poniżej 30 FPS ,ale to już nie to samo co wcześniej. Spokojnie da sie grać. No to mam na wolne czas coś do pogrania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiles gre i nie przeczytales nawet wymagan systemowych?

Na szczęście gry nie kupiłem a dostałem od kogoś, oczywiście, że jakbym kupował to bym dokładnie sprawdził wymagania sprzętowe, głupi nie jestem.

No to jestem ciekaw, gdzie Wy byście chcieli to kupić. Jak Cenega nie podała jeszcze nawet dokładnej daty wydania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz wiem, że dzieje się tak na kompach z kartą graficzną, która nie obsługuje pixel/vertex shaderow

Mi dzieje sie to samo na demku

ale chyba 5700 to obsługuje wiec raczej odpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Od niedawna posiadam H4 i jestem właśnie w misji z kasynem. Czytając solucję do tej misji i próbując przejść ja według niej utknołem w pewnym miejscu, a mianowicie przy spotkaniu z tym arabem gdzie oddaje mu się DNA. Przechodząc misję wg solucji nie da się jej ukończyć, gdyż eliminując 2 pierwsze cele nie możemy dokończyć wymiany DNA na brylanty, gdyż nie ma kto sprawdzić DNA :P Więc postanowiłem napisać w jaki sposób ja ukończyłem tą misję na PRO z rangą SA...:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Na początku idziemy do recepcji po kartę do naszego pokoju a potem do windy tej po prawo i wchodzimy na jej dach. Czekamy tam około 2 minut aż przyjdzie nasz cel (ten bez walizki) i dusimy go garotą. Przebieramy się w jego ciuchy i zabieramy kartę do jego pokoju do którego się udajemy i zabieramy walizkę. Z walizką idziemy na spotkanie z arabem, tam czekamy aż jego goryl przyniesie brylanty i zabierze walizkę z DNA, wtedy arab otrzyma telefon z potwierdzeniem czy DNA jest dobre, lecz będzie miał zakłócenia i pójdzie na dach. Bierzemy więc walizkę z brylantami i udajemy się za nim (nie przejmujcie się jak podskoczy Wam pasek podejżenia :P ) Gdy tylko arab się zatrzyma i zacznie rozmawiać przez telefon dusimy go garotą lub otruwamy. Teraz udajemy się z brylantami do wyjścia i zostawiamy walizkę gdzieś nieopodal. Został nam już tylko jeden cel. Wracamy do budynku i jedziemy windą na 7 piętro. Wchodzimy do naszego apartamentu (701) i wychodzimy na balkon a następnie na parapet i idziemy "przytuleni" do ściany tak aby stać między oknem od naszego apartamentu a tym od korytarza. W ten sposób gdy nasz cel będący piętro wyżej podejdzie do okna zauważy nas i zacznie coś podejrzewać w z wiązku z czym przybiegnie do naszego apartamentu zobaczyć co się dzieje. Gdy tylko nie będzie patrzył ubijamy pacjenta i chowamy na wszelki do łazienki. idziemy do wyjścia i zabieramy po drodze walizkę. MISSION COMLETE! :D

 

PEACE!

Faktycznie wkradł mi się błąd ;) Zaaktualizowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam problem z grą, gdy ją ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m wszystko jest ładnie, lecz po intro grafika się psuje i wygląda to tak.

 

Dołączona grafika

 

Niewiem co z tym zrobić, jak wcześniej grałem było dobże, a teraz nagle się tak zrobiło, nie wiem co mogłem "zepsuć" że tak się stało. Jeśli wiecie co to może być to powiedzcie. PLZ was.

 

Mój komp to Athlon 1700+ 512ram, radeon 9550 256MB

 

 

POZDRO!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki zmieniałem, a screen większy nie potrzebny bo i tak nic nie widać, poprostu napisy są rozmazane i kanciaste i wszystko jest kanciaste i ciemne.

 

Aha i jak jeszcze z apmięci włącze start gry i plansza się przez 4s ładuje a potem wywala mi do windowsa.

 

 

POZDRO!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...