Skocz do zawartości
pentliczek

Hitman: Blood Money

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem ostatnio niezla akcje, probowalem cialo pewnego kolesia przerzucic przez barierke w dol i co mnie spotkalo? Sam wyladowalem na ziemi.

Kiedy hitman zaczal przerzucac cialo to jakos sie przekrecil i pojawil sie po drugiej stronie barierki, a cialo przerzucal dalej ale w druga strone wiec ono nie spadlo na ziemie tylko powrocilo w poczatkowe miejsce, a ja spadlem w dol :lol:. Zanim postanowicie kogos zalatwic w hollywoodzkim stylu to sie zastanowcie dwa razy :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takich ciekawszych, to mi się też udaje czasem przebiec te miejsca, w których powinien się "skradać po gzymzie". Ale gdzie tam, śpieszy mu się - biegnie tak, jak wszędzie indziej :D.

 

edit: literówki

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie o co chodzi w misji you better watch out... z pewną kobietą która zaciąga nas do swego pokoju?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jak się do niej wchodzi to nas zabija. Ma też uśpioną albo otrutą kobiete za łóżkiem. A jak sie ładuje misja to widać koło dwóch głównych celów za znakiem zapytania rysy kobiety to chyba ona.
Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama nazwa misji mowi zeby na cos uwazac ;) Moze to jakis inny agent, a raczej agentka?

A ten koles na wozku nie mowil cos o tym, ze

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
wyslal zabojce na naszego łysola? Bo mi sie zdaje ze tak, ale jakis czas temu w to gralem
Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Nie moge niczym rzucić bo gra się zawiesza. Gdy puszcze G odrazu wychodzi do windowsa. Gre przeinstalowałem nie pomogło. Dodam, że wcześniej działało to bez zarzutu.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem pojawia się tylko w misji you better watch out... w innych wszystko jest ok. Instalacja najnowszych sterów od dźwięku nie pomogła.

 

Wgranie patcha 1.2 pomogło.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanko - w pierwszej misji (tej treningowej) robię save`y a potem kiedy wchodzę jeszcze raz do giery to nie mam możliwości ich wczytania - nie widać ich. Czy to dlatego, że jest to ta misja treningowa czy to ja mam jakiś błąd z tą grą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Save'y w trakcie misji są tylko wtedy jak grasz, po wyjściu ich nie ma. Stan gry zapisuje się automatycznie po przejściu misji, wtedy wybierająć z menu ten poziom trudności na którym grałeś widać dostępne misje które przeszedłeś + jedną nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Save'y w trakcie misji są tylko wtedy jak grasz, po wyjściu ich nie ma. Stan gry zapisuje się automatycznie po przejściu misji, wtedy wybierająć z menu ten poziom trudności na którym grałeś widać dostępne misje które przeszedłeś + jedną nową.

czyli mam rozumieć, że w czasie jednej sesji kiedy załączam tego Hitmana muszę przejść całą daną misję bo po ponownym uruchomieniu tejże gry nie będę mógł skorzystać z wcześniejszych save`ów, dobrze rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema!! mam taki problem : jak kilkne na instal to mi sie wyswietla "Starting InstalShield Wizard..." i nagle wyskakuje mi blad:

 

http://img244.imageshack.us/my.php?image=783844219aj.jpg

 

i po kliknieciu ok to"

 

http://img171.imageshack.us/my.php?image=736594062hf.jpg

 

CO ZROBIC?? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomocy!

nie wiem jak to mozliwe ale jednak?!

zainstalowałem sobie blood money póxniej spolszczenie, włączam..... wszystko dzieła

rozpoczynam misje traningowa.....

ide na góre na molo,

podchodze do głównego wejścia,

pojawie sie napis czekaj na strażnika......

no i czekam i nic nic i nic on sobie chodzi za brama i mnie chyba nie widzi

cos z gra czy ja doznalem jakiegoś zamroczenia??? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam polską wersje Hitmana Blood Money. Jest ona w wersji 1.0. Wiem że nieważne jakie byłyby ustawienia, gra i tak zacinałaby się. Dlatego postanowiłem zainstalować patcha 1.1 który podwyższa FPS`y w grze.

Gdy go uruchamiam wyskakuje mi błąd :

 

"Your Hitman Blood Money version is newer (error code2)"

 

Spotkał się ktoś z czymś podobnym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam polską wersje Hitmana, lecz gra tnie mi się okropnie nieważne czy na wysokich czy niskich detalach. FPS są takie same na różnych ustawieniach. Spotkał się już ktoś z podobnym problemem?

 

Mók konfig: AMD Athlon 2800+, GeForce 7600 GS (Palit), 1GB RAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...