Skocz do zawartości
pentliczek

Hitman: Blood Money

Rekomendowane odpowiedzi

... i radze tam nie wchodzic bo koles zapodal skriny z konca gry nie onzaczyl je spoilerem i wlasnie wiem jak to sie skonczy. Wiec jezeli nie chcecie wiedziec to nie wchodzcie, szkoda kurek ze nie oznakowales ze koles spoileruje, omg powinni go zbanowac.

 

Gucio - chyba na jana, bo podal skriny z gry i na kazdym prawie bylo z 10 trupow w tle widac;]

 

ale mnie koles z pclaba wkurzyl niesamowicie;/

ups sory :-) nie wiedzialem ze sie bedziecie wycieczkowac, to miala byc taka ciekawostka rzyrodnicza :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Jest kamera pierwszo osobowa? Jak tak to niech ktoś da screena z jakąś spluwą w ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

OK - sory,ze wogole sie wypowiedzialem :P Jak juz mowilem - zamykam rozdzial tej gry na stale bo widac,ze jestem zbyt tempy by wytlumaczyc o co mi chodzi.Chcialem dobrze,jak zawsze. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

W tym kraju nie można mieć swojego zdania a raczej można tylko byle żeby nie różniło się od zdania innych :lol:

 

A jak z bugami ? Bo Contracts restartuje mi co chwile kompa ;/ pamiętam z SA też były kłopoty typu blue screen

 

Haha a czytałem temat o contracts jak widać historia lubi się powtarzać.

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przy H:Contracts i GTA:SA spotykasz "blue screeny" to problemu szukał bym bardziej w sprzęcie.

 

Obydwie gry nigdy mi się nie zawiesiły. I nie pamiętam aby ktoś się skarżył na podobne przypadłości.

 

 

ps. Przepraszam. Myślałem że, jak większość od niechcenia napisałeś SA z myślą o San Andreas ;]

Edytowane przez GuC!o^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

mówiłem coś o GTA : SA ;p I o blue skrinach w contracts? Nie :P Blu skriny to były w Hitmanie SA ( Silent Assassin) a Contracts od tak po prostu reset kompa. Wracjąc do H4 to jak z dźwiękiem bo odkąd pamiętam to była jedna z najsilniejszych stron gry.

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

nie ma zadnych tego typu problemow zreszta nigdy ich nie mialem z poprzednimi czesciami

Tylko ja mam problemy

 

To może oznaczać tylko jedno... musze ubrać garnitur... <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> garote... sąsiad będzie pierwszym celem i w realu napewno mi sie komputer nie zawiesi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ale moze ci sie film w zyciu urwac;]

 

Ja mialem problemy z Hitmanem 2, dokladnie - z dzwiekiem. Odglosy wystrzalow brzmialy jak pierd i ogolnie sie kaszanilo wszystko jezeli chodzi o odglosy itp ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez kitu , hydro jak czytam twoje posty to mi sie humor poprawia , przeciez masz mape , klawisz m , im wyzsza trudnosc tym mniej na tej mapie jest , mozesz przeciez kupowac wskazowki/info od agencji , w kazdej misji masz cel a jak tam dojdziesz to twoj problem bo jest wiele roznych drog

na cala misje spokojnie 2 save'y starcza , save'owanie w tego typu grach psuje cala zabawe , ja gram na pro bez save'ow i na razie przeszedlem 3

misje z ranga silent assassin , gdybym gral na prostszej trudnosci pewnie juz pewnie bym ta gre konczyl , a ze gra kasuje save'y jak wychodzisz z

misji to podobno jest zamierzone utrudnienie a nie blad gry

To co wytłuściłem, to w sumie chyba tylko do Hitmana się sprawdza ... Pamiętam jak męczyłem Projekt IGI ... myślałem, że normalnie coś rozwale, kiedy szedłem tą samą misję 7 raz z kolei i na samym końcu przy minimalnym poziomie hp ktoś mnie ściągał :) Przyjemne to to nie było :)

 

Co do Hitmana, to jestem w sumie fanem serii i z niecierpliwością czekam na tą część.

Później zdam realcję :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, przecież jest pasek odpowiedzialny za to jak duży dym jest w danej chwili, więc dobrze wiadomo kiedy i od kogo można dostać kulkę

screeny podawałem wcześniej

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak gra sprawuje sie na kartach ATI ?? Sam posiadam 9600xt do tego A64 3000 i 1024 MB ramu i po ostatnich przygodach z ghost reconem chiałem zapytac czy mam szanse by gra chodziła płynnie??

Edytowane przez user1111111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc, misja: "A New Life" - trzeba sprzatnąć kola + dorawać jakiś mikrofilm.

Kolo zbity, ale mikrofilm chyba zapadł się pod glebe...

Czekam na jakiś namiar.

 

P.S.

W tej misji jest kupa dobrej zabawy z pneumatykiem.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zazdroszcze wam tych rodzin w USA/innych krajach gdzie panuje dobrobyt i gry są wydawane tak wcześnie :lol:

 

też bym sobie pograł ... myśle, że powinien mi jeszcze pójść na min. detalach +800*600

HC mi śmigał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc, misja: "A New Life" - trzeba sprzatnąć kola + dorawać jakiś mikrofilm.

Kolo zbity, ale mikrofilm chyba zapadł się pod glebe...

Czekam na jakiś namiar.

 

P.S.

W tej misji jest kupa dobrej zabawy z pneumatykiem.

 

Dołączona grafika

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
mikrofilm ma jego zona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktos potwierdzic, ze gra w momentach z duza iloscia 'ludkow' na ekranie zwalnia niemilosiernie niezaleznie od rozdzielczosci

 

Gram w 1024x768 High (bez AA) i działa bez poważniejszych zwolnień.

Mam GF 6600GT i w misji po treningu A Vintage Year tam gdzie jest dużo ludzi na placu jest 20-25 fps.

W tych miejscach gdzie nie ma ludzi jest ponad 40 fps.

 

Logo Nvidia na samym początku wczytywania gry mówi nam wszystko.

Edytowane przez danywatt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kropnąć bez alarmu tego gościa w operze na balkonie? (3 misja)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
musisz najpierw zalatwic tego pierwszego wtedy on zejdzie na dol , i najlepiej zrzucic na niego zyrandol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie w to nie gram bo musialem dzis oddac kumplowi 6600 GT ,ktory wrocil z Niemczech.. :-|

 

Na moim Radku 9800 PRO nie da sie grac nawet na 800x600 bez AA i wszystko na LOW ! Sa ciagle spadki FPS do 11-15. Chyba musze sprzedac tego radka i pomyslec nad jakims GF...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
musisz najpierw zalatwic tego pierwszego wtedy on zejdzie na dol , i najlepiej zrzucic na niego zyrandol
Ja w tej misji wybiłem całą opere! :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...