Skocz do zawartości
pentliczek

Hitman: Blood Money

Rekomendowane odpowiedzi

Gość HDR_o

Narazie w to nie gram bo musialem dzis oddac kumplowi 6600 GT ,ktory wrocil z Niemczech.. :-|

 

Na moim Radku 9800 PRO nie da sie grac nawet na 800x600 bez AA i wszystko na LOW ! Sa ciagle spadki FPS do 11-15. Chyba musze sprzedac tego radka i pomyslec nad jakims GF...

Pewnie dlatego,ze przeszedles z GF na Radka. W tym topiku mam zamiar pisac tylko jesli chodzi o sprawy techniczne by komus w czyms pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

W tym topiku mam zamiar pisac tylko jesli chodzi o sprawy techniczne by komus w czyms pomoc

...a szkoda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
musisz najpierw zalatwic tego pierwszego wtedy on zejdzie na dol , i najlepiej zrzucic na niego zyrandol

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
U mnie po zabiciu aktora (w jego pokoju) ten drugi wciąż siedział na balkonie. No nic, spróbuję upozorować wypadek w trakcie odgrywania scenki, może wtedy ten drugi zlezie na dół. W każdym razie dzieki za radę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego,ze przeszedles z GF na Radka. W tym topiku mam zamiar pisac tylko jesli chodzi o sprawy techniczne by komus w czyms pomoc

 

Nie tylko u mnie gra dziala tak kiepsko na Radku.

 

Kumpel ma A XP 2500+ i Radeona 9800SE@PRO i mu tez niezle przycina. Testowalem na roznych sterach i dalej lipa. Czyzby ta gra tak kiepsko chodzila na radeonach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Moze ten procek sie do gier nie nadaje?

 

U mnie to samo...

Dalem odrazu wszystko na low i sie przerazilem...

Mam 10-15 fps, na high podobnie.

Wiem ze moja grafa demonem nie jest ale czemu ta gra ma takie wymagania?

 

Nie ze ma cos do grafy, ale nie rozumiem takiej plynnosci (a raczej jej brak) przy takim wygladzie.

Omg dwojka chodzila super, 4 nie ma wcale duuuzo lepszej grafy a chodzi gorzej niz oblivion.

Chwile na chama przebielem sie i gra prezentuje sie obiecujaco.

Ale do cholery co to za gra kiedy przez wiekszosc czasu masz 10 fps.

No nie rozumiem :mur: :mur: :mur:

Do tego gra sama mi wykryla dosc niezle ustawienia (1024x768 AAx2 AFx8) wiec nie rozumiem czemu nawet na low taka lipe mam.

 

OK juz nie sieje paniki.

Przeinstalowalem stery i chodzi jak zloto ;] w powyzszych ustawieniach. Gra jest po prostu najs, stary dobry hitman + kilka ulepszen. Na to czekalem i sie nei zawidolem

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No nie moge z tej gry ;]

Masa roznych motywow sprawia ze giera roxuje na maxa. Fajne 47 chowa bron jak ktos sie patrzy w jego strone. ;] niby nic a dodaje grze klimatu.

Np. jestem na pierwszej misji i probuje ja przejsc w najlepszy sposob.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Mysle ze koles na balkon czasem wychodzi (ten z glownych celi jeden) wiec raz go pyknelem jak gral na wiolonczeli ale chyba wezme misje od nowa i gosciagne sniperka jak na balkonie bedzie.

 

BTW w jaki sposob zaliczyliscie te misje? Ja wszedlem do posiadlosci bokiem - tj. na samym poczatku za nami straznik idzie, to poszedlem za nim i potem po skrzynkach za mur przeskoczylem ;]

W piwnicach jedna pare sie nawet calowala ;]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek ->

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ja tego grającego przydusiłem i zrzuciłem na dół przez balkon do jeziora :)

a drugi schodzi do winiarni czasami - też zabrakło mu oddechu i wylądował w skrzyni, parke widziałem, ale nie trzeba im przeszkadzać w tej misji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Devil,rozumiem,ze nie miales mozliwosci sprawdzic tej gry na gf6600gt? Sprawdz u kumpla (chyba,ze ma mocniejszego proca to napewno bedzie plynnie) albo namow go by Ci pozyczyl karte jeszcze na 1 dzien :D

Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ten procek sie do gier nie nadaje?

 

U mnie to samo...

Dalem odrazu wszystko na low i sie przerazilem...

Mam 10-15 fps, na high podobnie.

Wiem ze moja grafa demonem nie jest ale czemu ta gra ma takie wymagania?

 

Nie ze ma cos do grafy, ale nie rozumiem takiej plynnosci (a raczej jej brak) przy takim wygladzie.

Omg dwojka chodzila super, 4 nie ma wcale duuuzo lepszej grafy a chodzi gorzej niz oblivion.

Chwile na chama przebielem sie i gra prezentuje sie obiecujaco.

Ale do cholery co to za gra kiedy przez wiekszosc czasu masz 10 fps.

No nie rozumiem :mur: :mur: :mur:

Do tego gra sama mi wykryla dosc niezle ustawienia (1024x768 AAx2 AFx8) wiec nie rozumiem czemu nawet na low taka lipe mam.

 

OK juz nie sieje paniki.

Przeinstalowalem stery i chodzi jak zloto ;] w powyzszych ustawieniach. Gra jest po prostu najs, stary dobry hitman + kilka ulepszen. Na to czekalem i sie nei zawidolem

Na moim sprzęcie pojawiają się spore spadki (do ok 20fps) w miejscach gdzie jest sporo tłumu, np: na placu w 1 misji. W normalnych lokacjach jest płynnie w max detail bez AA i o dziwo nawet tutaj fps jest odpowiedni:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dołączona grafika;)
Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W misji trening (demo) znalazłem broń (sniperka) i zastrzeliłem przez to małe okno 2 strażników,

a gdzie jest trzeci ? którędy iść ? nie cofać się ?

głupio , że savy mi znikają i trzeba od początku zaczynać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W misji trening (demo) znalazłem broń (sniperka) i zastrzeliłem przez to małe okno 2 strażników,

a gdzie jest trzeci ? którędy iść ? nie cofać się ?

głupio , że savy mi znikają i trzeba od początku zaczynać

Z tego co pamietam jesden jest na dole, a dwoch w gorze (jeden gdzies przy tym rozwalonym mlynie po lewej, a drugi po prawejna jakiej reklamie czy czyms takim) ;)

btw mi na 9800 chodzi znosnie (demko) po wylaczeniu opcji post filter cos tam... Bo z ta opcja wlaczona w 1024 to ciezko ;) spadki do 14 fps..

Edytowane przez fazi86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A spadaja wam klatki dosc konkretnie np. na tym balu na poczatku pierwszej misji? Bo tam mam niezaciekawie, to samo na balkoniku w pokoju jednego z celi(ow).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem scignolem demko( dwukrotnie z inych zrodel ) i nie moge odpalic gry bo wyskakuje blad o brakujacym pliku MSVCR71.dll.

Mial ktos taki problem, czy ewetualnie ktos moze mi podeslac ten plik( jesli to problem z demkiem ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ktore nowe? Te z whlq? To je mam (te z nvidia.com) moze chodzi ci o jakies bety?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Jestem w misji z opera, na poczatku moge zabrac z garderoby pistola z drugiej wojny swiatowej (taki jak na scene w operze) i nie wiem jak go uzyc ;] mam podmienic jakos bronie, zeby ten strzelajacy ustrzelil moj cel sam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Witam

 

Mam problem scignolem demko( dwukrotnie z inych zrodel ) i nie moge odpalic gry bo wyskakuje blad o brakujacym pliku MSVCR71.dll.

Mial ktos taki problem, czy ewetualnie ktos moze mi podeslac ten plik( jesli to problem z demkiem ).

Mi to samo sie tak o nagle robi w wielu grach i nie wiem czemu,ale wlasnie ten plik tak o sam sobie znika.Mialem taki motyw w TRL w Sinie i Hitmanie.Plik sciagniesz stąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktore nowe? Te z whlq? To je mam (te z nvidia.com) moze chodzi ci o jakies bety?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Jestem w misji z opera, na poczatku moge zabrac z garderoby pistola z drugiej wojny swiatowej (taki jak na scene w operze) i nie wiem jak go uzyc ;] mam podmienic jakos bronie, zeby ten strzelajacy ustrzelil moj cel sam?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Heh nie wiedziałem, że tak można. Spróbuje przejść to jeszcze raz, może jest możliwość podmiany naboi.

 

Ja zrobiłem to trochę inaczej. Zdobyłem kombinezon pracownika, który maluje drzwi na parterze na samym dole. Przeszedłem piwnicę dostałem się na samą górę, umieściłem tam ładunek wybuchowy przy mechanizmie do opuszczania tego wielkiego żyrandola, następnie zszedłem przez dziurę na rusztowanie. W trakcie odrygania sceny, gdy klient pada na ziemie dostaje kulke, po chwili zbiega drugi cel na scene i na jego głowie ląduje żyrandol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem. Gdy tylko pojawi się w sklepach kupuję oryginał tylko i wyłącznie po to by oddać hołd twórcom za stworzenie tak świetnej gry. Do tego absolutnie najlepsze zakończenie jakie widziałem. Dla niewtajemniczonych gdy pojawią się napisy...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Naciskajcie W tak szybko jak tylko się da :) a potem... no cóż masakra :) By zobaczyć prawdziwe zakończenie trzeba zabić wszystkich łącznie z księdzem i reporterem
Edytowane przez Interloper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka roXuje jestem w misji w hotelu ;) jakas stara babka ma ochote na pana 47 :o :o

u mnie na X850XT PE @ 600/630 chodzi bardzo plynnie ze wszystkim na Max w 1280x1024 AAx4 AFx16,nie zauwazylem spadkow fps (stery Catalyst 6.5 beta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Moze sie wyglupie, ale... gral ktos juz w demo? Warto zasysac?

Czy wszyscy posprowadzali sobie kopie gier z USA (swoja droga ta poczta cholernie szybko dziala)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem...

 

tak jak sideband się spodziewał - 800MB na (troszkę więcej jak) 5 minut gry...pokazane nowe ruchy (np odbieranie broni)...jak każde demo ostatnimi czasy waga nie przekłada się na długość rozgrywki...

 

zassałem głównie po to żeby zobaczyć jak się trzyma jeden z moich ulubionych bohaterów z gier...i widzę że się trzyma :)...jak tylko będę miał możliwość sprawdzenia pełnej - zagram :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka nawet calkiem znosna :)

 

u mnie w miare smiga, nie podoba mi sie tylko ze nie moze zabijac golymi rekoma no chyba ze ja cos przegapilem zazwyczaj udeza kolesia :| podobnie sprawa ma sie ze struna :| czasami sie po prostu nie da :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Czyli ta misja to misja treningowa? W takim razie to to samo co demko na PS2.

Moja "ciocia" nie działa bo mam limit na neostradzie :lol:

a z chęcią bym pograł już w tą gierke bo po waszych opiniach widać, że porządna gra.

 

Bardzo mnie interesuje jak z AI? Czy potrafią nas usłyszeć jak np biegamy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos odpalal gierkie na zlomie typu 9000pro?

to co sie dzieje to parodia , w menu mam jakies 5 klatek i ciezko myszka trafic w jakiekolwiek ustawienia nie mowiac o grze...wtf.rozumiem ze karty najnowszej nie mam ale juz fear mi lepiej chodzil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos odpalal gierkie na zlomie typu 9000pro?

to co sie dzieje to parodia , w menu mam jakies 5 klatek i ciezko myszka trafic w jakiekolwiek ustawienia nie mowiac o grze...wtf.rozumiem ze karty najnowszej nie mam ale juz fear mi lepiej chodzil...

NO OFFENCE, ale w dzisiejszych czasach to z taką kartą nie ma co podchodzić do grania. Teraz do grania to niezbędnym minimum jest Radosław 9550/9600 (a i to ostatnio nie wystarcza). Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...