Skocz do zawartości
pentliczek

Hitman: Blood Money

Rekomendowane odpowiedzi

No to będę musiał sam zgrywać i robić okładki na płyty, tak jak dal 2 i 3:)

Głupio trochę tak - poprzednich tez nie było w Polsce

Edytowane przez mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skonczylem przed chwila hitmana, pod koniec sie wgralem i gra nawet daje rade po przyzwyczajeniu mozna powiedziec ze gra sie swietnie.

Level z pieklem i niebem to majstersztyk, bardzo klimatyczny i jak sie wchodzi z nieba do piekla czy na odwrot to jest roznica jak.... niebo a ziemia ;)

spoiler

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Hitman oczywiscie zyje i bedzie nastepna czesc, mysle ze ta pani odegra w tej czesci istotna role bo uratowala mu zycie :-)
. Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skonczylem przed chwila hitmana, pod koniec sie wgralem i gra nawet daje rade po przyzwyczajeniu mozna powiedziec ze gra sie swietnie.

Level z pieklem i niebem to majstersztyk, bardzo klimatyczny i jak sie wchodzi z nieba do piekla czy na odwrot to jest roznica jak.... niebo a ziemia ;)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Niech zyje spoilerowanie :lol:

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Kureczku drogi, dawaj teksty w spoiler o tak: [ spoiler] ble ble [ /spoiler].

;]

 

Co do skradania, to jest bardzo realistyczne, bo w skradaniu chodzi o to zeby byc cicho i stawiac delikatnie kroki a nie bujac sie jak dres. ;]

 

Lvl z niebem i pielkem rzeczywiscie ok, ale mi bardziej do gustu przypadla opera.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi ten jeden w swoim rodzaju 'szpital'.W ogole Hitman w dobie gierek gdzie liczy sie tylko grafa po prostu miazdzy.Ja juz jestem za stary by nadmiernie sie jarac jakimis gierkami zreszta nie mam czasu by grac we wszystko co wychodzi(w miare regularnie tylko CSS i ProEvo)ale staram sie byc na bierzaco i na prawde wciagajacych i klimatycznych pozycji nie ma zbyt duzo.

Hitman to wielki wyjatek.Nie jest to gierka dla wszystkich - nerwusy,gracze 'przelatujacy' przez gre, wielbiciele rzezi z m4 w lapie ,oraz zwolennicy banalnych i liniowych rozwiazac moga sobie odpusic ten tytul bo gra bedzie dla was za krotka, iq wroga za slabe itp.Milosnicy bycia profesjonalnym morderca jesli tylko znajda dystans do tej gry powinni byc tak jak i ja zachwyceni.O pelnym realizmie oczywiscie mozna zapomniec ale jak na te czasy to ta namiastka realizmu jaka oferuje hitman jest i tak zdumiewajaco duza.Sami dajemy bohaterowi swoj styl i tylko od nas zalezy w jaki sposow wykonuje on swoje misje.Zatrute zastrzyki, bomby, snajperka, spluwa z tlumikiem i nie odlaczna 'linka' to podstawowe asortymenty.Oprocz tego duzo mozliwosci zadania bardzo oryginalnych smierci np. wiektarka plujaca gwozdziami czy nozem czy upozorowywanie wypadkow.Mozna tez zwyczajnie najebac kolesia ale jest to nieekonomiczne bo zostawia slady w postaci czerwonej plamy - a przeciez nei o to chodzi :wink: mozliwosci bardzo duzo - zadanie tylko jedno, wyeliminowac cele i pozostac nierozpoznanym przez cala rozgrywke

Wielki plus to same misje.wiekszosc z nich jest na prawde zajebiscie przemyslana - widac ze autorzy najwiecej czasu poswiecili by zadania byly ciekawe, malo nuzace i zroznicowane.Posiadlosci, hotele i inne budynki, opera , moj ulubiony 'szpital' ,czy jak wyzej pieklo-niebo REWELACJA.Kazde z zadan mozna rozwiazywac na dobrych kilka sposobow i przez to gre przechodzic wiele razy.Niektore wydaja sie proste ale to dopeiro po przejsciu gdzie jestesmy o wiele madrzejsi.Ja mysle ze przejscie kazdej z 12 to z 2 godziny na misje, grajac oczywiscie na najwyzszym poziomie(bez sejwow w trakcie) ,nie stosujac stylu rambo.Warto na prawde niespieszyc sie z wykonaniem zadania 'na farta' tylko delektowac sie zadaniem poznajac rozne zakamarki i zwyczaje panujace w danej misji bo tutaj jakby nie bylo sztucznie ale swiat w tej grze zyje i czasami natrafiamy na genialne tego efekty>Sytuacji 'komicznych' jest mnostwo , w ogole czarny humor dominuje co najlepiej widac w zakonczeniu :wink:

Grafika jak dla mnie swietna ,oczywiscie maniacy graficzni beda zawiedzeni ale jak dla mnie wypas.

sterowanie troche jak dla mnie kulalo , a moze to po prostu moja zla konfiguracja ale ile ja razy wtopilem gdy 'przypadkiem' ,nie wtedy co trzeba pojawila sie w mojej rece strzykawka albo linka.Zastrzykiem tez czasami tez ciezko jest 'wcelowac' no ale kazdy z czasem dojdzie do niezlej w tym wprawy :lol:

Dziwna sytuacje mialem tylko w misji ktora dziala sie w hotelu i kasynie pod nim

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
trzeba bylo zabic 3 typow.Pierwszego , tego z diamentami potraktowalem linka juz w windzie , potem przylazl drugi z druga teczka(dna costam)dostal zloty strzal, przebralem sie za niego i polazlem z waliza do restauracji kolo kasyna gdzie czekal ten arab z obstawa.Gnata mi zabrali na wejsciu.Dalem mu walize , jakis koles poszedl z nia sprawdzic czy to to.Po jakims czasie wrocil , ze wporzaku i polazl po walizke z diamentami - no ale oczywiscie nie mogl jej znalesc bo ja na samym poczatku przejalem :lol: i zaczal sie klops bo czas lecial a koles jakby sie 'zawiesil' - nie wracal a ja stalem obok tego bossa - bez broni , bez jakiejkolwiek dobrej taktyki do walki i generalnie to chyba moglbym tam stac przez godzine chyba , wiec tak jakby autorzy nie pomysleli o tym?wd mnei powinno to byc tak rozwiazane ze wraca koles i mowi bossowi ze nie moze znalesc walizki i wtedy cos sie dzieje dalej a tak to taka zwiecha wychodzi.

 

Konczac ten przydlugawy tekst , jak dla mnie 10/10 , mimo kilku niedorobek, bugow czy braku realizmu z prawdziwego zdarzenia.

Hitman niszczy!!

Edytowane przez ichi1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Dokładnie w Hitmana trzeba się wczuć bo bez tego to kolejna zwykła gra ale jak się wczujesz i będziesz ciągle próbował planować ciągle wszystko na bierząco i przechodzić misje za pierwszym razem na Sillent Assasin to to jest TO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznam sie ze w blood money zagralem na najnizszym poziomie trudnosci (glownie dlatego ze nie gralem nigdy w hitmana i nie wiedzialem jaki styl gry tam jest). Teraz robie na normalu bo AI jest i tak "full" a liczba 3 slotow na save to stanowczo za malo jak sie che wlasnie te wszystkie smaczki rozpracowac (po to gram 2 raz) nie mowie juz nawet o graniu bez sejwow, sory ale to by bylo powtarzanie misji w nieskonczonosc :\

Mi prawdziwa radoche robilo jak mialem status psychokiller (wiem wiem chory jestem) ale robienie rzezni w hitmanie jest takie miodne jakies nie moglem sie opanowac i tluklem wszystko i wszystkich (gownie po to zeby zobaczyc czy bedzie to mialo wplyw na gre) teraz grajac 2 raz probuje robic specjaliste za kazdym razem.

Moze mi napszcie w spojlerze jaka macie taktyke w operze bo...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
mi sie udalo tylko niepostrzezenie zutylizowac spiewaka operowego ale obiektu z balkonu nie moge sciagnac, nigdzie nie jest czysto na strzl (zawsze sie ktos kreci po balkonach albo na dole) a gosc twardo siedzi. Z gory jak strzelam (rusztowanie) to tez mnie namierzaja :/

 

ps.M4 po modyfikacjach pod koniec gry to armagedon w rekach hitmana :-)

aha i oczywiscie granie na expercie to juz imho kilka tygodni grania

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to ukończyłem jako SA na poziomie trudności PRO w ten sposób:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wchodzisz do środka bierzesz broń od policjanta po lewej stronie, czekasz na dwóch robotników, zaczynają rozmawiać, po chwili jeden z nich wchodzi do toalety. Wchodzisz za nim, podajesz środki uspokajające (czy jak to się tam zwie, w każdym razie Syringe Sedative) bierzesz jego ciuszki później schodzisz schodami na dół idziesz na prawo, do samego końca, po drodze spotkasz malarza (białe ciuchy), schodzisz schodami, drzwi naprzeciwko, wchodzisz, od razu jak wejdziesz skręcasz w prawo później wchodzisz w drzwi na prawo. Następnie drzwi na prawej ścianie, później powinieneś wyjść z piwnic do jasnego holu, będzie tam siedział jeden ochroniarz, nie zwracaj na niego uwagi. Pójdź w jego stronę i wejdź w pierwsze drzwi po lewej. Następnie schodami cały czas na górę, będzie tam miejsce gdzie możesz umieścić bombę. Zrób to. Zejdź na dół. Będą tam dwie pary drzwi z gwiazdkami. Wybierz te po prawej stronie (pamiętaj że nikt nie może zauważyć agenta kiedy będzie tam wchodził) wejdź tam schowaj się do szafy, poczekaj aż wejdźie tam jeden z aktorów, przećwiczy swoje kroki i wyjdzie, wtedy podmień bronie, zabierz replikę i połóż prawdziwy pistolet. Wyjdź stąd. Wróć do toalety po swoje wdzianko. Pójdź do miejsca gdzie są miejsca dla widzów. Zaczekaj aż aktorzy będą odgrywali swoją scenkę. Po nudnym gadaniu jeden z nich wystrzeli z JUŻ prawdziwego pistoletu. Zabije nasz cel. Poczekaj tam. Za chwilę na dół zbiegnie nasz drugi cel, wywróci się, Odpal bombę i wyjdź na zewnątrz jakby nigdy nic ;) Ukończyłeś misję jako Silent Assasin
Edytowane przez Massimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja wlasnie przeszedlem opere

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
sciagajac spiewaka z rusztowania, a temu co wbiegl na sale zrzucajac na glowe zyrandol. Z rusztowania mozna spokojnie strzelac, trzeba znalezc odpowiednie miejsce i unieszkodliwic jedynego policjanta ktory moze cie z tej pozycji wykryc ;]

 

co do m4 po liftingu, hehe, ulepszylem na maxa i troche postrzelalem jak juz zaliczylem hitmana - zdecydowanie strzelajac do wszystkiego co sie rusza tracimy to co w hitmanie jest najlepsze.

Poza tym, taka ot sieczKa jest nudna.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh zakręcona gierka

nie chce mi się męczyć, a jak wyjdę z gierki to skasują mi się sevy :hmm:

więc :

Jestem w misji chyba 3, w szpitalu( chyba psychiatrycznym) miałęm skopnąć jednego kolesia i odebrać dokumenty od innego który siedział zamknęty w celi.

Powie mi ktoś co dalej :)?

zauważyłem że zamknięty jest ten budynek na początku misji kołu posterunku.

Tylko ze nigdfzie nie mogę znaleźc klucza . . :hm,mm:

Help me :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co dalej?! a co juz zrobiles w tej misji?

uzyj glowy, ob'look'aj mape, przeczytaj wytyczne i zabierz sie do misji. przeciez planowanie dzialan w hitmanie to najlepszy element gry :) pewnie zaraz Ci ktos podsunie "solucje" jak przejsc misje, ale ja tego nie zrobie. nie odbieraj sobie przyjemnosci

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Massimo chyba tego samo nie wykombinowales, dla mnie to rewelacja, nie mialem bladego pojecia ze tak mozna zobic, a to znaczy ze gra jest wielka, przebieralem sie za tego wojskowego i odgrywalem scene z nim na scenie, ale jak strzelalem ze slepakow (czy probowalem wyciagnac prawdziwa bron) to znika moja przykrywka. Nie wiedzialem tez ze jak sie schowam do szafy to ci aktorzy beda sie inaczej zachowywac w garderobie 8O

 

dszywala wbrew pozorom i duzego skomplikowania mapy ta misja jest banalna i mozna ja przejsc bej jednego strzalu zabijajac tylko 3-4 osoby (oprocz clow)

oto opis dla ciebie :-) :

 

OPIS MISJI W KLINICE

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
idz w gore sciezki az napotkasz 2 kontenery na smieci i jednego "chorego" ktory sie wierci w miejscu, jak patrole beda daleko zaciagnij linke na szyji petenta i sie przebierz a cialo schowaj do kontenera. Pozniej idz daej w gore sciezki i zgadnij przepustke ktora lezy na stoliku kamiennym obok faceta palacego fajke. Pozniej jako pacjent wchodzisz do kliniki policjant cie bedzie chcial przeszukac, niech to zrobi bron ci nie bedzie potrzebna, chyba ze nie chcesz rozstawac sie ze swoim przyjacielem, wtedy mozesz wejsc na dach po rynnnie. Jestes w srodku. Szukasz teraz psychiatry (facet z brodka i identyfiatorem) podazasz za nim az dojdzie do swojego gabintu, wtedy go eliminujesz i przebierasz w jego ubrania, zaberasz identyfikator i chodzac po klinice bedziesz sie natykal na swoje "cele", beda ci oni mowic ze ida do twojego gabinetu na seans, ty idziesz za nimi a w gabinecie linka i.... Jak wykonczysz wszystkich (3?) pozniej przechodzisz do drugiego skrzydla, musisz zmienic uniform na sanitariusza, hmm... interwencyjnego (z paralizatorkiem :-) ) i przejdziesz do oddzialu zamknietego. Bierzesz z gabinetu klucz, karte i zchodzisz na dol tam gdzie sa cele. Namierzasz pana z rudymi wlosami w celi usypiasz go po czym wychodzisz i idziesz na start palnszy. Ten budynek do ktorego sie nie moles dostac to kostnica, do niej przeniesli agenta ktorego uspiles, wchodzi tam sanitariusz a ty zaraz za nim (aha wczesniej musisz (?) sciagnac policjanta z patrolu bo wtedy bez problemu wejdziesz do kostnicy (uniform)) likwidujesz sanitariusza, wstrzykujesz serum agentowi i finisz :-)
Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co dalej?! a co juz zrobiles w tej misji?

uzyj glowy, ob'look'aj mape, przeczytaj wytyczne i zabierz sie do misji. przeciez planowanie dzialan w hitmanie to najlepszy element gry :) pewnie zaraz Ci ktos podsunie "solucje" jak przejsc misje, ale ja tego nie zrobie. nie odbieraj sobie przyjemnosci

:mur: :mur: :mur: :mur:

 

CarsonPoland masz 100% racji, przeszedłem

gra jest rewelacyjna tylko mój angielski słaby :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogl by mi ktos podac jakas fajna strone fanowska o hitmanie? Pogoglowalem ale niczego nie znalazlem. Szukam np. opisow rangi zabojcy. Mialem juz ghosta i stalkera ale nie wiem czy jest cos wyzje jeszcze, poza tym przydaly by sie ogolne wskazowki odnosnie technik eliminacji. Musze przyznac ze mi sie gra spodobala. Teraz jestem znowu w misji w gorskiej rezydencji i bede probowal rozgryzc ta misje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogl by mi ktos podac jakas fajna strone fanowska o hitmanie? Pogoglowalem ale niczego nie znalazlem. Szukam np. opisow rangi zabojcy. Mialem juz ghosta i stalkera ale nie wiem czy jest cos wyzje jeszcze, poza tym przydaly by sie ogolne wskazowki odnosnie technik eliminacji. Musze przyznac ze mi sie gra spodobala. Teraz jestem znowu w misji w gorskiej rezydencji i bede probowal rozgryzc ta misje :-)

widać, że nie miałeś wcześniej styczności z hitmanem ;) co do rang na poprzednich stronach już napisałem, najlepszą i najwyższą jest SILENT ASSASIN, i jeszcze professional jest wyżej niż ghost, stalker ;]

 

btw. jak przejdziesz blood money to polecam zapoznanie się z całą serią :)

 

aktualnie hitmana 1 i 2 znajdziesz bardzo tanio na półkach sklepowych (9.90 - 14.90) a 3 (39.90-49.90)

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie hitmana 1 i 2 znajdziesz bardzo tanio na półkach sklepowych (9.90 - 14.90) a 3 (39.90-49.90)

polecam 2 i 3 jedynka mi się nie podobała moze była zby hardcore'owa - zadnych save'ów :P taka sobie grafika nie bardzo jarzyłem mechanike gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukonczyłem nowego Hitmanka i musze napisać że gra rewelka, dawno juz mnie żadna gra tak nie wciagneła, klimat Rulezz, muza Rulezz, grafika może nie to co far cry lub fear ale wystarczająca dla mego oka :) Najlepsze misje wg mnie to opera, ta z niebem i piekłem, ta w białym domu, no i zakończenie bardzo fajnie przemyslane, ogólnie to 9/10, a minusy to za krótka jak dla mnie przydało by się jeszcze z 10 misji :-P , no i szkoda że np innych broni nie idzie ''Stuningować'' :-P .

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym upgrejdowaniem to rzeczywiscie szambo. W misji na parowcu jest w jednej z kajut zaawansowany karabin + walizeczka :-) (nie pamietam nazwy)ktory wyglada co najmniej kozacko, kozacko tez strzela. Az strach pomyslec jaka smiercionosna bronia by byl po upgrejdzie. Nie omieszkalem go zabrac z pokladu ale niestety zero upgrejdu a 2 magazynki po 20 kul to h*** nie strzelanie.

 

Swoja droga Zastanawiam sie w ilu misjach mozna zdobyc dodatkowy sprzet do kolekcji, kryjowka posiada wiele pustych slotow.

Wiem ze przeoczylem i nie wziolem karabinu snajperskiego z misji z karnawalem na ulicach bo nie mial walizki :-)

 

I jeszcze jedna uwaga, drazni mnie to ze pistolet z tlumikiem stzela prawie tak glosno jak ten bez :/ i tak jak sptzele to sie ludzie zbiegaja z pokoi obok, powinno byc tak jak w splinter cell, tym bardziej ze hitman nie jest biedny i ma dostep do zaawansowanej broni, a tu taki kotlet, tlumik ktory nie tlumi :/

 

I pytanie do graczy: Jak zdobyliscie karte na 8 pietro w misji w las vegas? Ja strzelilem w okno na 8 pietrze i zbiegl ochroniarz z karta do pokoju 803 (tego co trzeba) ale policjant mnie chcial zrewidowac przy wyjsciu z windy bo potrzebna jest karta, co prawda szybko wybieglem i zgubilem ogon ale moze da sie inaczej i mozna normalnie wjechac na to pietro? Kelnerzy maja tylko karty na 7 pietro. I jak sie zabraliscie za spotkanie z szejkiem w barze? Ja ubilem i przebralem sie za goscia ktory przyjechal do hotelu z walizka z DNA i poszedlem na spotkanie zamast niego :-)

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurek pewnie ladowales do broni co popadnie :D tlumik jest dobry, zwroc uwage ze niektore upgrade'y usuwaja poprzednie. dodatkowo sa kule penetrujace drewno, metal i jeszcze jakies tam (nie pamietam bo uzywam zwyklych) i one powoduja zwiekszenie halasu. popatrz co nakupowales bo swojego ballera ;)

--------

chyba jednak cos pokielbasilem :mur: nie powoduja wiekszego halasu tylko wiekszy odrzut. co za idiota ze mnie :mur: nie wiem, moze ktos cie widzi podczas oddawania strzalu

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krotka pilka: tlumik + "ciche" naboje, ja nawet nie kupuje takich penetrujacych drewno bo one sie przydaje tylko jak sie gra metoda silowa, ja nigdy nie porzebowalem takiego stuffu. I teraz sytuacja jest taka ze strzelam w pokoju hotelowym i za kilkanascie sekund wpada policjant do tego pokoju <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krotka pilka: tlumik + "ciche" naboje, ja nawet nie kupuje takich penetrujacych drewno bo one sie przydaje tylko jak sie gra metoda silowa, ja nigdy nie porzebowalem takiego stuffu. I teraz sytuacja jest taka ze strzelam w pokoju hotelowym i za kilkanascie sekund wpada policjant do tego pokoju <_<

Dziwne troche, u wszystkich jest OK ;)

 

btw. przechodź gre bez broni palnej, najlepsze rozwiązanie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna uwaga, drazni mnie to ze pistolet z tlumikiem stzela prawie tak glosno jak ten bez :/

W sumie to nawet hałas upadającego po strzale ciała mógłby zwrócić uwagę więc wydaje sie, że wszystko gra :P

 

btw. przechodź gre bez broni palnej, najlepsze rozwiązanie ;]

co kto lubi :P ja tam sie nie sile na dokładnie takie rozwiązanie jak sobie wymyslili twórcy a pistol z tlumikiem jest ok "one shot one kill"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...