Skocz do zawartości
pentliczek

Hitman: Blood Money

Rekomendowane odpowiedzi

Nie należy skreślać, ale od takiej firmy spodziewałbym się profesjonalnego podejścia do tematu...to nie jest byle jaki tytuł żeby tak go kiepścić...drugi FC...:|

Aż tak źle nie jest, nie przesadzajmy. Pomimo błedów w spolszczeniu nie żałuje tych 79 złotych B-) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Nie należy skreślać, ale od takiej firmy spodziewałbym się profesjonalnego podejścia do tematu...to nie jest byle jaki tytuł żeby tak go kiepścić...drugi FC...:|

 

kurcze kusił mnie ten Hitman za 79 zł ale widzę że trzeba się będzie za ENG wersją gdzieś rozejrzeć...:|

Wlasnie...

Wersja angielska w Empiku za 79/89.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od nabijania postów to masz slynny temat na oślej -_-

N/C

 

I kolejne - "penetrauje"

 

A z tym skreślaniem to mam niestety inne zdanie. Cenega zawiodła mnie juz nie raz. Najbardziej wnerwiło mnie to, że w Hitmanie Kontrakty wydanym w serii Superseller nie było dźwięku i trzeba było ściągać 200MB patch... Teraz jeszcze ta polonizacja... Nie mówiąc juz o tym ich udawanym "klubie gracza"...

Prosze bez urazy, ale ja Cenege już "skreśliłem". (A to, że cos im sie tam kiedys udało, no to juz trudno...)

 

"Pomogą nam kupić trochę czasu" tjaaa

Edytowane przez mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie należy skreślać firmy........... Ech... Jakby Ci tu powiedzieć... Ta firma sama się skreśliła. I to na swoich największych tytułach. Wszyscy chyba pamiętają pierwszą wersję spolszczenia FarCry... Teraz hitman. Pewnie jeszcze kilka gier po drodze... Panowie nie znają chyba odmiany przez przypadki...

Jak tu nie skreślać tej firmy?

"Skreśl firma" heheheh....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

N/C

 

I kolejne - "penetrauje"

 

A z tym skreślaniem to mam niestety inne zdanie. Cenega zawiodła mnie juz nie raz. Najbardziej wnerwiło mnie to, że w Hitmanie Kontrakty wydanym w serii Superseller nie było dźwięku i trzeba było ściągać 200MB patch... Teraz jeszcze ta polonizacja... Nie mówiąc juz o tym ich udawanym "klubie gracza"...

Prosze bez urazy, ale ja Cenege już "skreśliłem". (A to, że cos im sie tam kiedys udało, no to juz trudno...)

 

"Pomogą nam kupić trochę czasu" tjaaa

 

Nie należy skreślać firmy........... Ech... Jakby Ci tu powiedzieć... Ta firma sama się skreśliła. I to na swoich największych tytułach. Wszyscy chyba pamiętają pierwszą wersję spolszczenia FarCry... Teraz hitman. Pewnie jeszcze kilka gier po drodze... Panowie nie znają chyba odmiany przez przypadki...

Jak tu nie skreślać tej firmy?

"Skreśl firma" heheheh....

Zgadzam sie z wami. Gracz w Cenedze to porazka i raczej kpina a nie cos sensownego. Z tego calego bajzlu tylko im www z kontami zostalo bo i tak nic nie mozna zassac, ale najlepszy jest ich download. Ani flashgetem ani opera ani mozilla nie moge zassac nic wiekszego bo rozlacza mnie , dostaje radosne info ze operacja zakonczyla sie powodzeniem...a plik ktory ma 680 staje na 200... Tylko z ich strona mam takiego wala. Ostatnio zassalem z 5GB paczy od CDProjektu i szlo bez problemu.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Cenega po prostu kombinuje tak jak większość w polsce. Zrobić coś po małych kosztach by więcej zarobić. Odbija się to oczywiście na jakości ale pieniądze oszczędzone na robieniu spolszczenia zostają na inne "cele". Ja jednak za taką jakość nie będe płacił bo według mnie nie płace za spolszczenie a po prostu za kombinowanie. Znam amatorów co się za darmo lepiej przykładają do roboty ( chodzi o napisy do gier).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie doszedłeś? Bo może nie wszędzie tak jest...

Zreszta to może być też kwestia rozdzielczości (ja gram na 1280x1024).

Właśnie skończyłem ostatnią misję :wink: . Gram na 1024x768.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni bład, jaki zauważyłem:

"Śledczy sugerują, że to rodzaj strzykawka. Broń ta była przyczyną większości śmierci, możliwe, że chodzi o trucizna" znowu...

 

Ogólnie całą polonizację oceniam na 5/10. I to jest moje zdanie. Jak ktoś uważa inaczej to nie ma sprawy :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

A ja mam kilka pytań. Grając na PRO niem a saveów możemy tylko załadować swój Profil i wybrać misję? I na PRO na mapce widać tylko cele żadnych innych ludzi nie ma zaznaczonych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

A teraz pytanie. Przelazłem misję Vintage Year ( pierwsza prawdziwa misja). Zabiłem tylko cele misji, Starego garotą a młodego otrułem. Nie dotknełem żadnego strażnika, nie dałem złapać się na kamerę, notority 0/100 ubranie znalazłem koło śpiącego strażnika. No i nie ubrałem swojego bo gdy prubowałem przejść do Exit w garniaku to odrazu strażnicy się kapneli. Więc co tam trzeba zrobić żeby mieć silent assasin? Jak przejść do exit w garniaku. Bo ja dostałem Professional dodam, że gram na PRO.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Myślę, że to dlatego, że nie spowodowałeś wypadków. Ja w tej misji obu załatwiłem wypadkami.

A wiem nawet jak to zrobić B-) A uciekłeś w garniturze czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to dlatego, że nie spowodowałeś wypadków. Ja w tej misji obu załatwiłem wypadkami.

dokładnie, na poziomie Pro trzeba tak zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Nie, ale jak nie ukończysz w garniaku to Ci potrącają 5.000$ z zapłaty.

Hmm dziwne nie zabiłem ich wypadkami stary garota młody strzykawa ale teraz ubrałem garniak i uciekłem no i Silent Assasin dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

To pewnie coś teraz zrobiłeś inaczej. Oprócz ubrania garniaka. Zreszta czy to ważne? :D

Ta bo niechce się następnej misji męczyć, nie ubrać garniaka i dostać Professional :razz:

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale jak nie ukończysz w garniaku to Ci potrącają 5.000$ z zapłaty.

Niezupełnie, bo to zależy od poziomu trudności i na PRO garniak jest konieczny!!!

Ja ukończyłem całą grę na PRO Silent Assassin i dwie uwagi:

-nie oddałem ani jednego strzału (w misjach z rangami:)

-warto grać na PRO, bo są różnice-np. czasem nie wpuszczą w przebraniu, które na easy (?) przejdzie albo bomba nie zabije przez ścianę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, dobrze wiedzieć. Teraz się będę bardziej starał, heh. W sumie na razie nie jest tak trudno. Aktualnie trzecia misja (z tych prawdziwych) B).

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Niezupełnie, bo to zależy od poziomu trudności i na PRO garniak jest konieczny!!!

Ja ukończyłem całą grę na PRO Silent Assassin i dwie uwagi:

-nie oddałem ani jednego strzału (w misjach z rangami:)

-warto grać na PRO, bo są różnice-np. czasem nie wpuszczą w przebraniu, które na easy (?) przejdzie albo bomba nie zabije przez ścianę:)

Nie wiem może jestem psychopatą ale też niemoge jakoś "załatwić sprawy" w tak prosty sposób jak strzał pistoletem z tłumikiem w łeb. Jak już to albo z dużej odległości snajpą z tłumikiem w łeb. Ale wole się skradać do celu i zagarotować albo zrobić to tak, że wygląda na wypadek ale wtedy patrzeć. Fajne są też motwywy z młotkiem i nożem jak się skradasz od tył 47 wykonuje wtedy specjalny ruch jak np podcinanie gardła. Pamiętam w Contracts była taka jedna misja w któej się kolesia dusiło poduszką to też było świetne.

 

A teraz magiczna sztuczka http://www.zippyvideos.com/993527334593185...mb-0/*ludwiczek

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...