Skocz do zawartości
pentliczek

Hitman: Blood Money

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taką prośbe czy mogłbym mi ktos podac poradnik z gry-online do hitmana:blood money.Ponieważ mam problmem z misja w opezrze a chce ja przejsc jak najlepiej :lol:

jeżeli ktos by mi móglb podac podaje meila deek15@wp.pl

Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Ponieważ mam problmem z misja w opezrze a chce ja przejsc jak najlepiej :lol:

jeżeli ktos by mi móglb podac podaje meila deek15@wp.pl

Z gory dzieki

Zajrzyj na pierwszą stronę tego tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ech, i to jest takie ciekawe? Myślałem, że to będzie coś fajnego, a tu taki standard :D.

 

@deek Fajne podejście...

Może tego nie było widać ale bomba była noszona przez strażnika :wink: Położyłem ją na jego drodze chodzenia a on ją podniósł i gdzieś z nią szedł. Ciekawe czy da się tak w innych misjach zrobić by strażnik doniósł bombe do celu i boom :)

 

Witam

Mam taką prośbe czy mogłbym mi ktos podac poradnik z gry-online do hitmana:blood money.Ponieważ mam problmem z misja w opezrze a chce ja przejsc jak najlepiej icon_lol.gif

jeżeli ktos by mi móglb podac podaje meila deek15@wp.pl

Z gory dzieki

 

Musze cię pouczyć jako fan serii. W tą gre siętak nie gra! Nie przechodzi się jej na solucjach to tylko psuje jej klimat! Lepiej sam pomyśl! Podpowiem, że w większości misji robi się to tak

 

1. Znaleźć Przebranie

2. Obserwować cel i dostać się w jego pobliże

3 jak będzie sam to go skracasz

4. Lub też zastawiasz pułapke by wyglądało to na wypadek.

 

Na poziomie niższym niż PRO z sejwami przechodzenie misji nie powinno ci sprawić problemów.

 

A no i szanuj 47 bo ponoć kilku ludzi którzy grali na solucjach zgineło w dziwnych okolicznościach np wypadły przez okno lub spadł na nie żyrandol ;-)

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no i szanuj 47 bo ponoć kilku ludzi którzy grali na solucjach zgineło w dziwnych okolicznościach np wypadły przez okno lub spadł na nie żyrandol

Hehe, dobre.

--------------------------

A ja właśnie sobie kupiłem na allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=125407982

Tylko jeszcze forsę przelać (krwawa, bo pożyczona, hihi) i będę raczył się angielską wersją (cha cha cha, nie tym [ciach!]em od cenegi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze cię pouczyć jako fan serii. W tą gre siętak nie gra! Nie przechodzi się jej na solucjach to tylko psuje jej klimat! Lepiej sam pomyśl! Podpowiem, że w większości misji robi się to tak

 

1. Znaleźć Przebranie

2. Obserwować cel i dostać się w jego pobliże

3 jak będzie sam to go skracasz

4. Lub też zastawiasz pułapke by wyglądało to na wypadek.

 

Na poziomie niższym niż PRO z sejwami przechodzenie misji nie powinno ci sprawić problemów.

 

A no i szanuj 47 bo ponoć kilku ludzi którzy grali na solucjach zgineło w dziwnych okolicznościach np wypadły przez okno lub spadł na nie żyrandol ;-)

 

W pełni się z tobą zgadzam, jako "kolega" po fachu.

 

Co do tych tajemniczych śmierci, to sporo nieprzytomnych (zaledwie) znaleziono w kontenerach... Mówi się, że użyli oni kodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany boskie okazało się, że koleś z allegro ma jednak polską wersję.

Zaoferował zwrot pieniędzy, ale nie chce mi się już czekać dłużej i biorę to, co jest.

 

Jednakże podjąłem niezwłocznie kroki mające na celu poprawienie błędów Cenegi i wysłałem do nich e-maile o polonizaji, błędy, itp. Wyraziłem swój żal z powodu tak niskiego poziomu, itd.

 

Proponuję, aby wszyscy niezadowoleni posiadacze polskich wersji napisali do firmy cenega co sądzą o polonizacji, może to coś wreszcie zmieni i będzie można pograć w profesjonalną polską wersję językową.

 

Nie chcę tu nikogo namawiać na siłę, ale do FC na przykład wydali patch poprawiający błędy, więc i tu być moze dalibyśmy radę razem coś zdzialać.

 

Fani Hitmana łączcie się (heheheh)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha ciekawe czy ktoś zauważył, że w misji, gdzie jest impreza świąteczna leci muza z Deus Ex'a ? hehehe wczoraj mi się skojarzyło jak se oglądałem mapę obszaru :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem w wątku (może źle szukałem) - ma ktoś problemy z cieniami na kartach nVidii? Oczywiście mowa o polskiej wersji czyli z patchem 1.2. Problem wygląda tak, że cienie dynamiczne nakładają się na postać Hitmana niezależnie jak daleko on od tych cieni jest. Screen:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Karta to 7950 GT oraz najnowsze oficjalne sterowniki

Edytowane przez focus_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anizo i Anitropowe na conajmniej 2x. BYŁO :mur:

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2291179

tyle, że ja nie mogę włączyć AA - bo ja chce w tym testować karty graficzne a przecież to ma sens tylko wtedy gdy będę mógł włączać i wyłączać AA i Anizo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już Twój problem, przykro mi. Ja rozwiązanie podałem. O innym nie słyszałem.

 

Zresztą włączać i wyłączać możesz :D. Tyle tylko, ze z wyłączonym będzie brzydko...

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już Twój problem, przykro mi. Ja rozwiązanie podałem. O innym nie słyszałem.

a skoro wersja angielska jest dostępna w Polsce to czy ona nie ma z tym problemów? Sorry, że pytam, ale chciałbym po prostu dziś skończyć test karty graficznej i ta gierka mnie blokuje i... rozumiesz nie mam czasu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak: przełączyłem w sterownikach globalnie ustawienie "Quality" na "high Quality" i problem znikł. Chciałem sprawdzić różnicę wydajności, ale po wróceniu do ustawienia "Quality" cienie również są dobrze.

 

Oczywiście miałem wyłączone AA i Anizo w sterownikach oraz grze!

 

Moglibyście to sprawdzić czy u Was też to pomaga? Jest to dla mnie bardzo wazne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 6600GT też.

Może to seria "7" jest winna...

coś w tym może być - znajomy na GF 6600 problemów również nie ma - i jak sprawdzałem gierke na GF 6800 to również tego nie zaobserwowałem. Jak wczoraj ją badałem ponownie to byłem bardzo zaskoczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... mnie to tito czy ktoś ma nVidie czy Radeona... problemów nie mam to pisze... widze, że nam się fanatyk (kolejny zresztą) nvidii znalazł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pfff, a mnie to rybka. Nie wiem o co biega. Czy ktoś tu się przyczepia? Działa? To dobrze. Nie działa, ale jest rozwiązanie? Tez dobrze. Czy trzeba ciągnąć tę dyskusje w nieskończoność?

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej osoba ktora leczy swoje kompleksy cytujac sygnaturki ludzi, ktorzy maja gorsze sprzety od niej samej.

// no prosze pan Ludwiczek usunal swojego posta i wyszlo na to ze gadam sam ze soba.

Dobrze by bylo te posty wywalic ;].

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej osoba ktora leczy swoje kompleksy cytujac sygnaturki ludzi, ktorzy maja gorsze sprzety od niej samej.

// no prosze pan Ludwiczek usunal swojego posta i wyszlo na to ze gadam sam ze soba.

Dobrze by bylo te posty wywalic ;].

No miłego gadania ze sobą :wink: Twoje stwierdzenie troszeczke się mija z prawdą ale nie róbmy OT ok?

 

Udało się może komuś wynieść KAZO TRG z misji Murder of crows na poziomie Silent Assasin ? Jak i SG552/.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...