Skocz do zawartości
pentliczek

Hitman: Blood Money

Rekomendowane odpowiedzi

Gość HDR_o
http://www.gry-online.pl/s055.asp?ID=66081 Pewnie juz to kazdy z Was zna,ale jesli gra tak bedzie wygladac to bedzie cos :D Jutro zobaczymy co z tego bedzie :) Tripsta to tak wyglada? :o bym powiedzial :) Ja jeszcze nie widzialem gry z taka grafika.Jak narazie najladniejsza jaka widzialem :) Nie wiem jaka jest gra,ale ten kto napisal w innym temacie,ze grafa jest kiepska to sie nie zna.Wiadomo,ze screeny sa czesto mylne, ale nie sadze by kazdy z tych screenow byl artem.Powiem wiecej (pewnie mnie za to zbluzgacie) - graficznie bardziej mi sie podoba niz BiA3 !!! ooo - tak Wam powiem Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jak zwykle "hydro" podjarany na maksa!

Znowu będzie pisał, że jest najlepsza z najlepszych... zresztą już śmie twierdzić, że jest lepsza graficznie od BiA3... boszzzzzz... :-D

 

Hydro zluzuj, bo żeby coś wiedzieć trzeba tego zasmakować, a nie tylko zobaczyć sreena i trailera.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam z niecierpliwością na demko

nie powiedziałbym, że grafika jest taka cudowna albo najlepsza

jest na poziomie, grafika w Hitmanie zawsze była w miare dobra, mogliby tylko poprawić tą fizyke... :?

jak to jest tripsta ? znowu można serią z Ballersów odrzucić ofiare na 10 metrów ? na trailerach z BM niestety widać, że pod tym względem niewiele się zmnieniło :(

taka wspaniała gra, mogliby to w końcu dopracować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche screenow :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

nie zdarzylo mi sie aby ktos odlecial na 10 m po serii z pistoletu itp , dwoch ballersow jeszcze nie mam , wogole tyle sie zmienilo ze az niechce mi sie pisac :P , 47 potrafi teraz niezle przylozyc czy zabrac bron przeciwnikowi golymi rekoma , dodali nowe ruchy np mozna kogos udusic garota bedac nad nim , mapy sa bardziej rozbudowane w niektorych lokacjach sa pojemniki gdzie mozna wrzucac ciala , mozna sie chowac w szafach , jest lepsza interakcja z otoczeniem , misje sa o wiele ciekawsze niz w contracts , teraz mozna sie poczuc zabojca , zarabiamy pieniedze ktore mozemy wydac na bron , ekwipunek , upgrady , jest tego nawet sporo , jesli grasz jako rambo to bedziesz musial przekupywac policje , im wiekszy bajzel robisz tym gorzej dla ciebie i mniej kasy zarabiasz , teraz jak ciagniemy zwloki po podlodze zostawiamy slady krwi , dodali tez troche ulatwien mozna kogos znokautowac a potem dac mu dawke trucizny jak lezy itp , lol devil dlaczego mialbym zjechac ta gre , hitman to jedna z moich ulubionych serii i jak na razie najnowsza jej odslona przypadla mi do gustu

 

w pierwszej misji , zdobyc range silent assassin jest dosyc prosto , w drugiej to juz nie jest zabawa szczegolnie jak grasz na tym poziomie trudnosci co ja :) gdzie nie ma save'ow , lol

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem po 10 minutowym "seansie" z grą i muszę powiedzieć, że wygląda zachęcająco!

Narazie zdąrzyłem zatłuc dwóch klientów, jednego udusiłem, drugiemu wyrwałem broń z rąk niechcąco LOL :) i go zastrzeliłem :)

Wstawie kilka screenów z początku gry i wracam do gry, jak pogram dłużej to zdam obszerniejszą relację B)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

screeny robione w 1024x768 (zmniejszone do 800x600) ze wszystkim na full, AF x2 AA x0 VSYNC-OFF

 

gra wygląda nieźle, nie jest to nextgen, ale poziom trzyma B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafa zła nie jest, grywalność - według mnie ok, ale grając trybem Silent & Myśl, w trybie Sieczka & Byledoprzodu :) AI przeciwników spada do zera :D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

grafa nie wyglada na zaawansowana, pytanie jak z grywalnoscia.

Jesli oceniasz ja na podstawie tych screenow to chyba cos jest nie tak.Ja tam nie widzialem takiej grafiki w grach. Wymien 1 ladniejsza na pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no patrzac na te screny to TR legend, FEAR, Condemand Criminal, splinter cell, nawet kałowaty Ghost Recon3, ale ja nie twierdze ze to zle, bo moze przynajmniej bede mial ~30fps i wyzej na max detalach :-)

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Jesli oceniasz ja na podstawie tych screenow to chyba cos jest nie tak.Ja tam nie widzialem takiej grafiki w grach. Wymien 1 ladniejsza na pc

Oblivion?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HA pytanie czy sa rozdzielczosci panoramiczne ?

tak, w pliku INI trzeba zamieszać, ale u mnie wstało tylko na 1280x800, na innych panoramach błąd, powyżej nie próbowałem :)

 

co do grafiki powtarzam - jest ok, ale nie jest to przełom, gdzieś pomiędzy TR w trybie nextgen i nie nextgen :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

tak raczej oblivion nie wyglada?? Chodzi mi dokladnie o ten konkretny screen z mojego odnosnika.

Edit - albo tak Ani postacie w Oblivionie tak nie wygladaja (widzialem mimike twarzy rycerzy z Obliviona) i widze,ze tu wygladaja ladniej) ani te drzewka

Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak raczej oblivion nie wyglada?? Chodzi mi dokladnie o ten konkretny screen z mojego odnosnika.

Edit - albo tak

 

Hydro, przecież te skreny wygladają conajmniej średnio, sory ale grafa w nowym hitmanie jest taka sobie. niech wypowiedzą się posiadacze x pudła 360 ? jak tam wyglada sprawa grafiki? czy xbox 360 dostał taki sam port jak ps2 xbox i pc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Ten zywoplot to moze tak,ale np obiekty i postacie sa bardziej szczegolowe niz w Oblivionie.Jednak pewnie jest tak jak Kucyk mowi,ze nie jest to next gen ale wyglada interesujaco - czytaj - screeny sa zupelnie inne niz grafika w grze

Edit - w koncu zainstalowalem ta gre i tak o:

1) Jak sie wlacza always run (jesli sie nie da to mega lol, gdyz w tej grze postac sie nie meczy i jesli ktos tak jak ja gra na strzalkach a nie na wsadzie to bywa to naprawde uciazliwe,a na wsada zmieniac nie mam zamiaru)

2) Jak puszczac cialo nie naciskajac lpm sluzacego za uzycie czegos z inventory

3) Jak sie przebierac

4) Nie mozna skakac - kiszka,chociaz chyba nie dalo sie tez w poprzednich czesciach wiec powiedzmy przyzwyczaje sie do tego

5) Tak jak myslalem, graficzka jest bardzo ladna, ale znaczaco odbiega od tej z tych screenow co podalem wiec sie nie dziwie, ze tak pisaliscie (co nie zmienia faktu, ze jest ladna)

Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

tak raczej oblivion nie wyglada?? Chodzi mi dokladnie o ten konkretny screen z mojego odnosnika.

Edit - albo tak Ani postacie w Oblivionie tak nie wygladaja (widzialem mimike twarzy rycerzy z Obliviona) i widze,ze tu wygladaja ladniej) ani te drzewka

Sorki hydro, ale tak i tak to wyglada GTA:SA.

Do Obliviona nie ma nawet co porownywac. Szczegolowosc postaci? Trzeba by porownac siatke polygonalna i popatrzec na te mapki bumpow i inne zeby moc obiektywnie ocenic. Ale jesli sie upierasz: Codemned. Tam postaci sa mniej szczegolowe?

 

khm khm.

 

Edit - w koncu zainstalowalem ta gre i tak o:

Grales w poprzednie czesci w ogole?

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Opinie i pytania masz wyzej a z hitmana to przeszedlem dwojke.Jedynka mi skakala jak glupia na 200mmxie,dwojka byla najlepsza czescia wiec przeszedlem,a trojka to byla taka porazka,ze driver3 przy niej to godny rywal :P Co do pytan to mam jeszcze 2 - dlaczego w tej grze znikaja savy? Zapisalem stan gry, wszedlem na nowo w gre i juz nie bylo nic z tego co zapisalem.Z tym sie wiaze tez drugie pytanie - czy tu sa quick savy?

Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

co ty hydro taki lewy jesteś z tym odkładaniem ciał?

przecież nawet komp Ci podpowiada, używasz E, Q, spacja aby obsługiwać denatów itp

U mnie E to ENTER i cos nie dziala

Edit - ok - u mnie to byl num1

Edit 2 - Kurek - juz napisalem sprostowanie tego co widzialem bo wreszcie zobacyzlem gre osobiscie i jest zupelnie inaczej niz na tych screenach

Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli oceniasz ja na podstawie tych screenow to chyba cos jest nie tak.Ja tam nie widzialem takiej grafiki w grach. Wymien 1 ladniejsza na pc

hehe hydro za bardzo sie podniecasz grafika, naprawde, ona jest dobra ale jest masa gier ktore juz nie sa nowosciami a prezentuja CO NAJMNIEJ taka sama grafe. Ale ja nie mowie ze grafika w Hitmanie jest zla. Jest ok, ale bez rewelacji, a juz napewno nie jest tak jak ty napisals ze nie widziales jeszcze takiej grafiki w grach (lol)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hitman contracts nie byl zly , porownywanie go do drivera 3 jest nie na miejscu , zreszta po tym co tu przeczytalem to juz mnie nic nie zdziwi :lol2:

ciala sie podnosi e a pozostawia g przynajmniej tak u mnie jest , trzecia misja dopiero a juz tak trudno , lol ale zdobylem sa i biore sie za 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Im dalej tym lepiej,jak zwykle,tylko martwia mnie te savy najbardziej - dlaczego po dojsciu do drugiej misji mialem puste miejsca na savy podczas gdy wyraznie zapisalem stan gry.Tak samo bylo jak wtedy zapisalem i wyszedlem z gry,wszedlem i juz nie bylo savow.Czyzby blad gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Moze blad non-cd-fixa? ;)

 

A tak w ogole to gdzies czytalem, ze premiera gry dopiero 30 maja... WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

sialala niektorzy preorder zrobili ^_^

I dostali gre przed premiera? Hmmmm... Musze zrobic preordera God of War 2 :lol:

Nadal obstawiam, ze to albo blad cracka, albo jakas niedorobka bety z tymi save'ami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Moze blad non-cd-fixa? ;)

 

A tak w ogole to gdzies czytalem, ze premiera gry dopiero 30 maja... WTF?

Nie uzywam czegos takiego :D ALe niestety,musze zakonczyc swoja przygode z ta gra.Po 1 dlatego,ze savy znikaja,po 2,ze nie ma quick savow a po trzecie juz myslalem,ze gra bedzie good i ze bedzie tak jak w 1 misji czyli napisane gdzie mam isc i co w danym momencie zrobic,a sie okazalo, ze ta gra to typowy labirynt.Juz na poczatq drugiego levelu moge wejsc do 20 posiadlosci albo isc dalej do samolotu na przystani, pojechac winda na gore i tam kolejne 20 pomieszczen.Nie dla mnie taka gra :( Ja lubie, jak jest wiadomo co gdzie jak i kiedy,ew jak jest kilka drog do rozwiazania zagadki tak jak ma byc podobno w stalkerze, ale nie jedna droga z dwudziestoma pomieszczeniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...