Skocz do zawartości
pentliczek

Hitman: Blood Money

Rekomendowane odpowiedzi

Nie uzywam czegos takiego :D ALe niestety,musze zakonczyc swoja przygode z ta gra.Po 1 dlatego,ze savy znikaja,po 2,ze nie ma quick savow a po trzecie juz myslalem,ze gra bedzie good i ze bedzie tak jak w 1 misji czyli napisane gdzie mam isc i co w danym momencie zrobic,a sie okazalo, ze ta gra to typowy labirynt.Juz na poczatq drugiego levelu moge wejsc do 20 posiadlosci albo isc dalej do samolotu na przystani, pojechac winda na gore i tam kolejne 20 pomieszczen.Nie dla mnie taka gra :( Ja lubie, jak jest wiadomo co gdzie jak i kiedy,ew jak jest kilka drog do rozwiazania zagadki tak jak ma byc podobno w stalkerze, ale nie jedna droga z dwudziestoma pomieszczeniami

a dla mnie to zaleta, ze gra jest tak rozbudowana. lubie troche pokombinowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Mnie niestety takie cos odrzuca.Nie lubie w grach labiryntow.Lubie jak jest wiadome jaki jest cel zabawy :) Tutaj jest tylko napisane - kill kogos tam i exit.ALe gdzie mam isc,ktora z posrod 100 drog wybrac? Troszq to przesada jak dla mnie.Dlatego tez niespodobal mi sie swietnie zapowiadajacy sie kiedys Thief 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem,ze gra bedzie good i ze bedzie tak jak w 1 misji czyli napisane gdzie mam isc i co w danym momencie zrobic,a sie okazalo, ze ta gra to typowy labirynt.

nie no normalnie mega LOL :lol2:

że Ty jesteś dziwny to każdy na forum wie, ale że aż tak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram (to z wielkoscia mapy), pamietam ze w pierwsza czesc hitmana przestalem grac jak byly ulice zabarykadowane z kazdej strony i w rezulatacie mielismy kawelek ulicy do dyspozycji, podczsa gdy pierwsza misja sie dziala w hinskiej dzielnicy, kaszanka, moze dlatego ze wtedy gralem duzo w operacje flashpoint :-) w kazdym razie rozsmieszyl mnie obszar dzialania łysolka. Moze w tej czesci bedzie realniej.

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez kitu , hydro jak czytam twoje posty to mi sie humor poprawia , przeciez masz mape , klawisz m , im wyzsza trudnosc tym mniej na tej mapie jest , mozesz przeciez kupowac wskazowki/info od agencji , w kazdej misji masz cel a jak tam dojdziesz to twoj problem bo jest wiele roznych drog

na cala misje spokojnie 2 save'y starcza , save'owanie w tego typu grach psuje cala zabawe , ja gram na pro bez save'ow i na razie przeszedlem 3

misje z ranga silent assassin , gdybym gral na prostszej trudnosci pewnie juz pewnie bym ta gre konczyl , a ze gra kasuje save'y jak wychodzisz z

misji to podobno jest zamierzone utrudnienie a nie blad gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Tripsta - chodzi o to,ze jak wylacze gre i wlacze to nie mam zapisow.Musze grac na nowo cala gre wiec dla mnie ta gra juz jest skonczona.Poki nie wypuszcza na to jakiegos patcha to adios.Pamietacie Hitmana 2? Tam bylo naprawde sporo drog, ale bylo dokladnie wiadomo gdzie isc,czemu tu tak nie zrobia (a mapka jest fatalna) Zreszta pewnie wypuszcza, jak wyjdzie cos znacznie lepszego.Ogolnie gra 6/10

Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydro, pacman'a sobie spraw :D normalnie leżę i pękam ze śmiechu. Mam problemy z pisaniem tego posta.

Mam nadzieję, że warto w to zagrać. Zresztą wypowiedź hydro do tego bardzo zachęca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydro, pacman'a sobie spraw :D normalnie leżę i pękam ze śmiechu. Mam problemy z pisaniem tego posta.

Mam nadzieję, że warto w to zagrać. Zresztą wypowiedź hydro do tego bardzo zachęca.

no mnie też jego wypowiedź zachęciła :) co to za zabawa jak cały czas idzie się po sznurku. Może w przyszłości hitman będzie taki, że dana misja będzie się dziać w kilku miastach. Polecimy do złego i mision failed :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Teraz przynajmniej nikt mi nie zarzuci,ze stawiam same dziewiatki i dziesiatki :P Kazdy lubi co innego,ja lubie gry proste,typowo konsolowe, a jesli maja byc rozbudowane to chociaz niech droga bedzie dla mnie oczywista.W Hitmanie 2 bylo to idealnie rozwiazane,naprawde spory obszar do zwiedzania,a wiedzialem gdzie isc,a tu musze korzystac za kazdym razem ze smiesznej mapki i savy znikaja jak sie z gry wyjdzie.Jak mozna taki blad zrobic w grze? Jedyny wiekszy plus jaki zobaczylem w tej grze to grafika kosztem wymagan.Jest ladna a smiga mi w 1600x1200 ze wszystkimi swakami na maxa i chyba mam ze 100 klatek.DLatego ta gra ma u mnie az 6 :) Ale to i tak lepiej niz hitman 3.Jedynka byla za wymagajaca, ale i jakas dziwna,dwojka byla perfekcyjna,trojka - porazka na calego a w tej - dobre checi,ale spiepszyli bledami i labiryntem - ot moje zdanie wiec docencie je.Pozdrawiam i zakanczam temat tej gry

Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz przynajmniej nikt mi nie zarzuci,ze stawiam same dziewiatki i dziesiatki :P Kazdy lubi co innego,ja lubie gry proste,typowo konsolowe, a jesli maja byc rozbudowane to chociaz niech droga bedzie dla mnie oczywista.W Hitmanie 2 bylo to idealnie rozwiazane,naprawde spory obszar do zwiedzania,a wiedzialem gdzie isc,a tu musze korzystac za kazdym razem ze smiesznej mapki i savy znikaja jak sie z gry wyjdzie.Jak mozna taki blad zrobic w grze?

:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Kazdy lubi co innego,ja lubie gry proste,typowo konsolowe

No bo sie ja zaraz obraze.

Napisz, ze lubisz gry dziecinnie proste (jak TR:L) a nie od razu "konsolowe". Konsolowe jest ICO - tam dopiero jest labirynt. Albo taki Shadow of the Collosus - nawet pol slowa przez 90% gry nie uswiadczysz. Ty naprawde skonczyles MGS2? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

No bo sie ja zaraz obraze.

Napisz, ze lubisz gry dziecinnie proste (jak TR:L) a nie od razu "konsolowe". Konsolowe jest ICO - tam dopiero jest labirynt. Albo taki Shadow of the Collosus - nawet pol slowa przez 90% gry nie uswiadczysz. Ty naprawde skonczyles MGS2? :wink:

Skonczylem i nie widzialem tam wiekszego labiruntu,podobnie jak uwazane przez ludzi "labiryntowe" cold fear, ktore tez nie bylo labiryntowe, bo kazda lokacja z inna sie wiazala na swoj sposob.Gdyby takie rozwiazanie bylo w H4 to by to bylo cos.W MGS2 tez kazde pomieszczenie bylo w pewien sposob ze soba powiazane.Powiem to inaczej - poprostu nie lubie tego typu labiryntow, gdzie mamy 500 drog,tylko jest ich kilka i kazda jedna ma zwiazek z druga,czyli poprostu wszedzie musisz byc by przejsc gre,a w najnowszym hitmanie tylko jedna z tych drog jest wlasciwa i to mnie wlasnie wqrzyloi w tej grze, no i oczywiscie savy samoznikajace,dalem grze druga szanse i musialem w pewnym momencie zrobic restert kompa.Zrestartwalem i musialem grac w gre na nowo bo nie mialem zapisanych przeze mnie savow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja hydro poprostu nie OGARNIAM!

 

Typ lubi gry jak on to nawet nazywa TYPOWO konsolowe, ale konsoli nie kupi. Za to kupi 7900. Dlaczego nie kupi? Bo mimo ze lubi gry konsolowe nie lubi padów i we wszystko by grał na myszy i klawie. Do tego grom na 6-7/10 daje 10/10, a grom tak 9/10 daje 6/10. Wszystko na opak. Ja rozumiem ze są gusta, ale hydro to jest poprostu "człowiek negatyw" - wszystko robi na odwrót :D

 

no offence ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem i nie widzialem tam wiekszego labiruntu,podobnie jak uwazane przez ludzi "labiryntowe" cold fear, ktore tez nie bylo labiryntowe, bo kazda lokacja z inna sie wiazala na swoj sposob.Gdyby takie rozwiazanie bylo w H4 to by to bylo cos.W MGS2 tez kazde pomieszczenie bylo w pewien sposob ze soba powiazane.Powiem to inaczej - poprostu nie lubie tego typu labiryntow, gdzie mamy 500 drog,tylko jest ich kilka i kazda jedna ma zwiazek z druga,czyli poprostu wszedzie musisz byc by przejsc gre,a w najnowszym hitmanie tylko jedna z tych drog jest wlasciwa i to mnie wlasnie wqrzyloi w tej grze, no i oczywiscie savy samoznikajace,dalem grze druga szanse i musialem w pewnym momencie zrobic restert kompa.Zrestartwalem i musialem grac w gre na nowo bo nie mialem zapisanych przeze mnie savow

jedna droga jest wlasciwa , czlowieku ty czytasz to co piszesz w pierwszej misji jest jakies 5-6 jak nie lepiej drog aby dojsc do celu , nie mowiac o drugiej misji gdzie jest tak samo wiele drog aby dojsc do celu , plus mozna go zlikwidowac na wiele roznych sposobow to samo w trzeciej misji , sa conajmniej 3 drogi prowadzace do tej kliniki , gdzie ty masz jedna droge do celu ? chyba nie grales w hitmana , w hitmanie 1 nie bylo wogole save'ow dopiero patch je wprowadzil , hitman 3 ktorego ty tak nie lubisz byl pod wieloma wzgledami lepszy od zarowno 1 i 2 , grales wogole w niego , jedyny minus tej gry to byly stare mapy troche upgradeowane z pozostalych czesci i za mala ilosc nowych map , a ty tu piszesz jakby ta gra byla jakims syfem , w hitmanie 4 nie ma zadnego labiryntu sa rozbudowane lokacje i jest wiele drog dostepu do nich a to ze nie potrafisz znalezc czegos na nich to tylko twoj problem , jak gra jest dla ciebie za trudna to w nia nie graj

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Skonczylem i nie widzialem tam wiekszego labiruntu,podobnie jak uwazane przez ludzi "labiryntowe" cold fear, ktore tez nie bylo labiryntowe, bo kazda lokacja z inna sie wiazala na swoj sposob.

Poczekaj, poczekaj, bo nie ogarniam do konca. Znaczy sie - chodzisz po wszystkich mozliwych lokacjach z nadzieja, ze znajdzie sie cos do zrobienia, co ruszy akcje do przodu? Toz to w ten sposob to w MGS2 mozna grac ze 2 tygodnie non stop :|

W Hitmanie zawsze bylo tak: miales okreslony cel, do tego mapke i byles puszczony samopas, gra pozwalala uzyc wlasnej inwencji i pomyslowosci na zalatwienie danego celu. Im bardziej rozbudowana plansza tym lepiej, bo wiecej mozliwosci na dotarcie w poblize celu, zlikwidowanie tegoz, po czym ulotnienie sie bez wzbudzania alarmu i zainteresowania ze strony straznikow/policji. Jednym zdaniem: im wiecej/wieksze, tym lepiej. Chyba? Jesli cos sie zmienilo w rozgrywce w nowym Lysiaku to prosze o info, ale z tego co wiem - plansze maja byc jeszcze wieksze, ma byc jeszcze wiecej NPC, co z kolei ma spowodowac, ze drog/sciezek do celu jest odpowiednio wieksza ilosc. A to z kolei stoi w sprzecznosci z tym, co piszesz Ty, hydro: a w najnowszym hitmanie tylko jedna z tych drog jest wlasciwa i to mnie wlasnie wqrzyloi w tej grze

 

Aha - i mam w koncu rozwiazanie zagadki dlaczego hydro nie lubi konsol: brak quicksave w zdecydowanej wiekszosci produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, poczekaj, bo nie ogarniam do konca. Znaczy sie - chodzisz po wszystkich mozliwych lokacjach z nadzieja, ze znajdzie sie cos do zrobienia, co ruszy akcje do przodu? Toz to w ten sposob to w MGS2 mozna grac ze 2 tygodnie non stop :|

W Hitmanie zawsze bylo tak: miales okreslony cel, do tego mapke i byles puszczony samopas, gra pozwalala uzyc wlasnej inwencji i pomyslowosci na zalatwienie danego celu. Im bardziej rozbudowana plansza tym lepiej, bo wiecej mozliwosci na dotarcie w poblize celu, zlikwidowanie tegoz, po czym ulotnienie sie bez wzbudzania alarmu i zainteresowania ze strony straznikow/policji. Jednym zdaniem: im wiecej/wieksze, tym lepiej. Chyba? Jesli cos sie zmienilo w rozgrywce w nowym Lysiaku to prosze o info, ale z tego co wiem - plansze maja byc jeszcze wieksze, ma byc jeszcze wiecej NPC, co z kolei ma spowodowac, ze drog/sciezek do celu jest odpowiednio wieksza ilosc. A to z kolei stoi w sprzecznosci z tym, co piszesz Ty, hydro: a w najnowszym hitmanie tylko jedna z tych drog jest wlasciwa i to mnie wlasnie wqrzyloi w tej grze

 

Aha - i mam w koncu rozwiazanie zagadki dlaczego hydro nie lubi konsol: brak quicksave w zdecydowanej wiekszosci produkcji.

LOL

dokładnie, tak było w Hitmanach i tak też jest w tej części! Przeszedłem drugą misję i się nie zawiodłem, gra zapowiada się ekstra, zaraz do niej wracam :)

hydro jest z innej planety i to nie wiadomo od dziś, a po za tym quicksave w tej grze to by była paranoja jakaś, zepsuło by całą zabawę, urzyłem 3 saveów w drugiej planszy, jeden po wejściu na teren, drugi po zlikwidowaniu obiektu, trzeci po zlikwidowaniu drugiego obiektu i tak się w to gra, najlepiej bez save, ale wtedy wracanie do początku przy wpadce z drugim klientem było by denerwujące, a nie jakieś quicksave, to nie call of duty

Ale pewne bugi wpadły mi w oko, po zepchnięciu gościa z brzegu do wody klient robi główkę i tak zostaję - nie umieją pływać czy jak :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

LOL hydro tobie sie cos przestawilo, gniota jakim jest sin oceniasz na 10/10 a Hitmana na 6/10 omg ze gra dla ciebie za trudna i ze bez strzalki i liniowosci jej nie przejdziesz to trudno, odloz ja na bok bo widac nie dla ciebie taka zabawa. Dla mnie to mega zaleta! Jezus nie wiedzialem ze to tak szybo wyjdzie!

 

Quick Save'y - spoko ze ich nie ma, bedzie mozna sie skupic na grze i glowkowaniu a nie ciagle trzymac palec na "F5"...

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wymaga DX.9 Wiec nie pojdzie.

Jezeli chcesz koniecznie pograc to Radeon 9550 za ok. 200 zl starczy spokojnie. EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak to bedzie z R 9550 nie widzialem w akcji... W kazdym razie u mnie dziala przyzwoicie. Jak znajde troche czasu to pogram na powaznie . Narazie tylko odpalilem i pogralem z kilkanascie minut. Nie jest to gra roku jak narazie ;) Pogram ocenie... ale Hydro... jak zwykle przesadzasz. Znajomi w to grali na pS2 i sobie chwalili wiec raczej tu Hitman lepiej wypada niz SIN. To jest ocena po 15 minutach gry... Co do konsol i konsolowych gier tez je lubie i dlatego na 99% kupuje X'a 360. Czas pokaze.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

... i radze tam nie wchodzic bo koles zapodal skriny z konca gry nie onzaczyl je spoilerem i wlasnie wiem jak to sie skonczy. Wiec jezeli nie chcecie wiedziec to nie wchodzcie, szkoda kurek ze nie oznakowales ze koles spoileruje, omg powinni go zbanowac.

 

Gucio - chyba na jana, bo podal skriny z gry i na kazdym prawie bylo z 10 trupow w tle widac;]

 

ale mnie koles z pclaba wkurzyl niesamowicie;/

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko czy kolo przechodził ją normalnie czy migusiem i "na jana" żeby tylko się pochwalić.

Moze siedział po 5 h dziennie, jeśli nie wiecej i tak mu sie udało w 2 dni łyknąć ;F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...