Skocz do zawartości
pentliczek

Hitman: Blood Money

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MaRuH

fajny motyw jest z tym jak zabijemy kogos ten lezy trupem nagle zauwaza go jakis kumpel i pakuje trupa do czarnego worka i ciagnie gdzies skryc ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO OFFENCE, ale w dzisiejszych czasach to z taką kartą nie ma co podchodzić do grania. Teraz do grania to niezbędnym minimum jest Radosław 9550/9600 (a i to ostatnio nie wystarcza).

rozumiem, rozumiem :wink:

ale chcialem sprawdzic jak to bedzie chodzilo , czytajac ze wielkich wymagan nie ma i niestety wyszla z teog wielka kupa.(a poprzednie hitmany dobrze mi chodzily:/)Po zabawie sterami - na najnowszych ati menu zaczelo normalnie chodzic a gierka na min . wszystkiego chodzi w miare dobrze do momentu kiedy zaczynam ruszac myszka , wtedy rwie i spada nawet do 2,3 klatek - cos jakby za malo ramu bylo no ale tutaj niestety nie o ram chodzi.Dziwne to bo nawet na COD2 w dx7 mialem kilkadziesiat klatek w pelnej walce.

wiec sobie nie pogram.Coz , trza pozostac przy CSS i Pro Evo :wink:

Edytowane przez ichi1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, rozumiem :wink:

ale chcialem sprawdzic jak to bedzie chodzilo , czytajac ze wielkich wymagan nie ma i niestety wyszla z teog wielka kupa.(a poprzednie hitmany dobrze mi chodzily:/)Po zabawie sterami - na najnowszych ati menu zaczelo normalnie chodzic a gierka na min . wszystkiego chodzi w miare dobrze do momentu kiedy zaczynam ruszac myszka , wtedy rwie i spada nawet do 2,3 klatek - cos jakby za malo ramu bylo no ale tutaj niestety nie o ram chodzi.Dziwne to bo nawet na COD2 w dx7 mialem kilkadziesiat klatek w pelnej walce.

wiec sobie nie pogram.Coz , trza pozostac przy CSS i Pro Evo :wink:

No tak ale to było w Hitmanie 2 teraz jest 3, zmienia się grafa zmieniają się i wymagania.

Jak dobrze pójdzie to jutro zawitam do kolesia co ma AXP 2400+, 512 MB RAM i Radka 8500 zobacze czy da się to tam odpalić i jak to będzie chodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak odpaliłeś to na 9000 Pro ?

u mnie wyskakuje komunikat:

"uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono d3dx9_27.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem. "

 

chodzi oczywiście o DEMKO

mam dx9.0c, stery najnowsze catalysty, na omegach 5.12 tez nie chodziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak odpaliłeś to na 9000 Pro ?

u mnie wyskakuje komunikat:

"uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono d3dx9_27.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem. "

 

chodzi oczywiście o DEMKO

mam dx9.0c, stery najnowsze catalysty, na omegach 5.12 tez nie chodziło

 

no , ja mam wersje od cioci z hameryki :wink: i z odpaleniem problemow nie ma.

 

cos tam pokombinowalem w ustawienieach ati i nawet da sie grac , choc to tez dziwne bo jak raz odpale to mi wszystko kisi a za drugim razem jest niby ok.

stery mam 6.4 ati

na szczescie na tydzien pozycze sobie 6600 bo zal grac w taka gierke w takich warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak odpaliłeś to na 9000 Pro ?

u mnie wyskakuje komunikat:

"uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono d3dx9_27.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem. "

 

chodzi oczywiście o DEMKO

mam dx9.0c, stery najnowsze catalysty, na omegach 5.12 tez nie chodziło

Jeśli razem z tym demkiem jest directx 9 to weź go zainstaluj i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak odpaliłeś to na 9000 Pro ?

u mnie wyskakuje komunikat:

"uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono d3dx9_27.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem. "

 

chodzi oczywiście o DEMKO

mam dx9.0c, stery najnowsze catalysty, na omegach 5.12 tez nie chodziło

 

wklej ten plik do katalogu z grą. mi pomogło. http://www.yousendit.com/transfer.php?acti...6EB829A64DCDFA1

i po problemie :)

 

ale rozwiązałem 1 a mam 2. gra wychodzi mi do windowsa po filmikach początkowych. wie ktoś dlaczego.

 

PS)

moj komp spełnia min. wymagania sprzętowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

R@F@L

Twoja karta graficzna nie obsługuje Pixel shader 2.0 (jedynie 1.4) i dlatego gra Ci wychodzi do windowsa ;))))

Gre da sie odpalic na PS 1.4 tylko trza wiedziec jak,natomiast na 1.3 sie juz nie da, on ma wlasnie1.3 a nie 1.4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Charnaś

A co? ;]

 

84.21_forceware_winxp2k_english_whql

 

Kucysław, to jak, o ktore stery ci chodzilo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma jakies chore wymagania dalem wszystko na Low i dalej ine chodzi to super płynnie przy ustawieniach wszystko na Full da sie grac ale chodzi strasznie slamazarnie bardzo nieładnie jestem wsciekły ze tak brzydko mi chodzi moja ulubiona gra na PC :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Charnaś

A co? ;]

 

84.21_forceware_winxp2k_english_whql

 

Kucysław, to jak, o ktore stery ci chodzilo?

Nie tak sie pytam bo mi na 84.43 na max detalach (bez AA) nie chodzi do końca płynnie i zobacze może na tych sterach co Ty masz bedzie ładniej chodzić ;) czuje że to wina sterowników :P Edytowane przez Charnaś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przetestowałem wszystkie forceware jakie są dostępne i wyszło , że 84.21 XP WHQL (english) są najlepsze. Hitman jak i Codenamed działa na nich najszybciej.

Jeszcze polecam uruchomić programik nVHardPage SE 3.3 i po minucie go zamknąć a pózniej w opcjach sterowników wymusić na stałe odświeżanie dla monitora Refresh Rate w 1024 x 768 - 85Hz a w 800x600 - 100Hz , tylko najpierw upewnij się czy twój monitor tyle pociągnie, ale takie wartości są już standardem.

Dzięki temu najnowsze gry chodzą mi w okolicach 30 fps i to bez żadnych zwolnień.

 

I jeszcze trzeba pamiętać , że stare Athlony XP mają szynę 266 MHz lub 333 co też nie jest już najszybszym rozwiązaniem.

Moja przesiadka z Athlona XP2400 na Semprona 64 bit 3000 (400Mhz) dała mojej konfiguracji przyspieszenia o 60%.

Edytowane przez danywatt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Charnas, mi chodzilo wlasnie tak jak tobie (przeczytaj topic a zobaczysz jak plakalem) i byla makabra - przeintalowalem stery jeszcze raz ladniutko i gra dostala kopa - zwalnia jedynie gdy jest z 10 postaci i w niektorych miejscach, ale ogolnie chodzi ok w 1024x768, aax2 full/med.

Cholera jestem po zmianiey plyty i procka i kapnelem sie ze stracilem savy po reinstalce gry!!!

Prosilbym o podrzucenie saveow na meila piorek4@o2.pl.

Nawet te z dalszej czesci gry (jestem na 2 misji).

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jezeli komus gra chodzi nadzwyczaj wolno to niech WLACZY fast writes w biosie, jak u mnie jest to wylaczone to mam z 12 klatek na low, ajak mam wlczone to smiga o wiele iwele lepiej.

 

Macie tak, ze ruchy myszka sa jakby troche opoznione?

Bo gra chodzi plynnie, jak poruszam sie do przodu to jest ok, ale jak ruszam myszka to ruchy wykonuja sie z lekkim opoznieniem ale mimo to animacja jest plynna wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No wlasnie to cos zchrzanione w kodzie musi byc bo grac chodzi plynnie ale ruch myszy dochodzi jakby troche pozniej co jest dla mnie mega sux0rzem.

 

Ma ktos tak jeszcze?

 

Edit

 

Sciagam stery 91.28 - zobaczymy jak na tych bedzie h4 chodzil.

 

danywatt - testowales je?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnego dx'a razem z demkiem :(

ściągałem z gamershell

po wrzuceniu tego pliku do folderu z grą wyskakuje komunikat, że brakuje innego pliku - MSVCR71.dll :(

Przewertuj strone piata tego topiku, znajdziesz rozwiazanie problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

nie ma żadnego dx'a razem z demkiem :(

ściągałem z gamershell

po wrzuceniu tego pliku do folderu z grą wyskakuje komunikat, że brakuje innego pliku - MSVCR71.dll :(

Mowilem to juz :D Ten pliczek lubi zanikac.Wyzej podalem linka skad go mozna sciagnac (napisz na googlach dll i wejdz w pierwsza strone zgory,po cyzm wybierz ten pliczek) i skopiowac do gry (bodajze do bin ale nie pamietam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO OFFENCE, ale w dzisiejszych czasach to z taką kartą nie ma co podchodzić do grania. Teraz do grania to niezbędnym minimum jest Radosław 9550/9600 (a i to ostatnio nie wystarcza).

Ciekawe ze ja caly czas mam mojego radzia 9200( nieco wykrecony) i jakos we wszystko da sie grać taki np. Heroes V dziala w 1024*768 high :wink: Rozumiem ze wyjadacze najnowszych Radziow i GF muszą mieć 60Fps w 1600*1200 AA i Anizo na Full ale bez przesady:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Uwierz ja też mówiłem, że na moim GF 4200 ti da sie we wszystko spokojnie grać ale po przesiadce na 6800GS wiem, że sie myliłem :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpaliłem, przeszedłem i tyle.

Nie pograłem zbyt dużo, bo za bardzo klaci :D z 10-15 FPS'a na oko

mam teraz niezły śmietnik na hdd

2 systemy, w tym jeden kompletnie zasyfiony, ale wiem że nawet na czyściutkim windowsie bym nie pograł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpaliłem, przeszedłem i tyle.

Nie pograłem zbyt dużo, bo za bardzo klaci :D z 10-15 FPS'a na oko

mam teraz niezły śmietnik na hdd

2 systemy, w tym jeden kompletnie zasyfiony, ale wiem że nawet na czyściutkim windowsie bym nie pograł.

OCB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pain.exe - i nie miales na tym swojej zlomiastej karcie(mam taka sama):>

takiego motywu ze co ruszyles myszka to totalana przycinka?doslownie non stop 1,2 klatki na sekunde...?

ja za cholere nie moge sobie z tym dac rady , choc wczoraj przez chwile szlo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...