Skocz do zawartości
Gość

Leisure Suit Larry(TM) - Magna Cum Laude

Rekomendowane odpowiedzi

az dziwi mnie ze nikt o tej gierce nic nie pisze...wyszla juz jakies 2 tygodnie temu...dzis gralem pierwszy raz jakas godzinke (tak aby obczic czy fajna jest tylko) i musze powiedziec ze jestem na tak!!! naprawde fajna gra, duzo humoru, fajne "zabawy, gierki"...zobaczymy jak bedzie dalej...

 

nie wierze ze nie ma milosnikow Larrego wsrod Was!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz, a więc jestem :D. Część 7 przeszedłem prawie całą :D.

Ps: Masz polską wersje?

ale mi nie chodzi o czesc 7 :D chodzi mi o ta nowa co teraz niedawno sie ukazala (bez numerka)

odp. ps. nie mam polskiej wersji (chodzi mi caly czas o ta nowa gre:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz, a więc jestem :D. Część 7 przeszedłem prawie całą :D.

Ps: Masz polską wersje?

ale mi nie chodzi o czesc 7 :D chodzi mi o ta nowa co teraz niedawno sie ukazala (bez numerka)

odp. ps. nie mam polskiej wersji (chodzi mi caly czas o ta nowa gre:)

Ojej ja wiem, że o tą nową :>. Tylko pytasz o fanów, więć pisze, że poprzednią prawie całą przyszedłem, więc się zaliczam. A pytałem też czy masz polską wersje tej nowej części. Bo po ang to chyba nie taka sama zabwa ?;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz jest nowy Larry?? A w zadnej gazetce nie bylo jeszcze recki! No widzicie jaki to czlowiek niedoinformowany jest jak zadko na forum wpada! A wie juz ktos kiedy bedzie wersja PL i kto przypadkiem bedzie podkladal glos??

 

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w monety sie duuuzo gra :] ja u siebie znalazlem na mointorz optymalny punkt do rzutu (tak mniej wiecej w polowie wysokowsci ekranu) podnosisz mycha lape a potem raz W i masz piekny celny rzut :D

 

Ja mam inny problem :/ daje tej babce od tego TV Show trzecia porcje Tokens of affection i ona mi kaze powiedziec osimu typom ze jakies tam Ho's sa sasyfione or smth tylko ze te Ho's tego nie moge uslyszec i zonk jest taki ze tam gdzie moge dobiec najdalej jest siedmiu typow :/ a nigdzie nie ma osmego i przegrywam :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...