Skocz do zawartości
sliqe

Wstawanie z łóżka - Jakieś rady ? : >

Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze tzreba sobie zadac pytanie czemu nie chce nam sie wstawac... :)

 

kazdy chyba zauwazył ze noc szybko mija... a mija szybko dlatego ze we snie nie jestesmy swiadomi ze spimy... czyli budzimy sie razem z budzikiem i wydaje sie ze dopiero co sie połozylismy..

 

aby sie tego pozbyc.. wystarczy ustawic budzik na 2 godziny wczesniej... potem ewentualnie an godzine wczesniej.. i na kluczowe wstawanie.. :) (najlepiej z brickfona- komórki co ma terminarz)

 

wtedy po pierwszy budziku... patrzymy.. aaaa to dopiero 4... to jeszcze mam całe 2 godziny na sen :) i odpoczynek... przysniemy chwile i znów nas budzą... i tak sie powtarza aż do ostatniego budzika... trzeba tylko sie w pore zorientować który to był ostatni :lol:

lepiej mają ci którzy potrafią sie na zawołanie budzic (czyt. ja np :lol: ) wiec wmawiaz sobie przed snem ze co chwila chcesz sie budzic w nocy.. i gwarantuje wam ze znudzi wam sie spanei i po 10 przebudzeniu zechce wam sie wstawac i isc :]

 

a na koniec tej historyjki... jak mnie budzi brickofon... patrze... 8:00, zajecia na 9:15... ... nieee... pujdziemy na nastepny wykład :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh poranne wstawanie - jak ja to kocham :? Ilez to ja juz budzikow nakupowalem? - chyba z 4 - zaden nie budzi, albo ja je budze :lol:

O dziwo jak dzwoni tel. do wstaje z lozka jak oparzony - chyba zaczne zamawiac budzenie...;] Pozniej toaleta, kawcia + fajka, newsy na necie i mozna zaczac dzien :wink:

 

Na 9.50 jak mam zajecia to dla mnie jeszcze noc - najlepiej tak na 13.30 - wtedy sie wyspie w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...