Skocz do zawartości
kiaad

I Znowu Problem Z Allegro ! :([ Aktualizacja]

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli ktoś jest z tej miescowości ==>> Województwo: Śląskie <<===

 

a dokadniej http://www.regioset.pl/gazeta.php?choice=2136

 

to porsze o KONTAKT !! telfoniczny ! (ale najpier e-mial) ;)

 

 

 

 

 

EDIT : i pliss posze o wysłanie jednego posta do pana "OSZUSTA" o TERSCI : "OSZUST" jego obecny numer GG to 4641043

 

EDIT: ps za co mam -1 kary ? tutaj

Edytowane przez kiaad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiaad a co kupowałeś?

czy to ważne ?

 

 

jak poweim ze hdd to zadowoli Cibie ? ;( i tak jest cińko ....

 

 

ale gościu popoełnił bład ;) mam jego porwidłwe namiary łącznie ztefonem ...

+

 

bo wysłełm kase nie na konto ale na ADRES a ktoś odbrał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej do kolesia zadzwonic

grzecznie powiedziec ze jak nie dostarczy danego przedmiotu albo nie zwroci kasy w ciagu 3dni (tyle idzie poczta przekaz) to sie osobicie pojawisz u niego.

koles raz mnie chcial w ciach!a zrobi to po "grzecznej" rozmowie telefonicznej w ciagu 3 dni przeslal dany przedmiot, na szczescie dla niego byl sprawny i zgodny z opisem.

nie wiem czy ci cos pomoze policja. wedlug mnie strata czasu oni beda sie bawic z pare miechow z tym. lepiej samemu to zalatwic.

pozdrawiam i zycze powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Gliwic jest powiadasz? jaki jego adres? moze blisko mogl bym sie przejsc i wynegocjowac cokolwiek chyba ze w łapie ma ponad 50cm :D to nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz telefon domowy, porozmawiaj z rodzicami, jeżeli z nimi jeszcze mieszka. Ktoś też miał problem i po rozmowie z mamą delikwenta, szybko odzyskał pienądze :twisted:

niesety jak dzonie cały czas cztuje on albo brachol....nie chodzą do SZKOŁY ! ani nigdze nic :evil: ....

 

.... na policje ide z tego powodu aby skorzystać z porgramu allegro "BEZPIECZNA TRANZAKCJA" ;)

 

ps. dowedzałem się ze ten typek ..to niezłe "ziułko" :( podobno już nie raz zadar z prawem i tam w (podam już bo nie wytrzmamam ...) Bieruni policja go zna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moją sprawą policja bawi sie już ponad rok czasu i nie wydaje mi się, żeby coś z tym wiecej zrobili, jak umożyli( straciłem prawie 600 zł). Zapamietajcie- Damian Joachimski(axu) to ciach!y złodziej!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moją sprawą policja bawi sie już ponad rok czasu i nie wydaje mi się, żeby coś z tym wiecej zrobili, jak umożyli( straciłem prawie 600 zł). Zapamietajcie- Damian Joachimski(axu) to <font color="#FF0000">[ciach!]</font> złodziej!!!!

spoko :(

 

a allegro ? nic ? nie odda kasy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moją sprawą policja bawi sie już ponad rok czasu i nie wydaje mi się, żeby coś z tym wiecej zrobili, jak umożyli( straciłem prawie 600 zł)...

może jestem niepoprawnym optymistą, ale myślę, że nie umożą. Policja chyba już dość dobrze łapie o co chodzi w allegro i chyba współpraca między nimi a allegro idzie w dobrym kierunku. Niestety ci co zostają złapani to tylko kropla, ale może sukcesywnie oczyszczą ten bajzel

 

P.S. co do kasy, to przecież jest ubezpieczenie i powyżej chyba 250zł, to jest ich psi obowiązek, żeby zwrócić pieniądze.

Masz linka może trochę stary, ale da radę ogarnąć co i jak: joncik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moją sprawą policja bawi sie już ponad rok czasu i nie wydaje mi się, żeby coś z tym wiecej zrobili, jak umożyli( straciłem prawie 600 zł)...

może jestem niepoprawnym optymistą, ale myślę, że nie umożą. Policja chyba już dość dobrze łapie o co chodzi w allegro i chyba współpraca między nimi a allegro idzie w dobrym kierunku. Niestety ci co zostają złapani to tylko kropla, ale może sukcesywnie oczyszczą ten bajzel

 

P.S. co do kasy, to przecież jest ubezpieczenie i powyżej chyba 250zł, to jest ich psi obowiązek, żeby zwrócić pieniądze.

Masz linka może trochę stary, ale da radę ogarnąć co i jak: joncik

thenks zaraz przejrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...