Skocz do zawartości
Shadow51

JAKA PLYTA do zestawu ?????

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka byscie proponowali plyte pod ten zestaw???

Raczej nie bede za bardzo krecil, przynajmniej nie teraz ;P

 

proc - AMD 64 3200+,

mobo - ???

grafa - Asus V9999GT,

ram - 2x512 lub 1x 1024 --- jakie polecacie? lepiej 1x1024 czy 2x512 ?

dysk - Samsung 160 SATA,

optyk - ??? --- Jaka nagrywarka DVD ? - Asus? LiteOn ??

music - SB Audigy 2 ZS,

obudowa - Lian-Li PC7,

zalilacz - Toppower 400W Nickled Plating

w przyszlosci tuner TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

proc - AMD 64 3200+,

mobo - Abit KV8-Pro( świetna płyta, z duzymi mozliwosciami OC)

grafa - Asus V9999GT,

ram - 2x512 lub 1x 1024 --- jakie polecacie? lepiej 1x1024 czy 2x512 ? Radziłbym ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> 2x512mb np. Kingstony CL2

dysk - Samsung 160 SATA, - Dysk: zamiast Samsunga IMHO lepiej wybrac Segeate Barracude 160 GB SATA

optyk - ??? --- Jaka nagrywarka DVD ? - Asus? LiteOn ?? Polecałbym Ci LiteOna 1633S, tania, BARDZO DOBRA dwuwartstwowa nagrywarka. Wiem co mówię, bo sam jej uzywam. Słyszalem tez b.dobre opni na temat NECA 3500A

music - SB Audigy 2 ZS,

obudowa - Lian-Li PC7,

zalilacz - Toppower 400W Nickled Plating

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o tym ??

I jaki do tego RAM ?? 1x1024

 

proc - AMD 64 3200+,

mobo - DFI Lan Party UT NF3 250 GB

grafa - Asus V9999GT,

ram - 1x 1024 --- jakie polecacie?

dysk - Samsung 160 SATA,

optyk - NEC DVD-RW ND-3500A

music - SB Audigy 2 ZS,

obudowa - Lian-Li PC7,

zalilacz - Toppower 400W Nickled Plating

 

w przyszlosci tuner TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ten dysk.... :(

jak sadze klamka juz zapadla ale ...

nie bede doradzal o sprzecie pod a64 bo z racji niekozystania nigdy nie potrzebowalem ale o dysku Samsunga powiem wiele: NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

 

od kiedy mam kompa uzywalem dyskow samsunga - n poczatku bylo to jakies 4gb cudo, potem przechodzilem przez 20gb, az do 40gb... na koncu bylo jeszcze 160 - ten model ale na ata nie sata i co?

 

4gb - padl po 2,5 roku

20gb - mialem ich chyba ze 4 wszystkie sypaly sie jeden po drugim (oczywiscie w ramach gwarancji dostawalem nowe) - max jeden dzialal przez pol roku...

40gb z nimi bylo troche lepiej - choc pierwszy padl po ok miesiacu tak drugi "trzyma sie" do tej pory - trzyma sie po w tydzien po uplywie gwarancji pojawily sie bady i teraz ma "obciete" kilka gb aby dzialal, nie da sie zrobic wiecej niz jednej partycji i systemu na nim postawic - uzywam jako megadyskietki do przenoszenia danych

160 wymienilem w 2 dni po zakupie - na dzien dobry zaczal osiagac takie temp ze sie zawieszal

 

teraz mam 200gb wd - cisza, nic sie odpukac nie dzieje, nie mam najmniejszych problemow - skladajac drugiego kompa kupilem sobie tez wd tyle ze 80 i tez smiga...

 

zastrzegam, ze dyski szanowalem i nie sypaly sie bo z nimi po mrozie biegalem czy cos - zawsze do przenoszenia danych uzywalem starego (notabene tez uszkodzonego) samsunga 1,6gb z dzialajacymi 1,2gb,

z zasilaniem, glowna itp itd tez nigdy nie mialem problemow - dyski (poza wymianami gwarancyjnymi) kupowalem w roznych sklepach wiec jeden dystrybutor odpada - dyski byly kupowane w roznych odstepach czasu i skoro zawsze dostawalem nowe (gwarancja) zaden nie ulegl uszkodzeniu z mojej winy. w miedzy czasie wymieniane (starzaly sie, potrzebowalem lepszej) plyty glowne (zreszta cale platformy) zmienialem z intela na amd - wiec i taka opcja odpada

 

JA SAMSUNGOM MÓWIE NIE!!!

 

to samo zreszta tyczy sie napedow optycznych... ale to temat na innego posta

 

wracajac do sprawy:

co do pamieci do zdecydowanie polecam GEIL 1 GB DDR 400 Dual Ultra CL2 (2 x 512MB) - mam taki komplecik ale na 512 i smiga jak szalone...

 

naped optyczny:

zdecydowanie dwuwarstwowy asus - no chyba ze zaszalejesz i sprawisz sobie plextorka

ja smigam tylko na asusach cdrw i dvd i do ej pory nie mialem lepszych napedow - a uzywalem wielu - po nieszczesnych samsungach mialem jeszcze lg i teac'a a nastepnie ww asusy. nie wiem jak jest z nagrywarka dvd ale czytnik asusowy (dvd) smiga na ata 100 wiec to chyba mowi samo za siebie

 

udanych zakupow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...