Skocz do zawartości
Daniel.26

Gwarancja miesiac czekania ;/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytkich :)

Mam problem kupilem karte GF 6800Gtdnia 9.09 po 3 tyg chcialem podłaczyc karte pod tV i okazalo sie ze wyjscie nie dziala :/

Dalem do sklepu 5.10 na gwaracji chodzilem to mowili mi ze ja wyslali do hurtowni, tam nie maja na wymiane czekaja na karty , po 2 tyg powiedzilei ze z hurt wyslala karte do tajlandi :o

no to powiedzieli ze po 1.10 dostane nowa karte . wczoraj 5 czyli miesiac oczekania dali mi karte powiedzieli ze wyminili na nowa ze pracowalem do wieczora to karte sprawdzielłem wieczorem . Karta nowa po 10 sek zaczela sypac afrefakty czy jakos tak:P dali mi zepsuta karte :( Dzisiaj bylem odnies karte przyjeli ja jako 2 reklamacje i powiedzieli ze musze czekac do poniedzialku to tam zdzwonia . Czy moge zadac kasy w poniedzialek czy chroni ich jakies prawo ;/ KARTA firmy winfast

karete przez 2 miesiace mialem nieclale 3 tyg .

Napiszcie mi czy moge zadac kasy czy co bo ja juz nie wiem co robic nowa karta za 2000 zl .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj umowe gwarancyjna, jesli w pierwszym punkcie zlamali czas oczekiwania na towar to moglbys. Wydanie niesprawnego sprzetu = nie wydanie sprzetu w terminie, a wiec mozesz odstapic od umowy, czyli po ludzku nalezy ci sie kasa spowrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj umowe gwarancyjna, jesli w pierwszym punkcie zlamali czas oczekiwania na towar to moglbys. Wydanie niesprawnego sprzetu = nie wydanie sprzetu w terminie, a wiec mozesz odstapic od umowy, czyli po ludzku nalezy ci sie kasa spowrotem.

Cały problem w tym, że sklep w ciągu pierwsyz 14 dni ma Cię obowiązek poinformoawać ile to bedzie trwać i moze określic ten czas nawet na 96 dni (kurcze nie wiem czy ostatniej cyfry nie pomylilem, ale napewno ponad 90 dni) i jest to w pełni zgodne z prawem

 

A co do wydania niesprawnego sprzetu, sam zaitneresowany powiedzial, ze podzialala 10 sek. Widać, z tego, ze jednak działąła, ale się z nią coś stało. Po prostu problematyczne jest udowodnic sklepowi ze wydal niesprawny sprzet.

 

Niestety po wejści Polski do UE prawo zmienilo sie na gorsze dla klienta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem nie korzystaj z gwarancji, tylko powołaj się na przepisy o niezgodności towaru z umową (o ile będzie następny raz).

Mozesz zacytowac ustawy? Brzmi dosc ciekawie...

 

Swoja dorga co to za firma? Grafa za 2 tysiaki a traktuja go jak ostaniiego frajera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...