Skocz do zawartości
lisz55

karta graf

Rekomendowane odpowiedzi

słyszałem że radeony czasami nie działają w grach, że trzeba jakies dodatowe stery instalować czy to prawda?? i od czego zależy wybór karty graf?? chodzi mi o to żeby pasowała do mojego kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że radeony czasami nie działają w grach, że trzeba jakies dodatowe stery instalować czy to prawda?? i od czego zależy wybór karty graf?? chodzi mi o to żeby pasowała do mojego kompa

Chyba żadna karta nie działa jak trzeba w grach innych niż pasjans itp. bez dodatkowych (niewindows'owych) sterowników...

Wybór karty zależy od preferencji użytkownika i zasobności jego portfela...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba żadna karta nie działa jak trzeba w grach innych niż pasjans itp. bez dodatkowych (niewindows'owych) sterowników...

Wybór karty zależy od preferencji użytkownika i zasobności jego portfela...

A nie ma żadnych że tak powiem "wymagań sprzętowych"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma wymagan sprzetowych tylko zdrowy rozdsadek .. po co komu np kupowac grafe za 2tyś do sprzetu ala celeron 600MHz 64 MBram wtedy wiadomo ze grafa nie rozwinie skrzydeł przez reszte sprzetu ;)

 

BTW masz 2 przyklejone topici "jaka grafe kupic " !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prince of persia wymaga podobno pixel shadera, a przy radeonie 9550 pisze że ma:

VideoShader

Trueform 2.0

SmoothVision 2.0

SmartShader 2.0

Hyper Z III

DualHead Display

a nic nie pisze o pixel shader. czy pójdzie mi ta gra??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roznia sie marka , polecam Ci ten http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=12467 sam go mam, ta karta jest w szczegolnosci dobra (w propocji do ceny) jezeli sie ja podkreci. Gigabyte sie rozni od innych przedewszystkim wiekszym radiatorem, a pozatym Sapphire i Asus jest identyczny, oczywiscie jeszcze rozni ich cena nie wiem tylko jak jest z His'ami, ale raczej co bys nie wybral zle nie bedzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roznia sie marka , polecam Ci ten http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=12467

a czy ta karta będzie chodzić na agp x4?? czy są na tym jakieś duże straty na jakości??
Tak pojdzie na AGPX4 spadek wydajnosci jest niewielki a karta jest nawet dobra jak za te pieniadze.

 

P.S Aha nie sugeruj sie czasem komentarzami dodawanymi na komputronik.pl do tej karty polowa to kompletna bzdura :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał tero gigabytea, tylko założył radiatorki na ramki np cooler master aluminiowe za 20 pln i założył wiatrak na radiator lub zamontował pod grafą wiatrak 80X80 dmuchający na radiator!

I KRĘĆIŁ, KRĘCIŁ,KRĘCIŁ.....bo bez tego karta cięka.. ale kręcona jest ok-co najmniej 400/500 wyciągniesz pewnie więcej, gigabyte lepiej się kręci niż his i saphire poza tym tańszy-jak brałem hisa to był 40 zeta droższy!!!

a jak masz troche więcej kasy to poszukaj gecuba 9550xt najlepiej rev.1.2 - po podkręceniu wydajniejszy od r9600xt!!! i to za ok 400zeta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...