Skocz do zawartości
Nexer

Po penis w tym kraju policja skoro nic nie robią ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj niedaleko mojego domu dwaj złodzejaszkowie w 10 minut ograbili z radia jednego fiata. 10 minut - jakieś sekundy otwarcia tego auta, 20 sek wyjęcie radia, a te ~9 minut to przerwy, które se robili.

 

Oczywiście zgłoszenie na policje poszło. Komisariat jest dwie ulice dalej od tej na której się to zdażyło, ale oczywiście im się nie chciało przyjechać - bo po co ? 1 minuta jazdy, a druga osoba bez radia. Ten kraj jest piękny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o to wlasnie chodzi :/ Cholerne paly robia to co jest "wygodne" i gdzie moga popisac sie swoja pozal sie Boze, wladza.

 

Z drugiej strony- za tak ciach!owe zarobki bardzo bym sie dziwil gdyby chcieli ryzokowac swoje zdrowie w starciu z jakimis chuliganami (tak, tak wiem, ze to ich obowiazek...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest niedziela, i policja niepracuje? Trzy razy mnie skontrolowali jak byłem na rowerku z kumplem, raz rowerki, drugi komureczki, a za trzecim razem juz niemieli co kontrolować :D

To aż tak im się nudzi ?

 

Przyjechali dopiero po fakcie ROTFL...

 

co ty chesz, dzis niedziela ..........

Ale ktoś odebrał na tym komisariacie bo dzwoniono bezpośrednio, mają 1 minute piechtą do tego miejsca, więc tylko i wyłącznie widać, że im się nie chciało. Jeden więcej bez radia - co to za różnica ? :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to już jest z policją, że albo nic nie robią, albo udawają, że coś robią, niestety wiem to z własnego doświadczenia, ponieważ nie tak dawno ukradli mnie, zaraz jak się dowiedzieliśmy, że coś jest nie tak zadzwoniliśmy na policje, przyjechali, obejrzeli i nic, no to im mówie, że złodzieje czapke zostawili (serio - leżała w przedpokoju), a oni text w stylu, że to pewnie moja i nie pamiętam, no to nic próbuje inaczej, pokazuje im ślady na oknie, a oni że zatarte i pokazują, mi odcisk buta, szkoda tylko że było widać na oknie także palce, a najsmieszniejsze jest to, że nie tlyko mnie okradli, tej samej nocy okradli sąsiada, a 2 miesiące wcześniej także okradadziono kilka domów, więc myślałem, ze choć troche im zalezy na złapaniu gości ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemec, mów co chcesz, policja w Polsce mało skutecznie działa - ona nie działa w ogóle! Skargi to sobie można pisać i co z tego? Na wszystkich skargi napisać?

Znam chyba kilkadziesiąt spraw kiedy coś ukradziono albo zniszczono mnie/rodzicom/kolegom/sąsiadom i co? I jak się można domyślać - ciach!o. Tu kogoś napadli, to kogoś pobili, wszystko było zgłaszane i co ? I nic!

To co napisał Garfield to nie jest patologia, u mnie podczas drugiego z kolei (!) włamania do chałupy złodziejom wypadł rachunek za paliwo. Na BP są kamery przemysłowe. W połączeniu z opisem złodziei przez sąsiadkę idealny dówód w sprawie. No i zgadnij jak sprawa się zakończyła.

Kumplowi jakiś gnój ukradł radio z auta - jego ojciec śledził go i powiedział policji do jakiego mieszkania poszedł.

" - Panie, tak tak, znamy tą melinę."

Oczywiście na zgłoszeniu kradzieży sprawa się zakończyła.

Z resztą już to kiedyś pisałem, szkoda prądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, z pewnością Olsztyn jest oazą spokoju [...]

No wiesz, w porównaniu do Łodzi ....

Nie żeby się czepiał, ale ile razy ostatnio czytałeś o jakichs zadymach w Olsztynie? bo te Łódzkie to może nawet "live" miałeś okazje zobaczyć ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi jest jak jest, a jak działa policja i to w całym kraju każdy widzi, moje przypadki nie są jakieś wyjątkowe i o takich piszą ludzie na forum nie tylko z Łodzi. I nie uwierzę w to że w ktorejś części Polski żyją diametralnie inni policjanci.

Btw, co mają do tego zadymy? Usprawiedliwiają choć w minimalnym stopniu przypadki o których napisałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie usprawiedliwiaja, ale swiadczą o tym że policja nie prowadzi tzw. prewencji. W dużych miastach to widać, a w mniejszych jest troche innaczej.

 

Jak dla mnie to po przetargu jaki ogłosiła KGP na "ochronę obiektów" wszelkie rozważania o "działaniu" policji w tym kraju są lekko ... surrealistyczne. jak może działac policja która wynajmuje firmy ochroniarskie? bez sensu

Wydać ludziom -> wszystkim broń z magazynów "MOB" (wystarczy, jaszcze pare sztuk zostanie) i zobaczymy kto przeżyje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w olsztynie patrole jezdza bardzo czesto zwlaszcza w okolicach miejsc rozrywki jakim jest w olsztynie starowka jaki i blokowisk. nigdy nie mialem problemow jak potrzebowalem i wzywalem to max 5 minut i byl rajdowoz, podobnie w miasteczku w ktorym mieszkalem wczesniej. nie twierdze, ze zjawisko nie istnieje, ale zawsze takie klopoty maja ci ktorzy krzycza najglosniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, jeżeli tak jest to tylko pozazdrościć.

A o jakich kłopotach mówisz? Kłopotach że matce auto ukradli, które później znalazłem a policja powiedziała że to nie nasze? :lol:

Czy może o takich że do trwającego jeszcze włamania jechali 45 minut? Zatrudnij się w hipermarkecie i idź do oczekującego klienta 45 minut to zobaczysz ile popracujesz.

Nie za bardzo rozumiem stwierdzenie " zawsze takie klopoty maja ci ktorzy krzycza najglosniej", mógłbyś rozwinąć myśl? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdyby to było pierwsze zgłoszenie !

 

Zgłoszeń jest pełno, ponieważ w tym miejscu jest szkoła wieczorowa (!? chyba to się tak zwie) i jest pełno aut, a złodzieji w PIZDU, nawet kilku na dzień !

 

Ale jeden policjant patrolujący tą okolice - po co ? Policja mało zarabia to niech se kradną radia, "będzie równo". Naprawde, do tego miejsca od ich komisariatu jest prosta droga, gdyby jednemu się zachciało pobiegnąć byłby w kilka sekund (wysarczy by był już na rogu to złodzieje pitną) !

 

Ale zostawie to bez komentarza... witamy w polsce :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to po przetargu jaki ogłosiła KGP na "ochronę obiektów" wszelkie rozważania o "działaniu" policji w tym kraju są lekko ... surrealistyczne. jak może działac policja która wynajmuje firmy ochroniarskie?

To się może wydawać śmieszne, ale chodzi o redukcję kosztów. Mój ojciec pracuje w budżetówce i powiedział w czym problem. Normalny pracownik ma prawo do ubrań ochronnych, urlopów, 13 pensji, zwolnień lekarskich, określonego czasu pracy i innych "normalnych" praw i przywilejów. Jak zatrudnia się firmę, która płaci pracownikom grosze, stosuje 12 godzinne zmiany, nie praktykuje urlopów i zwolnień, to mimo że jej szefowie robią na tym kasę i tak wychodzi taniej niż zatrudnianie pracowników legalnie (a ponieważ to instytucja państwowa, to wszystko musi być legalnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich co narzekaja na Policje: okradna was albo pobija albo kto wie co jeszcze to do kogo sie z tym zglosicie? Czy wy jestescie sobie w stanie wyobrazic co by sie dzialo gdyby Policji w tym kraju nie bylo? Bo ja nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec z tego co pamiętam to twój ojciec jest policjantem.. i to chyba dlatego tak ich bronisz... Sluchaj to nie jest tak ze ja lubie sok pomarańczowy, bo sok pomarańczowy jest najlepszy i DLATEGO WSZYSCY MACIE PIĆ SOK POMARAŃCZOWY!!! ZROZUMIANO ?!?!?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tu nie chodzi o to czy moj ojciec jest Policjantem czy tez nie. ja nie mam problemow z ta instytucja i opisuje jak to wyglada w olsztynie. Olsztyn jest w czolowce w programie 19*5 ( zwalczanie 5 czolowych przestepstw) i moze byc duzo spokojniejszy od wawy czy lodzi. raz mi sie przytrafilo mandat chwycic i go zaplacilem, bo dostalem go slusznie.

 

wole sok grapefruitowy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich co narzekaja na Policje: okradna was albo pobija albo kto wie co jeszcze to do kogo sie z tym zglosicie? Czy wy jestescie sobie w stanie wyobrazic co by sie dzialo gdyby Policji w tym kraju nie bylo? Bo ja nie...

Czytanie ze zrozumieniem sie kłania. Przeciez temat sie zaczal od historii ze zgloszeniem kradziezy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich co narzekaja na Policje: okradna was albo pobija albo kto wie co jeszcze to do kogo sie z tym zglosicie? Czy wy jestescie sobie w stanie wyobrazic co by sie dzialo gdyby Policji w tym kraju nie bylo? Bo ja nie...

Politycy mieliby więcej $ na koncie ? Ja wogóle rzadko widuje policje w tej okolicy gdzie mieszkam. Prędziej płatną ochrone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...